Fox Tv 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri Oyuncuları ve Yayınlanacağı Günler

Fox Tv 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri Oyuncuları ve Yayınlanacağı Günler… Fox TV yeni sezon ekranı için hazırlıklara devam ediyor. Fox TV 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan diziler ve günleri netleşmeye başladı. Yeni sezon dizileri önceki sezondan kalan diziler ve yeni sezon yeni dizilerinden oluşmaktadır. Bir de yaz sezonunda yayınlanan ve reytinglerde başarılı olarak yeni sezonda yayınlanma hakkı kazanan dizilr var elbette. Fox TV yeni sezon ekranını oluşturan yapımları sizlerle paylaşıyoruz.

Fox Tv her zaman en çok dizileri yayınlayan bir kanal oldu. Reytinglerde yüzü gülen kanal yeni sezonda da başarılı yapımlarla liderliği elinde tutmak istiyor. Yaz sezonunda Fox TV ekranlarında yeni dizilerde reytinglerde kanalın yüzünü güldürdü. Dizileri tek tek inceleyerek yeni sezonda hangi gün yayınlanacağı tahmininde bulunabiliriz.

Fox TV Yeni Sezon Dizileri Bilgileri

Yasak Elma Dizisi Yeni Sezonda Fox TV de…

Yasak Elma dizisi geçtiğimiz sezon bomba gibi bir sezon finali yayınlamıştı. Yasak Elma dizisi 3. sezonu ile de eylül ayında Foxtv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.  Yasak Elma dizisi yeni sezonu çekimleri ağustos ayında başladı ve 3. sezonu da 9 eylül pazartesi yayınlanacaktır. Eda Ece sosyal medyadan soruları cevapladı. Başrol oyuncuları arasında yer alan Sevda Erginci ve Onur Tuna yeni sezonda Yasak Elma dizisinde olmayacaklar. Yasak Elma dizisi yeni sezon bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Kurşun Dizisi Bilgileri Resimleri

Başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan olarak belirlenen Kurşun dizisi için hazırlıklar hala devam ediyor. Önceki sezon Trt1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde başrol oynayan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanan Kurşun dizisinin başrolü seçildi. Yönetmen koltuğunda Burak Arlıer ve Murat Can Oğuz’un oturduğu Kurşun dizisinin senaristliğini de Kerem Deren yapıyor. Kurşun dizisi Most Productıon imzası taşıyor. Kurşun dizisi kadın başrol ve diğer oyuncular için cast çalışmaları devam ediyor. Kurşun dizisinin kasım ayının ilk haftasında yayına girmesi bekleniyor.

Her Yerde Sen Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Fox TV de yaz sezonunda yayına başlayan ve çok sevilen Her Yerde Sen dizisi yeni sezonda yayınlanmaya devam edecek. Çünkü reytinglerde Fox tv yi memnun etti. Kanal Her Yerde Sen dizisinin yeni sezonda da devam etmesini onayladı. Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı dizinin yan rolleri de çok parladı ve çok sevildi. Her Yerde Sen dizisinde Demir ve Selin arasındaki tatlı atışmalar yakın zamanda aşka dönüşecek.

Kadın Dizisi Yeni Sezonda Fox TV de Devam Ediyor

Kadın dizisi 3. sezonu ile Fox tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir. Kadın dizisi sezon finali çok ses getirmişti. Ceyda oğlunu ve Emre’yi birarada görmekten mutluyken Şirin babasından resti yer ve evden kovulur. Şirin herkesi şaşkına çevirecek olan hamlesi yine pes dedirtti. Kadın dizisi başrol oyuncusu olan Bahar’da sezon finalinde birden bire yere yığılır. Onun yere düştüğünü gören Sarp, Hatice, çocuklar ve Arif çok korkarlar. Bahar neden bayıldı yine mi hastalığı nüksetti? Bu sorunun cevabını yeni sezon fragmanında göreceğiz. Kadın dizisi yeni sezon bilgileri gelmeye başladığında konumuzda sizlerle paylaşacağız. Kadın dizisi yeni sezonunun ekim ayında yayınlanacağı söyleniyor.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek

