Ferhat ile Şirin Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Fon Müzikleri

Ferhat ile Şirin dizisinde çalan şarkılar jenerik fon müzikleri. 22 kasım cuma günü Fox tv ekranlarında başlayan Ferhat ile Şirin dizisinde çalan şarkılar müzikler ve jenerik fon olarak çalan müzikleri oldukça merak edildi. Bizde bu sayfaya Ferhat ile Şirin dizisindeki tüm şarkı ve müzikleri eklemek sizlerden gelen istekleri karşılamak istiyoruz.

Ferhat ile Şirin dizisinde çok güzel şarkı ve müzikler çalarken dizi de Şirin karakteri ney üfleyerek oldukça güzel ilahileri ve şiirleri harikulade şekilde seslendiriyor. Şirin’in üflediği ney dizi de bir çok defa tekrar edecek ve değişik sahnelerde neyden çok güzel ilahiler ve ilahilere ait fon müzikleri duyacağız. Şirin ve Ferhat birbirine yaklaştıkça sadece Şirin’in üflediği ney değil Ferhat’ın söylediği şarkılarda diziye damga vuracak. Ferhat ile Şirin dizisinde sizlerin de merak ettiği ney sahneleri varsa veya istediğiniz jenerik fon müziği varsa aşağıya yazarak istekte bulunabilirsiniz.

Ferhat ile Şirin Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Fon Müzikleri

Ferhat ile Şirin dizisinin tanıtım fragmanlarında çalan şarkılar veya müzikler dizinin yeni bölümlerinde çalan jenerik fonlar izleyici tarafından takip ediliyor. Özellikle dizinin başında veya sonunda çalan veya farklı sahnelerinde çalan şarkılar izleyiciden gelen istekler doğrultusunda buraya eklenecek ve sizlere sunulacaktır. Ferhat ile Şirin dizisinde çalan şarkıları istekte bulunurken lütfen aşağıdaki örnekte olduğu gibi bizlerde talep ediniz.

Örnek: Ferhat ile Şirin dizisinde birinci bölüm sonunda çalan şarkı nedir, Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin’in üflediği ney müziği ilahisi nedir? Veya Ferhat ile Şirin’in 2. bölüm deniz sahilinde çalan şarkı nedir tarzında isteklerinizi açık bir şekilde aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere ulaştırabilir Ferhat ile Şirin dizisindeki merak edilen şarkı türkü jenerik fon müziği şiirleri istekleriniz doğrultusunda hemen buraya eklemeye çalışacağız.

Takı tasarımı okuyan Şirin ney üflemeye karşı bir hassasiyeti vardır. Ancak ailenin güvenlik sorunu olmasından dolayı Şirin ney konserine gidemeyeceğini söylerken Banu’nun sağ kolu olan Sadık onları izleyince sohbetleri yarıda kesilir. Banu ise Ferhat’ın evinin etrafına adamlarını yerleştirmiş ve onu tanımaya çalışıyordu. Ferhat yabancı arabaları fark edince Banu’ya adamlarını evin etrafından çek der. Ferhat’ın karanlık bir tarafı da vardır. Ferhat paralı dövüş yapar çünkü paraya ihtiyacı vardır.

Banu Ferhat’ı daha yakından tanımaya çalışırken Şirin’in nişanlısının Ferhat’ın peşine adam takması işleri kızıştırır Bu sayede Ferhat Şirin’in nişanlısı ile tanışmış olur ve bir hayal kırıklığı yaşar. Banu’nun adam gönderdiğini zanneder ve adamı yakaladığı gibi eve getirir. Banu’nun adamı olmadığını öğrenince de Banu’dan özür diler. Ferhat ile Şirin dizisinde çalan şarkıları müzikleri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Ferhat ile Şirin dizisi 1. Bölümde Çalan Selda Bağlan Şarkısı

Ferhat ile Şirin dizisinde çalan gizem fon müziği jenerik

Ferhat ile Şirin dizisinde Ferhat’ın dövüş sahnelerinde çalan  fon müziği jenerik

Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin Ney Çalıyor

Ferhat ile Şirin Gerilim Müziği jenerik ve fon olarak 1. bölümden itibaren her bölümde çalacak olan şarkı: Ferhat ile Şirin dizisinin ne kadar izlendiğini öğrendiniz mi? Tıklayın >> Ferhat ile Şirin Reyting Sonuçları

Ferhat ile Şirin Dizi Müziği Huzur – Ney ile Üflenen jenerik fon müziği (En Güzeli)

Ferhat ile Şirin dizisinde çalan Gel gör beni aşk neyledi şarkısı jenerik fon müziği

Ferhat ile Şirin dizisinin en güzel kliplerinden birisi..

Ferhat ile Şirin dizisi 2. 3. Bölümde Çalan şarkı isteklerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

16 Yorum

  1. “Kar etmez ahım sen gülizare; 14 aralık yeni bölüm baslana müziği müthiş olmuş, yorum ses harika…etkileyici geri sarıp defalarca izledim dinledim…

  2. Avatar MURAT BOZKURT

    GEL GÖR BENİ MÜZİĞİNİN REMİX HALİ DÖVÜŞ OLMAYAN İNSAN SESLERİ BULUNMAYAN SADE HALİ

  3. Dizinin ilk bölümünde Ferhat malzeme listesi çıkarmak için ķöşkü kontrol etmek üzere içeri girdiği sırada çalan müzik hangisi? Şirin’i ney üflerken görmeden hemen önce çalınıyor.

  4. Dizinin 1:03:45 süresinde Ferhat iş ile uğraşırken Şirin’in ney üflediği sırada çalan müzik hakkında bilgi olan var mıdır?

  5. Ferhat ile Şirin dizisinde Ferhat’ın dövüş sahnelerinde çalan fon müziği jenerik Gel gör beni yi nasıl bulabilirim

Etiketler