Fox Hepsi Benim Başvuru Katılım Formu Sunucusu (Çağla Şikel)

04.11.2020
341

Fox Hepsi Benim Başvuru Katılım Formu Sunucusu (Çağla Şikel) Hepsi Benim isimli yeni bir program başlıyor. Fox TV de yayınlanacak olan Hepsi Benim yarışması başvuru formu, başvuru şartları ve bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Hepsi Benim yarışmasının başvuru formundaki soruları, başvuruları nasıl yapacağınızı ve iletişim numaralarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hepsi Benim Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

Hepsi Benim yarışması 12 kasım perşembe günü yayın hayatına başlıyor. Hepsi Benim yarışması Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Çağla Şikel’in sunduğu yarışmanın başvuru formuna Fox TV resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Bizde linkini sizlerle paylaşacağız. Hepsi Benim yarışması başvuru formunda bazı sorular soruluyor ayrıca fotoğraf kişisel bilgileriniz isteniyor. Başvuru formunun sorularını doğru şekilde cevaplarsanız başvuru formunu gönderdiğiniz takdirde başvurunuz kabul edilir ve en yakın zamanda yarışmada yer alırsınız.

hepsi benim basvuru formu sartlari

Hepsi Benim Yarışması Başvuru Formu internet adresi; https://www.fox.com.tr/Hepsi-Benim/ekstra/42/Basvuru-Formu Hepsi Benim yarışması başvuru formunda öncelikle fotoğrafınız isteniyor, ad-soyad, kimlik bilgileri ve iletişim bilgileriniz, başkaları ile rekabet etmeyi sever misiniz, başkaları ile harcamalarınız için tartışıyor musunuz, aldığınız en pahalı ücret, ürünün fiyatı mı kalitesi mi önemli, almayı isteyip alamadığınız ürün var mı, takım arkadaşınızı tanımlayın, hayaliniz, hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler gibi sorular soruluyor.  Bu soruları cevaplayıp başvuru formunu gönderdiğiniz takdirde kabul olursa sizleri yakın zamanda ekranda izleyebilirsiniz.

hepsi benim yarismasi basvuru formu

Hepsi Benim Yarışması Formatı, Hepsi Benim Nasıl Bir Yarışma

Çağla Şikel’in sunuculuğunu üstleneceği Hepsi Benim yarışma programı başvuru formunu bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Hepsi Benim yarışma programı Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Hepsi Benim yarışması Hepsiburada internet sitesinin sponsorluğunda yayınlanıyor. İlk tanıtım fragmanı ile herkesin merakını cezbeden Hepsi Benim yarışmasında ürün ve aksesuarların fiyatlarını tahmin etmesi isteniyor.

Hepsi Benim yarışma programında hayatın hemen hemen tüm alanlarında kullanılan ürünlerin fiyatlarını tahmin yoluyla bulmaları istenen yarışmacılar rakiplerini geride bırakarak yarışmayı kazanmaya çalışacaklardır. Dinamik ve eğlenceli yarışma programı olan Hepsi Benim yarışmasında her bölüm beş ayrı etaptan oluşacak ve son etapta yarışan çiftlerin finaldeki başarısı büyük ödülü kazanmalarını sağlayacaktır. Yarışmacıların kıyasıya mücadele edecekleri yarışma da sürpriz etapları ve ödülleriyle çok eğlenceli bir yarışma olacak.

hepsi benim yarismasi basvuru bilgileri resimleri

Hepsi Benim Yarışması Büyük Ödül Nedir?

Hepsi Benim yarışma programının büyük ödülü nedir? Hepsi Benim yarışmasında tüm etapları yenip diğer yarışmacıları geride bırakan yarışmacıların kazanacağı büyük ödül Hepsiburada hediye çeki ödülüdür. Hediye Çeki limitini yakın zamanda açıklayacağız. Büyük ödül hepinizi memnun edecektir. Hepsi Benim yarışması Fox TV de Hepsiburada platformlarında yayınlanacak. Hepsi Benim yarışmasına katılmak istiyor musunuz? Başvuru yaptığınızda yoruma yazarsanız seviniriz. Ekranda izlediğimizde sizler için mutlu oluruz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.