Ferhat ile Şirin Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

30.11.2019
1.195

Ferhat ile Şirin dizisinin son gelen reytinglerinden sonra dizinin neden izlenmediği niçin reytinglerinin düşük geldiği ve ne zaman erken final yapacağı gibi merak edilen sorular sorulmaya başlandı. Bizde hemen sizleri aydınlatmak ve merak edilen sorulara net yanıtlar verebilmek için Ferhat ile Şirin erken final mi yapacak?, Ferhat ile Şirin dizisi Ne Zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? sorularını araştırdık ve sizlere sunmak istedik.

Ferhat İle Şirin dizisinin ömrü maalesef çok uzun olmadı. Diziden beklenti çoktu ama beklentilerin çok altında reytingler alan Ferhat İle Şirin dizisi yeni sezona kalmadan 8. bölümde final kararı aldı. Ferhat İle Şirin neden erken final yapıyor niçin bitiyor diye merak edenlere ilk cevap reytinglerin düşmesini gösterebiliriz. Devamı için Tıklayın >> Ferhat İle Şirin dizisi erken final yapıyor

Ferhat ile Şirin dizisi Erken Final mi YapacakFerhat ile Şirin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Ferhat ile Şirin dizisinin bölüm sayısı daha ilk haftalardan itibaren izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Çünkü dizinin aldığı reytingler beklentilerin çok altında kaldı. Ferhat ile Şirin dizisinin kaç bölüm süreceği elbette yapımcı firma ile Fox tv arasındaki sözleşmede yer alan ilk 10 bölüm garantisi ve sonra reytinglere göre dizinin devam edip etmeyeceği ve kaç bölüm süreceği konusunda yeniden görüşmelerin yapacağı belirtiliyor. Yani Ferhat ile Şirin dizisi eğer reytingler iyi olursa 10. bölümden sonra yeniden masaya oturulup karar verilecek. Ancak öncelikle dizinin erken final dedikodularına neden olan reyting sonuçlarını sizlerle birlikte incelemek istiyoruz. Dizinin ilk 2 bölümü reytingleri şöyle:

Ferhat ile Şirin dizisinin ilk haftalardaki reyting oranları nasıl?Ferhat ile Şirin reyting sonuçları

Ferhat ile Şirin dizisi yukarıda gördüğünüz reytingleri alınca Ferhat ile Şirin Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? Ferhat ile Şirin dizisi erken final mi yapacak dizi neden tutmadı niçin izlenmedi soruları merak edilmeye başlandı. Ferhat ile Şirin reyting sonuçlarından anlaşılan şu ki ilk hafta izleyiciler merakla diziyi takip etmişler ve ilk hafta Ferhat ile Şirin reytinglerde 4.54 oranında total reyting almış. Ancak 2. hafta dizinin reytingleri gerilemeye başlamış ve 3.99 oranına düşmüş. Bu da ilk haftadaki meraklı izleyicilerin bir kısmı diziyi izlemeye gerek görmediklerini bize söylüyor. Peki Ferhat ile Şirin neden izlenmedi reytingleri niçin düştü?

Ferhat ile Şirin Ne Zaman Bitecek Final YapacakFerhat ile Şirin dizisi neden izlenmedi reytingleri niçin düştü?

