Ferhat ile Şirin Gamze Kimdir? Şirin’in Arkadaşı Rolü Bilgileri

Ferhat ile Şirin Gamze Kimdir? Şirin’in Arkadaşı Rolü Bilgileri Ferhat ile Şirin Gamze Kimdir? Şirin’in Arkadaşı Rolü Bilgilerini buraya yazmak istiyoruz. Ferhat ile Şirin Gamze Kimdir sorusuna öncelikle Şirinin en yakın arkadaşlarından birisidir diye cevap verebiliriz. Çünkü Şirin Ferhat ile arası biraz bozulunca hemen soluğu Gamze’nin yanında aldı ve onunla herşeyi paylaştı. Gamze de ona akıl vererek Şirinin öncelikle nişanlısından kurtulması gerektiğini söyledi.

Ferhat ile Şirin Gamze Kim gerçek adı nedirFerhat ile Şirin Gamze Kimdir? Şirin’in Arkadaşı Rolü Bilgileri

Ferhat ile Şirin Gamze Kim gerçek adı nedir diye merak edenler elbette çok olacak. Çünkü dizide Şirinin arkadaşı ama aynı zamanda sırdaşı. Çünkü Şirin Ferhat ile olan ilişkisindeki tüm sorunları ablasından önce Gamze’ye anlatıyor ve ondan medet umuyor. Ferhat ile Şirin dizisinde Gamze karakterini canlandıran oyuncu kim gerçek adı nedir sorularına burada yanıt vereceğiz.Ferhat ile Şirin Gamze Kimdir

Gamze Şirine özellikle Yiğit konusundaki işin oldukça ciddi olduğunu vurgulayarak öncelikle Şirinin Yiğit konusunu halletmesi gerektiğini sonra Ferhat ile daha rahat görüşebileceğini vurgular. Bunun üstüne Gemze’den aldığı tüyolar ile Şirin ilk olarak Yiğit ile evlenemyeceğini söyler. Elbette bu Karalılar konağında bir krize yol açsa da Şirin bunun altından kalkmayı bilir. Her başı sıkıştığında Gemze’nin yanında soluk alacak olan Şirin ile Gamze oldukça iyi bir arkadaş.

Ferhat ile Şirin dizisi Gamze Kimdir?

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar çiçek hazal

    final yapmasın belki diizyi ahlakı olçlere gore toprlarlar banu ve ferhat askı daha iyi işelenebilir toparlanabilirse değişik bir ask olacak bir yanda ferhatın babası şirinin anensini ve kardesini oldurmuş bir yanda husrev ın ferhatın annesini tutması

  2. Avatar çiçek hazal

    Ferhat ve şirin ferhat babasının oldurulmesi annesını araması ve bununla ilgili bır not alması ıntıkam ve bulma duygularıyla birlikte banu ya palnlı bir şekilde yaklasması guzel ve heyecanli oldu şirinin bu durumdan etkilenıp ferhat asık oldugu için oyunlar kurmasına neden olacakmı goreceğiz bir yandan şirinin nişanlısının hırs ve intikam için şirini kullanmak istemesi merak uyandırıyor ve bolumler ilerledikçe daha olaylı sahneler goreceğiz gıbı geçmişten gelen gızem heyecan uyandırıyor bır yanda banu nun ailesini ferhatın babası vurması ve banunu asık olması meraklandırıyor.

Etiketler