Feride Filmi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Vizyona Girecek Tanıtımı Fragmanı

27.10.2019
783

Feride Filmi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Vizyona Girecek Tanıtımı Fragmanı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Zeynep Çamcı senaryosunu yazdığı filmi ile vizyona girecek. Feride filminin yönetmenliğini de Ali Yorgancıoğlu üstleniyor. Feride filminde ünlü ressam Frida Kahlo’nun hayatına değinilecek.

Zeynep Çamcı’nın hem yönetmenliğini hem senaristliğini hem de başrol oyunculuğunu yaptığı Feride filmi yapımcılığını NG Media ve Atlas Media üstleniyor. Feride filminin dağıtımını ise CGV Mars Dağıtım Şirketi üstlendi. Zeynep Çamcı’nın başrolünü oynadığı Feride filminde Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça, Ceren Taşçı, Ali Barkın, Aycan Koptur, Fırat Sobutay yer alıyor.

Feride Filmi Oyuncuları

Konumuzda Feride filmi oyuncuları ve bilgilerini paylaştık. Feride filmine Zeynep Çamcı’nın yakın arkadaşı Burcu Biricik konuk oldu. Bir moda ikonu olarak katıldığı filmde Burcu Biricik Zeynep Çamcı’ya destek oldu ve sürpriz oldu kendisine de .

Zeynep Çamcı

Zeynep Çamcı 1986 Muğla Bodrum doğumludur. Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Zeynep Çamcı ilk olarak Recep İvedik 3 filmi ile tanınmıştır. Zeynep Çamcı Leyla ile Mecnun dizisinde rol aldı ve çok beğenildi. Meryem filmiyle 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu Ödülü’nü kazandı. Zeynep Çamcı’nın oynamış olduğu filmler; Recep İvedik 2, Güneşin karanlığı, Recep İvedik3 Meryem, Eğlendirme Dairesi, Beni böyle sev, Emir’in Yolu, Kara Yazı, Leyla ile Mecnun, Canımın içi ve Adı Zehra dizi filmlerinde rol aldı. 

Ersin Korkut

Ersin Korkut 1977 yılında Hakkari’de doğdu. Teyzesinin oğlu olan Yılmaz Erdoğan’ın desteğiyle oyunculuğa adım attı. 2000 yılında BKM’nin çeşitli birimlerinde görev aldı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun sahne arkasında çalışırken oyuncu olmak istedi ve tiyatro oyununda rol aldı. Bir çok reklam filminde rol aldı. Kendine has şivesi ile çok sevildi. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı ünlü komedi televizyon programındaki performansları ile meşhur oldu. Ersin Korkut’un rol aldığı diziler; 1997 Bir Demet Tiyatro, Sevinçli Haller, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Galip Derviş, Bana Baba Dedi, Dostlar Mahallesi dizi filmlerinde rol aldı.

Barış Yıldız

Barış Yıldız 1982 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk kez 1998 yılında Mulan filminde seslendirme yaptı. Okul, Aliye, Zincirleme Film Tamlaması, Ah İstanbul, Made İn Europa, Peri Tozu, Benim Annem Bir Melek, Düğün Dernek, Kardeş Payı, Düğün Dernek 2, Familya,Çalgı Çengi İkimiz, Martılaırn Efendisi, Tilki Yuvası ve Her Yerde Sen dizilerinde rol aldı.

Anıl Tetik

Anıl Tetik 1991 yılında İstanbul Küçükçekmece’de doğdu. Anıl Tetik Survivor’da yarıştı ve Survivor Anıl olarak tanındı. Anıl Tetik Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. 2012 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Survivor Anıl sonrasında oyuncu olmaya karar verdi. Anıl Tetik Kızlarım İçin, Tek Yürek, Alemin Kralı ve Hayat Bazen Tatlıdır dizilerinde rol aldı.

Osman Akça

Osman Akça 1977 Ordu doğumludur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi sahne sanatları bölümü oyunculuk anasanat dalından mezundur. Bu alanda eğitim aldığı içinde oyunculuğu çok başarılıdır.  Osman Akça’nın rol aldığı dizi filmler; Kiralık Aşk, Yedi Güzel Adam, Dila Hanım, Aşk, Hayat devam ediyor, Firar dizilerinde rol aldı.

Ceren Taşçı

Ceren Taşçı 1989 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Komedi Türkiye programına katıldı ve bu sayede tanındı. İlk dizisi de Fox TV de yayınlanan NO:309 dizisi oldu.  Aslan Ailem ve Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı. Yeni filmi de Feride filmi oldu.

Ali Barkın

Ali Barkın 1985 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Kanada’da Vancouver Film School da Sinema ve Televizyon oyunculuğu eğitimi aldı. 2010 yılında ilk oyunculuk tecrübesini Dilemma filmi ile yaşadı. Ali Barkın’ın rol aldığı dizi filmler; Kırımlı ve 91.1 sinema filmlerinde de rol aldı. Deniz Yıldızı, Yeşil Deniz, Tanık, Eski Hikaye, Babalar ve Evlatlar, Hayat Devam Ediyor ve Şefkat Tepe ve son olarak kısa bir süre önce Her Yerde Sen dizisinde rol aldı.

Aycan Koptur

Aycan Koptur 1990 İzmir doğumludur. Güldür Güldür programıyla son zamanlarda iyice ünlenmiştir. İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale bölümünde okumuştur. Ayrıca Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde öğrenim görmüştür. 2014 yılında Yılanların Öcü ve Hayat Ağacı dizilerinde rol aldı. 2016 yapımı Küçük Esnaf’ta ve Yol Arkadaşım 2 filminde oynadı.f

Fırat Sobutay

Fırat Sobutay 1987 Adana doğumlu. Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümü mezunudur ve Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 2007 yılında Mission İstanbul, Prensesin Uykusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Keşanlı Ali Destanı, Emret Komutanım Yeniden, Sabit Kanca 2, Oha Diyorum dizi filmlerinde rol aldı.

Feride Filmi Konusu

Feride filminde Frida Kahlo’nun hayatı konu edilecek. Feride kahraman kostümleri diken bir atölyede çalışmaktadır. Feride emeğinin karşılığını alamadığı için patronuna baş kaldırır.  Feride hızını alamaz ve moda devlerine kafa tutar. Feride moda devlerine karşı çıkıp kendi bir moda devi olmaya hazırlanır. Feride filmi yılın en komik ve en duygusal filmi olmaya aday yapımlardan biri.

Feride Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Feride filmi 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek. Feride filmi çekimleri devam ediyor. Henüz tanıtım fragmanı yayınlanmadı. Fragmanı yayınlandığında konumuza eklenecektir. Feride filmi vizyona girdiğinde izleyerek yorumlarınızı konumuzun alt kısmındaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Gülay Albasan dedi ki:

    Bu kız, “SEVİYOR SEVMİYOR” dizi’sindede başrol oynamıştı..
    Umarım çok seyircisi olur film’inin..