Aslında bu soruya verilecek bir kaç önemli cevap var. Öncelikle dizinin baş rollerinde bulunana oyunculara diyecek yok. Ferhat rolündeki Tolga Sarıtaş, Şirin rolündeki Leyla Tanlar ve Banu rolündeki Cansu Dere rolünün hakkını veren isimler. Ancak dizinin senaryosu daha ilk bölümden ailecek izlenmeyecek bir hale dönüştü. Son yıllarda dikkatimi çektiği kadarıyla Ferhat ile Şirin dizisinde de aynı hatayı yaptı senaristler. Daha dizinin ilk bölümlerinde sırlar açığa çıkmaya, insanların merak etmesi gereken gizemli sorulara yanıtlar gelmeye başlıyor. Bununla birlikte dizinin ahlaki ölçülere dikkat etmemesi de dizilerin reytinglerde düşmesine yol açıyor. Örneğin. Ferhat ile Şirin ilk bölümde Ferhat ile Şirin hemen birbirine aşık oluyor, el ele tutuşuyor, hadi onu geçtik 2. bölümde Banu ile Ferhat neden öpüştürülür? Hikaye Ferhat ile Şirin olmasına rağmen ablası olan Banu ile Ferhat’ın dudak dudağa öpüşmesi kesinlikle senaryo hatasıdır. Çünkü ben evde çoluk çocuğumla bu diziyi izlerken bu öpüşme sahnesinde hemen kanalı değiştirmek zorunda kaldım. Bundan sonra izler miyim? İki de bir öpüşme sevişme sahnesi çıkacaksa nasıl izleyeyim? Bizim bu senaristlerin bir an evvel dizilerdeki bu öpüşme sevişme birilerine sarkıntılık yapma, sevgilisi varken başka sevgiliyle vakit geçirme, birbirini boynuzlama sahnelerinden vazgeçmeleri gerekiyor. Siz böyle yaparsanız elbette reyting alamazsınız, ailecek izlenecek güzel diziler yapın edepli ahlaklı olun sonra reyting kendiliğinden gelir zaten.. Bakın bir örnek daha vereyim sizlere:

Yine Fox TV de perşembe ekrana gelen Mucize doktor isimli bir dizi var. Dizi bir otizmli doktorun sıradışı yaşamı üzerine kurulmuş ve sahnelerinde sadelik var. Öpüşmeli sevişmeli sahneler ben görmedim umarım hiç olmaz, varsa onu da doğru bulmuyorum ama dizi gayet iyi reytingler alıyor. Hem de rekor diyeceğimiz oranlarda.. Veya çarşamba günleri Atv de ekrana gelen Kuruluş Osman dizisine bakın, sevişme yok, öpüşme yok ama gayet güzel reytingler alıyor. Kısacası illa öpüştürüp seviştirip insanları ekrandan uzaklaştırmayın, bir kaç ergenin hoşuna gidecek diye milyonlarca insanı o diziden soğutuyorsunuz. Yapmayın bunu, ahlakımıza edebimize adabımıza dinimize aykırı işler yapmaktan vazgeçin artık. Bunu demişken bakın Yemin isimli Kanal 7 günlük dizisine, sizi geride bırakmış. Neden Ferhat ile Şirin dizisini Yemin dizisi geçti derseniz kesinlikle ailecek izlenebilecek bir dizi olduğu için derim ben..

Ferhat ile Şirin kaçıncı bölümde Bitecek Final YapacakFerhat ile Şirin Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Ferhat ile Şirin dizisinin Kaç Bölüm Olacağı hakkında yukarıya yazdığımız eğer ilk 10 bölümü aşar ise yeniden yapımcı ve kanal görüştükten sonra sezon sonuna kadar uzatılır muhtemelen. 22 Kasımda başlayan Ferhat ile Şirin dizisi eğer sezon sonuna kadar dayanabilir ise yaklaşık 25 bölüme ulaşacaktır. 25 bölüm elbette bir sezon için iyi bir rakam ancak yukarıda bahsettiğimiz kriterlere uymadığı müddetçe Ferhat ile Şirin dizisinin çok sürmeyeceğini sürekli reyting kaybedip erken final yapacağını da şimdiden belirtelim. Peki Ferhat ile Şirin dizisi erken final yapar mı, Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Ferhat ile Şirin dizisinin erken final yapmasını beklemiyoruz ancak dizinin reytingleri son haftalarda düşmeye başlayınca hem kanal hem de yapımcı oldukça zor zamanlar yaşayacak bu kesin. Çünkü dizideki oyuncu maliyetleri oldukça yüksek. Bu kadar yüksek paralar ödenen başrollere daha ne kadar dayanır kanal bilmiyoruz ama eğer senaryo ve dizinin içeriği değiştirilmezse bir süre sonra Ferhat ile Şirin dizisi neden bitti neden final yaptı, Ferhat ile Şirin dizisinin erken final yapma sebepleri neler diye sorup yazmaya başlayabiliriz. Ferhat ile Şirin dizisini severek izledik ama abidik gubidik sahneleri can sıkıcı. Ayrıca senaryo biraz daha aksiyon dolu olabilir. Bir yorumcumuz Ferhat dayak yemesin ona dövmek yakışır demiş, bir başkası da Banu ile Ferhat olursa diziyi izlemem demiş. Kısacası izleyiciyi ikna etmek zor bu görev de senariste düşüyor. Aksi takdirde Ferhat ile Şirin dizisinin kısa sürede bitip final yaptığına şahit olabiliriz. Erken final yapmak istemiyorsa Ferhat ile Şirin dizisi kendisine mutlaka çeki düzen vermelidir. Bu arada dizinin çekim yerleri harika.. Merak edenler Tıklayın >> Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor

Ferhat ile Şirin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman BitecekFerhat ile Şirin dizisi Erken Final mi Yapacak?

Ferhat ile Şirin dizisinin erken final yapması ileriki haftalarda alacağı reyting oranlarına bağlı biraz. Ancak ilk haftaya göre reytinglerin düşmüş olması dizinin pek iyi gitmediğini ve izleyicinin yeteri kadar bağlanamadığını gösteriyor. Cuma günleri Hercai, Arka Sokaklar, Sevgili Geçmiş ve Payitaht Abdülhamit gibi önemli diziler bulunuyor. Ferhat ile Şirin dizisinin erken final yapmaması için hem senaryoda biraz daha aksiyona girmesi hem de izleyicileri sıkmayacak bunaltmayacak ailecek izlenecek bir şekle girmesi gerekiyor. Birde Ferhat ile Şirin zor aşkların hikayesidir. Oyda dikkat ettiyseniz dizide Ferhat ile Şirin daha ilk bölümden birbirine aşık oldular. Bu kadar kolay ve basit yapmayın şu işleri, biraz kaliteli olsun sevgili senaristler. Yoksa siz de ekip de oldukça zor duruma düşecek ve bir süre sonra Ferhat ile Şirin dizisi erken final mi yapacak haberleriyle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu arada meraklıları için bir içerik hazırladık: Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat Kimi Seçecek? Banu mu Şirin mi?

Ferhat ile Şirin neden izlenmedi niçin tutmadıFerhat ile Şirin Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? konumuz hakkında sizlerin de görüşlerini merak ediyoruz ve diğer yorumcularımızın da okuması için uzunca yorumlar bekliyoruz. Sizce Ferhat ile Şirin dizisi erken final yapar mı kısa sürede biter mi? Görüşlerinizi yazın lütfen.. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Tekrar tv’de 7.bölümüyle dönmesi dileğiyle başka birşey istemiyorum dönmez mi yapmayın bunu bize dizi çok güzel bizlerde seviyoruz çok güçlüyüz işte

 2. Mine dedi ki:

  Lütfen dizi devam etsin Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum özledim

 3. N. Ş dedi ki:

  Dizi çok güzel tekrar ekranda olsun lütfen

 4. Anonim dedi ki:

  Bencede dönmeli dizi sevenleri özledi

 5. Net dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi dön geri sensiz tv’nin anlamı yok işte yok resmen tadıda kaçtı

 6. Emine dedi ki:

  Dizi ve konusu çok güzeldi dönmeli

 7. Anonim dedi ki:

  Şuan tek dileğim dizinin 7.bölümüyle ekrana gelmesi beni çok mutlu eder gelmesi dileğiyle

 8. Ayla dedi ki:

  Dizi nerde fox tv artık verin dizimizi

 9. Selvi dedi ki:

  7.bölümünü istiyoruz 💞Ferhat ile Şirin 💞 dizisinin

 10. Anonim dedi ki:

  Sizin yaptığınız saygısızlık biz diziyi bekliyoruz sizler bize dizimizi vermiyorsunuz o kadar bekledim bir final bile vermediniz çok güzel dizi ne istediniz diziden ve bizden

 11. Çilem dedi ki:

  Dizimiz nerde ya çok istiyorum diziyi hadi ama

 12. Deniz dedi ki:

  Fox tv duyun sesimizi bütün dizilerinize final veriyorsunuz ama bir Ferhat ile Şirin dizisine final vermediniz gerçi dizimiz finalinde haketmez ama bu kadar kişiye yazık ediyorsunuz halan daha umutlanıyorum çok güzeldi dizi

 13. Anonim dedi ki:

  Bencede bu hafta Ferhat ile Şirin dizisi ekranda olur lütfen fox tv bizleri kırmayın yeterince üzüldük.