Bir Aile Hikayesi dizisi Fox TV nin sezonun ortasında yayınlandığı projeleri arasındaydı. Bir Aile Hikayesi dizisi de çok beğenildi. Hikaye gereği hem aşk hem aile ilişkilerini konu alan güzel bir dizi. Bir Aile Hikayesi dizisi sezon finalinde Reyhan ve Cem ayrılığın aşamasındayken Cem bir sürprizle ona eski mutlu hallerini hatırlatır. Erdem ve Beste mutlu olmaya çalışırken Erdem’in annesi Erdem’in eski eşi ile ilgili imalarda bulunur ve Beste’nin aklını karıştırmak ister.

Mahur ise babası ile Behiye’yi evlendirip mutlu olmasını ister. Mahur ve Behiye’nin mutlu günü gelmişken Mahur odaya girer ve babasının yatağın üstünde görür. Şakir’in bu heyecanı kalbi dayanmadı mı? Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Ağustos ayında çekimleri başlanacak dizinin eylül ayında yayınlanması planlanıyor.

Fox tv Yeni Sezon Dizilerinden Birisi de: Mucize Doktor

Mucize Doktor dizisi yeni sezonda foxtv ekranlarında yerini alacak. Mucize Doktor dizisi çekimleri Bilecik’te başladı. The Good Doctor dizisinde uyarlama olan Mucize Doktor dizisini MF Yapım üstlendi. Pınar Bulut senaryosunu yazarken yönetmen koltuğunda da Yusuf Pirhasan oturuyor. Mucize Doktor dizisinde Otizm ve Savant Sendromu hastası olan bir doktorun hayatı anlatılacaktır. Savant Sendromu olan doktor mucizevi şekilde kimsenin tanı koyamadığı hastaları tanı koyarak iyi ediyor. Bu yüzden de hastalığı onun sosyalleşmesini ve insan ilişkilerini azaltsa da mesleğinde yıldız hale getiriyor.   

Mucize Doktor dizisi başrollerini Taner Ölmez, Reha Özcan. Özge Özder,  Onur Tuna, Hazal Türesan paylaşıyor. Yeni oyuncularında kadroya dahil olduğu Mucize Doktor dizisi ile bilgiler gelmeye devam ediyor.

Ateşe Koşanlar Dizisi Yeni Sezonda Fox TV ekranlarında…

Limon Film imzası taşıyan Ateşe Koşanlar dizisi senaryosunu da Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu yazıyor. Ateşe Koşanlar dizisinde 5 kadın itfaiyecinin hayatı paylaşılacaktır. Ateşe Koşanlar dizisi için oyuncu arayışları devam ediyor. Ateşe Koşanlar dizisi oyuncuları kimler olacak? Bilgileri netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

Fox TV 2019-2020 Yeni Sezon Haftalık Yayın Akışı- Hangi Dizi Hangi Gün Yayınlanacak?

Pazartesi >> Yasak Elma
Salı >> Kadın
Çarşamba >> Kurşun
Perşembe >> Mucize Doktor
Cuma >> Her Yerde Sen
Cumartesi >> Bir Aile Hikayesi
Pazar >> Ateşe Koşanlar

Foxtv ekranlarının yeni sezon ekranı bu şekilde. Sizler yeni sezonda Foxtv de hangi diziyi izlemek istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. ben eda ece ye bayiliyorum cok tatli her dizide mukemmel oynuyor esas da yasak elma dizisinde cok komik oynuyor yani muhtis bir oyuncu seni seviyorum EDA ECEYI cok begeniyorum seni TURKMENISTANDAN izliyorum ne dizide oynadiysan onlarin hepsini gordum ve yine SENI SEVIYOOOOOORUM.

Etiketler