Fox TV Ana Haber Yeni Sunucusu Kimdir? Selçuk Tepeli Kariyeri İş Hayatı

25.08.2020
15

Fox TV Ana Haber Yeni Sunucusu Kimdir? Selçuk Tepeli Kariyeri İş Hayatı Geçmişi… Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal sezon sonunda normal bir şekilde seyircisine veda ederek yeni sezonda görüşme dileklerini sunmuştu. Ancak yeni yayın dönemine kısa bir süre kala Fatih Portakal bir açıklama yaptı ve sevenlerini üzdü. Fatih Portakal sosyal medya hesabından kendi isteği kanalın haber sunuculuğunu bıraktığını söyledi.

Fox TV Ana Haber Yeni Sunucusu Kimdir?

2010 yılından itibaren Fox TV kanalında ana haber sunuculuğu yapan önemli siyasi programlara  seçimlere, seçim öncesi siyaset adamları ile yapılan tartışma programlarına genel olarak sunucusu Fatih Portakal oluyordu. Fatih Portakal Fox TV’nin bel kemiğidir desek yeridir. Fox TV kendi isteği ile kanaldan ayrılan ve emekli olma kararını açıklayan Fatih Portakal’ın kararına saygı duyduklarını belirtti. Aslında kanal böyle bir değeri kaybetmek istemez çünkü ana haberler arasında açık ara biricni giden ve en çok izlenen haber programı Fatih Portakal ile Fox Ana Haber’di. Fatih portakal fox tv den ayrildi resmi aciklamasi

Fatih Portakal’ın ayrılacağı açıklanınca da merakla yeni sunucusu kim olacak sorularını soruyorlar. Fatih Portakal’ın sunuculuğunu bıraktığı Fox Ana Haber’i artık Selçuk Tepeli sunacak. Selçuk Tepeli daha önceden hangi programları suncu? Nasıl bir kariyer iş hayatı var inceleyelim.

Selçuk Tepeli Kariyeri İş Hayatı

Selçuk Tepeli1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Selçuk Tepeli’nin hayatı ve kariyeri merak ediliyor. Birçok medya kuruluşunda yöneticilik yapan Selçuk Tepeli, son olarak HaberTürk TV genel yayın yönetmenliği görevini yürütüyordu. selcuk tepeli yeni fox haber sunucusu

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Selçuk Tepeli Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastır yaptı. Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yaptı. Selçuk Tepeli Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yaptı. Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde bulundu. Selçuk Tepeli 2020 yılı ocak ayında Habertürk’ten istifa etti. Yeni sezonda da Fox TV Ana Haber sunuculuğunu üstlenecektir. foxtv yeni anahaaber sunucusu selcuk tepeli kimdir

Fatih Portakal’dan boşalan sunuculuk koltuğunu dolduran Selçuk Tepeli’nin sunuculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Fatih Portakal’ın yerini tutabilir mi? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Atilla tokcan dedi ki:

    Açıkçası,Portakal’ın duruşundan ödün verilecek diye endişeliydim.Ama hiçte öyle olmadığını gördüm.Hem de hiç.Hatta daha da cesur.Atatürk adını telaffuz ederken yüreğinin nasıl çarptığını,duygularının nasıl yükseldiğini gayet iyi hissettik.Yolun açık olsun Sayın Tepeli.Yüreğimizi rahatlattın.
    Senin’de aklın arkada kalmıycak Sayın Portakal.Merak etme, Tepeli gayet başarılı.Üstelik önemli bir
    başarısı da şu bence.Bu dik duruşla birlikte ,söylenmesi gerekenleri söylüyor.Ama ekran’ı hiç germiyor.Bu ikisini birlikte yapabilmek ”müthiş bir BECERİ ”

  2. Anonim dedi ki:

    Ben vatanı nı seven herkesi severim.bu anlam da temiz yüzü karakterine vurmuş.başarılı olacağına inanıyorum