 14. Aylin dedi ki:

  Bu hafta inşallah Ferhat ile Şirin dizisi 7.bölümüyle ekrana gelir çok özledik fox tv

 15. Anonim dedi ki:

  Bence dizi için hiç caba harcamadın fox tv günü değişebilirdi veya dizinin fragmanlarına önem verilebilirdi daha çok yayınlanabilirdi tek bildiğim birşey var Ferhat ile Şirin dizisini ve Ferhat ile Şirin aşkını çok sevdim konusu ve herşeyinle mükemmeldi geri gelmesi için ne yapabiliriz birşey söyleyin.

 16. Çok yanlış bir karar dedi ki:

  Dizinin ilk bölümünden itibaren hiç kaçırmadan izledim diziyi böyle bir dizinin final yapmaması çok saçma oldu fox tv bu dizide ne zoruna gitti de kaldırdın almakta zorlanıyorum devam kararı çıksın artık.

 17. Şeyda dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi 7. bölüm fragmanını istiyoruz bekleyip duruyoruz diziyi fox tv haberin olsun.

 18. Unutmadık unutturmayacağız dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi başkaydı bizler bildik değerini bilmeye fox tv utansın ne yapıp edip dizimizi bize verin.

 19. Anonim dedi ki:

  Fox tv bütün dizilerin bir Ferhat ile Şirin dizisi etmez.

 20. Ferhat ile Şirin bekliyorum dedi ki:

  Neden ya dizi bu akşamda yok bekleyip duruyorum final vermeden yayından kaldırıldı olmaz böyle birşey fox tv bütün dizilerine final verdin Ferhat ile Şirin dizisi böyle olmamalıydı çok yazık ettiniz geri gelmesini istiyorum dizim yok bir tek bu dizim var hadi çok istiyorum geri gelmesini.

 21. Anonim dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi devam etsin.

 22. Hayranı❤️ dedi ki:

  Tolga Sarıtaş çok çok çok iyi bir oyuncusun seni çok çok çok seviyorum Ferhat ile Şirin dizisini çok çok çok istiyorum fox tv

 23. Çok güzel dizi dedi ki:

  Dizinin fragmanını istiyorum çok güzeldi dizi devam etmesini istiyorum.

 24. Ferda dedi ki:

  Her yere baktım yine dizimiz verilmeyecek final vermeden kaldırmasına çok üzüldüm hakkı bu dizinin bu değildi üzüldün bizi fox tv tekrar devam etmesini çok istiyorum artık üzmeyin bizi devam etsin dizi.

 25. Anonim dedi ki:

  Bence de dizinin fragmanını verin çok istiyoruz diziyi fox tv geri dönsün dizimiz.

 26. Hülya dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizinin 7.bölümünün fragmanını verin artık fox tv duy sesimizi lütfen

 27. Anonim dedi ki:

  Çok güzel diziydi ne olur Ferhat ile Şirin dizisini bize geri ver fox tv hiçbir dizi Ferhat ile Şirin dizisinin yerini dolduramaz net.

 28. Hülya dedi ki:

  Fox tv bizim bir dizimiz var Ferhat ile Şirin onu bize geri ver artık

 29. Anonim dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi final bile vermeden çok basit bir şekilde yayından kaldırıldı beklediğim daha çok olaylar vardı fox tv geri ver dizimizi.

 30. Anonim dedi ki:

  FOX TV DİZİ NERDE DİZİ

 31. Aylin dedi ki:

  Nerede ya dizi bekliyoruz.

 32. Anonim dedi ki:

  Dizimiz yine yok sorabilirmiyim neden yok çok güzel bir diziydi bir de final bile verilmedi çok yazık halen daha bekliyorum.

