Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy Kimdir? Katılım İletişim Bilgileri

Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy Kimdir? Katılım İletişim Bilgileri A la Şerife yemek programı çok farklı bir tarzda ekrana gelecek. Seyirci bildiği tattığı lezzetlerden başka tarifler görecek ve tadacaklar. A la Şerife kendine has tarzıyla seyirciyi şaşırtacak. A la Şerife programını daha önce 24Kıtchen kanalında yayınlıyordu. Sevilen programı Fox TV kendi kanalında yayınlamak istedi. Artık Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:15 te izleyebilirsiniz.

Şerife Aksoy kendi programı olan A la Şerife’de kendi evinde üretim yapıyor. Mevsime ve iklime göre adapte ettiği hayatını sizlere açıyor. Mevsimsel Düşün, Yerel Beslen düşüncesini benimseyen ve Sıfır Atık kavramı ile hayatını şekillendiren Şerife Aksoy sizlere de fikir vermek için ekranda program yapıyor. Şerife Aksoy bu düşüncesiyle ürettiği her şeyi değerlendiriyor ve evine neredeyse hiçbir şey sokmamaya başladı. Şef olarak başladığı yolculuğa permakültür tasarımcısı olarak devam etti. Tek bir ürünle renkli sofralar kurar, mutfakta hiçbir şeyin çöp olmadığını gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.  24Kıtchen kanalının sevilen programı artık Fox TV de yayınlanıyor. Â la Şerife programı pazartesi 12.15 te Fox TV de başlıyor. Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy

Şerife Aksoy Kimdir?

Şerife Aksoy Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yılında Temel Aksoy ile evlendi. 2014 yılında Aslan isminde oğlu dünyaya geldi. İstanbul’da 6 yıl ilkokul öğretmenliği yaptı sonrasında İstanbul Le Cordon Bleu’de mutfak ve pasta şefliği bölümlerini bitirdim. Öğretmenliği bırakarak şefliğe başladı.

2014’te Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nin Edinburg Kraliyet Botanik Bahçesiyle birlikte düzenlediği bahçıvanlık programını bitirdi ve Edinburgh Royal Botanic Garden bahçıvanlık sertifikası aldı. Sonrasında tarıma merak saldı. 2017 yılında Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü eğitimlerine katıldı ve Permakültür tasarımcısı oldu. 2017 yılı başında Bein Gurme kanalında her hafta yayınlanan Şerife ile Yaşam programlarını çekmeye ve kendi evinde Şerife ile Bir Gün adını verdiği yemek atölyeleri düzenlemeye başladı. Onun becerisi sadece yemek yapmaktan gelmiyor. Aynı zamanda sağlıklı beslenme, yemek masası süsleme, sebze meyve yetiştirmeye de ilgisi var. Kümes hayvanı yetiştirmeyi köy pazarlarından alışveriş yapmayı da seviyor. Sürekli araştırıyor yeni bilgileri yemeklerine ve hayatına uyguluyor. Şerife Aksoy araştırmayı seviyor okumayı öğrenmeyi ve yeni bilgiler öğrenmeyi seviyor.

A La Şerife Programı Katılım İletişim BilgileriA La Şerife Programı Katılım İletişim Bilgileri

A La Şerife yemek programında Şerife Aksoy programla ilgili kendini şöyle anlatıyor. Öncelikle yemeği zihninde canlandırıyor sonrasında malzemeleri birbirleriyle eşliyor. Bazen bir kere de bazen on kere denedikten sonra hayal ettiğim lezzete ulaşıyor. Yemeğini yaptığı sebze ve etin tatlısını yaptığı meyvelerin öz lezzetini kaybetmemesine özen gösteriyor. Sadeliğin en büyük zenginlik olduğunu düşünüyor.Huzurlu bir mekanda dostlarla yenen lezzetli bir yemeğin insanın en büyük zevki olacağına inanıyor. Kendi coğrafyasının lezzetlerini kullanırken hem mutfağının özgünlüğüne sadık kalıyor. Hem de evrensel teknikler kullanarak yeni lezzetler ortaya çıkarıyor. A La Şerife programında kendine özgü lezzetler tasarlıyor. Yeni lezzetleri paylaşmayı ve yeni lezzetler tasarlamayı kendine görev edinmiştir.

A La Şerife Sunucusu kim başvuru İletişim BilgileriFox A la Şerife Yemek Tarif Programı Başvuru İletişim Telefon Bilgileri

A la Şerife Programına katılmak için başvurmak isteyen ziyaretçiler aşağıda vereceğimiz iletişim numaralarından Şerife Aksoy ulaşabilir onunla görüşebilir veya program için katılım isteğinde bulunabilir. A la Şerife Programı gerek yemek tarifleri sıradışı bilgileri ile Şerife Aksoy un birbirinden güzel yemek tarifleri ile gerçekten çok güzel bir program olacak ve izleyen herkesin sıradışı bilgiler öğrenmesini sağlayacak. Sizde bu programa katılmak ve kendinizi göstermek istiyorsanız Fox TV Şerife Aksoy telefon numaralarını arayarak veya iletişim numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Esen Civelek

    Biz bu programı çok beğendik.Güzel ve faydalı bir program.Lütfen tekrar yayınlar mısınız?

  2. Avatar NEDİM ATAMAN

    MÜTHİŞ BİR YAPIM, ŞİMDİYE KADAR BÖYLE BİR PROGRAM İZLEMEDİĞİMİ RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİM. ELİNİZE VE YÜREĞİNİZE SAĞLIK…

Etiketler