Fox Kadının Eseri Sunucusu Elçin Ateş Ersoy Kimdir?

28.02.2022
1.291

Bu içeriğimizde Fox Tv Kadının Eseri sunucusu kimdir? Kadının Eseri sunusucu Elçin Ateş Ersoy kimdir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği Kadının Eseri programı geçen sene on bölüm yayınlanmıştır. Her bölüm karşılarına çıkan güçlüklere rağmen zorlukları aşan birbirinden farklı başarılı kadınların hikayelerini anlatacak olan Kadının Eseri programı pazar günü saat 11:20’de Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Kadının Eseri programının sunucusu da merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Kadının Eseri sunucusu Elçin Ateş Ersoy’u yakından tanıtacağız.

Fox Tv Kadının Eseri Sunucusu Kimdir?

Fox Kadının Eseri Sunucusu Elçin Ateş Ersoy KimdirGüçlüklere rağmen hayallerini gerçekleştiren başarılı kadınların hayat hikayesini anlatan ve diğer kadınlara ilham veren Kadının Eseri programı her pazar saat 11:20’de Fox TV ekranlarında izleyici karşına çıkacaktır. Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği Kadının Eseri programının sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy üstlenmiştir. Geçen sene 10 bölüm yayınlanan Kadının Eseri programı bu sene kaldığı yerden devam edecektir. İzleyiciler tarafından Kadının Eseri programının sunucusu da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizlerde Kadının Eseri programının sunucusu Elçin Ateş Ersoy’u yakından tanıtacağız.

Elçin Ateş Ersoy Kimdir?

38 yaşının içinde olan Elçin Ateş Ersoy 16 Aralık 1983 yılında memleketi Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden Türkolog (Türk Dil Bilimcisi) unvanı ile mezun olan Elçin Ateş Ersoy, daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde master yapmıştır. Gazeteci ve spiker olmak isteyen Elçin Ateş Ersoy, bir derginin kuruluşunda yer almış ve 8 sene genel yayın yönetmenliği yapmıştır. Daha sonra ekran için çeşitli eğitimler alan ve uzun süre dergici ve gazeteci olarak sağlık sektöründe yer alan Elçin Ateş Ersoy, Sağlık Masası isimli program ile sunuculuğa adım atmıştır. Güzel sunucumuz bu sezon Kadının Eseri programıyla ekranlarda olacaktır.

Elçin Ateş Ersoy Resmi İnstagram Hesabı

Kadın İsterse programının başarılı sunucusu Elçin Ateş Ersoy sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan sunucumuz resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 2225 gönderisi ve 83 binden fazla takipçisi bulunan Elçin Ateş Ersoy’un resmi İnstagram hesabı: @elcinatess

Elçin Ateş Ersoy Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel sunucumuz Elçin Ateş Ersoy’un hayatında birinin olup olmadığını merak edilmektedir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Elçin Ateş Ersoy, 7 Temmuz 2009 tarihinde Tümay Ersoy ile dünya evine girmiştir.

Bu içeriğimizde Fox Tv Kadının Eseri sunucusu Elçin Ateş Ersoy’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?