 33. Gül dedi ki:

  Bu haftada dizimizi vermeyecekler hakkı değildi dizimizin ama izleyeceye ayıp ettiniz final bile vermeden yayından kaldırılması ne demek çok saçma bir şey olmuş diziyi geri verin duyun sesimizi.

 34. Anonim dedi ki:

  Lütfen bu hafta dizimizi verin.

 35. Anonim dedi ki:

  Artık bıktık şu diziyi verin beklemekten öldüm.

 36. Ayla dedi ki:

  Dizimiz inşallah Cuma günü verilmesini diliyorum fox tv duy sesimizi lütfen.

 37. Tülin dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi finali haketmiyor bazı diziler hiç reyting alamıyor ama kanalları sahip çıkıyor fox tv ise bir Ferhat ile Şirin’e sahip çıkamadı.

 38. Çok istiyorum dedi ki:

  Ne yapın edin dizimizi bize geri verin ne istediniz dizimizden.

 39. Sesimizi duyan yok mu dedi ki:

  Halan daha fox tv’nin dizimiz hakkında açıklama yapmaması diziyi izleyenlere ayıp.

 40. Ayla dedi ki:

  Tolga Sarıtaş gibi bir oyuncunun dizisinin final yapmadan kaldırılması beni çok üzdü lütfen diziyi yayına döndürün.

 41. Anonim dedi ki:

  Dizimizin yayından kaldırılmasının açıklamasını bekliyoruz fox tv den size zahmet olacak ama istiyoruz bi zahmet o kadar söylememize rağmen bu kadar insana bunu nasıl yaptınız.

 42. Cuma gününün gülüydü dedi ki:

  Bugün günlerden Cuma saat 20:00 Ferhat ile Şirin günü ama dizimiz yok çünki final yapmadan yayından kaldırmış o kadar söyledik bitmesin diye ama diziyi seven herkese saygısızlık ettin fox tv ne kadar boş bir gün.

 43. Demet dedi ki:

  Bu nasıl rezilliktir final yapmadan dizimizi kaldırmışlar yayından bize ve emek veren oyunculara yazık çok yazık oldu.

 44. Şeyda dedi ki:

  Ya duyun sesimizi lütfen final yapmayın çok güzel dizi bakıp duruyorum kanala dizimiz başlayacak diye ne hale soktunuz bizi.

 45. Anonim dedi ki:

  Dizimizi istiyoruz.

 46. Anonim dedi ki:

  Dizi çok güzel lütfen final yapmayın çok güzel dizi.

 47. Burcu dedi ki:

  O zaman siz öpüsmesiz dizileri izleyin, cocugunuza da dizi izletmeyin zaten. Mektupla ask ilan edilen görmeden evlenilen yillarda yasamiyoruz, günümüz dünyasini anlatan hikayeler izleyip icinde nasil öpüsme olmayacak ki! Insanlar asik olunca öpüsürler.

 48. çiçekhazal dedi ki:

  final yapamasın diiz toparlanmış gorunuyor diiz yeni baslamış son 2 bolumdur bolumu iizliyorum ferhat ve banu askı guzel olacak gibi ve banunu olduğünu duyduğund a sevgiisnden hastalanması guzeldi ve normal olarak ferhatın intıkam içiğn değişmesi guzel belki gunude değişerse dahada oturur

 49. Demi dedi ki:

  İnsanlar mafyavar diziden bıktı de ne demek bir adam 2 kardeşle aşk halde de, cansu yaşlı kaldı tolga karşısında de ama Ne demek öpüşme olmasın ya hangi çağdasın kardeşim sen? Sen eşinle öpüşmedenmi çocuk yaptın?

 50. Anonim dedi ki:

  Bence bitmesin güzel sürükleyici

 51. Fatoş dedi ki:

  Senaryo da her şey apaçık ortada Cansu dere nin hakkını yemeyin çok güzel Ve başarılı bir oyuncu bu diziye fazla tecrübeli kalıyor Final olmalı

 52. Anonim dedi ki:

  Dizide her şey ortada sır yok gizem yok Cansu dere süper bir oyuncu onu beğenmeyenler kendilerine baksınlar ama senaryo etkileyici değil

 53. Samet dedi ki:

  Aşk-ı memnunda sevişme sahnesi olunca değiştirmiyosunuz ama 😂

 54. Melis dedi ki:

  350 kişilik bir sosyal medya grubumuz var. Devamlı yazışıyoruz. Hiç birimiz Cansu Dere’yi sevmiyoruz. C. Dere’den dolayı diziyi izlemiyoruz. Yapımcılar onu dizide oynatmak zorundalar mı?
  Hiç rol yapamıyor. Don yağının dondurması..

  1. Kenan dedi ki:

   Ya sus 350 kişiymiş, çekirdek kadar aklıyla burdan ayar vermeye çalışıyo. Sen kimsin ki onu eleştiriyosun?

 55. çiçek hazal dedi ki:

  ferhat ve şirn arka sokaklar dan son ra yukselec ektir çunku diğer diziler cuma gunu çok basit 3. bolumde ahlakı sinırlara gore toparlamış ve sanki yeni baslamıştı 1. bolumu ferhat ve banu askı guzel olabbilir geçmişlerınde n gelen olaylar değişik bir aşkı işaret ediyor

 56. çiçek hazal dedi ki:

  final yapmasın

 57. elif dedi ki:

  bence bu film final olmamalı çünkü harika bir dizi hercaidende güzel

 58. çiçek dedi ki:

  final yapmasın ahlakı değerelere uyularak ferhat planlıyla basladiği banu ve ferhat askı gerçekten guzel olabilir ve bir yandan şirin ve bir türlü kurtulamadiği nişanlisı ve geçmişin gızemi. bu askı dahada meraklı hale getirebilir belki ferhatın babası banunu anen ve bbabsını oldurmuş değişik olabilir hem as k hem intikam

 59. Anonim dedi ki:

  Final yapsın nedeni ah şu çılgın türkler dizisi 2019 da Başlıyacakmış ya?????? Hayal dünya sı Geniş bırak başlayacanı tüm söz oyuncularını bir araya gelirim ¿????? ¿

 60. çiçek hazal dedi ki:

  final yapmasın

 61. Asel dedi ki:

  Bence final yapmasin çok guzel dizi ve ben çok seviyorum onun yerine yayin gunu değişsin cuma gunleri hercai dizisi yuzunden çok izleyici kaybediyor

 62. Anonim dedi ki:

  Bence final yapmasin çok guzel dizi ve ben çok seviyorum onun yerine yayin gunu değişsin cuma gunleri hercai dizisi yuzunden çok izleyici kaybediyor başka gun yayinlansa reytiglerde yukselir

 63. çiçek hazal dedi ki:

  ferhat ve şirin LUTFEN FERHAT VE BANU ASKI
  GUZEL FAKAT AHALAKI DEĞRLERE ONEM VERELİM guzel diiz fakat ahlakı değerler ler biraz toparlanması gerekli banu ve ferhat askı hem intıkam hem ask hem kıskançlık değişik ve guzel bir ask olacak zaten tolga sarıtas soz den beri hayranız sakinliği bir yandan annesını bulmak isteği ve bır oynla baslayan askı guzel olacal ve şirin ayrı guzel askını kendınce yasayacak belkşiş nişanloısına sarılaca k ve VE HUSREv gıxemli pıskopat bir karakter bu karakterden çok olaylar sırlar seyredeğiz ve ferhatın babası sanki çok seyler biliyo r ve ilerleyen bolumlerde goreceğiz gi

 64. çiçek hazal dedi ki:

  final yapmasın toparlanabilir belki diiz guzel çunku

 65. Azize fanı dedi ki:

  Dizi aslında güzel gibi ama ismi çok bağlı bir aşk dizisi gibi bu isme dizi saçma durmuş daha entrikalı bir asla tutardı

  1. GİZEMLİ KIZ dedi ki:

   AZİZE FANI NE İSTERDİNİZ OLMASINI AD BAKIMINDAN BİRDE SİZİN FİKRİNİZİ ALALIM(: