Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Neresi Hangi il İlçe Mahalle?

Fox TV de ekrana gelecek olan yeni dizilerden birisi olan Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Ferhat ile Şirin çekim Mekanlar Neresi, Ferhat ile Şirin Hangi il İlçe Mahallede çekiliyor sorulara net cevaplar vereceğimiz ve sizleri resimlerle nerede çekildiğine ikna edeceğimiz konumuza hoş geldiniz. Ferhat ile Şirin Dizisinin merak edilen tüm iç ve dış çekim mekanları ve set bilgileri konumuzda olacak.

Ferhat ile Şirinin gittiği yer mekan neresiFerhat ile Şirin Dizisinde özellikle Ferhat ile Şirinin İzmir’e giderken uğradıkları mekanlar ormanlık alan çok merak edildi. Burası doğal bir güzellik mekanı olan İstanbul ilimizdeki Belgrad ormanlarıdır. Ferhat ile Şirin Dizisinin çekildiği köşk de oldukça merak ediliyor. Ferhat babasıyla birlikte Banu’ya ait Karalılar köşkünü tamir edip restore ederken bu köşkün neresi olduğu en çok merak edilen sorulardan birisi. Karalılar köşkü İstanbul Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikası içindeki bir evdir. Özel olarak dizilerde kullanılmak üzere yapılmış olan bu köşk daha önce İstanbullu Gelin dizisinde de kullanılmıştı.

Ferhat ile Şirin Karalılar konağı neresiFerhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Ferhat ile Şirin çekim Mekanları Neresi Hangi il İlçe Mahalle?

Ferhat ile Şirin dizisi yeni bölümünde çekim mekanlarına ait resimleri ekliyoruz. Resimlere bakarak mekanları tahmin edebilirsiniz.

Ferhat ile Şirin dizisinde hikaye Banu Karalı’nın babasından kalan eve bakım yaptırmak istemesiyle başlıyor. Ferhat babasının ona mirası olan marangoz atölyesinde çalışırken Banu geliyor ve onunla görüşüyor. Ferhat Banu ile anlaşmak için kendini kabul ettirmek zorunda kalır. Eve gittiğinde ise Şirin’le tanışır. İki kız kardeş tek adamdan Ferhat’tan etkilenecektir.

Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyorFerhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna hemen iki şehir adı vererek başlamak istiyorum. Ferhat ile Şirin Dizisinin çekimleri İstanbul‘da başladı ancak dizinin efsanevi yerleri Amasya ilimizde geçtiği ve Ferhat ile Şirin hikayesinin orijinali Amasya ilimizde olduğu için bu hikayenin aslına uygun çekim alanlarında yapılması gerçekliğini artıracağından dolayı bir çok çekim alanı Amasya ilimizde yapılacak. Ancak ilk çekim yerleri İstanbul Beykoz olacak. Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikası dizi ve film platolarında çekilen Ferhat ile Şirin oldukça güzel ve yüksek kaliteli bir dizi olacak.

Ferhat ile Şirin beyaz köşk neresiFerhat ile Şirin dizisinin 3. bölümü nerede hangi mekanlarda çekildi oldukça merak ediliyor. Ferhat ile Şirin beyaz köşk neresi, dizide 3. bölümde gösterilen büyük beyaz yalı köşk hakkında bilgisi olan nerede olduğunu bilen lütfen aşağı yazarsa seviniriz..

Ferhat İle Şirin Karalılar Konağı Nerede?

Ferhat ile Şirin’in dizisinin seti nerede, konak sahnelerinin çekildiği yer olan Karalılar Köşkü nerede diye merak edenler için hemen yazalım. Ferhat’ın restorasyon için gittiği Banu ve Şirin’e ait Karalılar köşkü daha önce İstanbullu Gelin dizisinin de çekilmiş olduğu Boranlar Konağı diye bilinen köşk ile aynı yerdir. Karalılar Köşkü İstanbul Beykoz’dadır. Dizilerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş olan köşk, birçok filmin ve dizinin çekildiği Beykoz ilçesinde bulunan eski Kundura Fabrikası içerisinde yer alıyor. Beykoz’daki eski kundura fabrikası olarak bilinen alan şimdi dizi ve filmler için özel bir çekim alanına dönüştürülmüş durumda.

Ferhat ile Şirin dizisinin çekimleri hangi evde konakta

Ferhat ile Şirin Dizisinin Çekildiği Konak Nerede?

Ferhat ile Şirin konağı aslında bilindik bir yer, daha önce İstanbullu Gelin dizisinin de çekildiği konak. Ferhat ile Şirin dizisi hangi konakta çekiliyor sorusuna İstanbul’un Beykoz semtinde, Eski Kundura Fabrikası olarak bilinen plato alanında yer alıyor bu konak cevabını veriyoruz. Ferhat ile Şirin Dizisinin çekildiği ev konak nerede? En çok merak edilen konulardan birisi de Ferhat ile Şirindeki kırmızı boyalı ev olacak. Ferhat ile Şirin dizisinin çekimleri hangi evde konakta yapılıyor bilen bulan varsa aşağı yazarsa merak edenler öğrenmiş olur..

Efsaneye göre Ferhat ile Şirin’in güzel öyküsü hikayesi Amasya’nın özel coğrafyasında yaşandığı söylenir. Bu nedenle güzel bir aşk hikayesini anlatacak olan ve Tolga Sarıtaş’ın Ferhat Leyla Tanlar’ın da Şirin rolünde oynayacakları bu güzel dizinin çekim mekanlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Ferhat şirin nerede cekilecekElbette Ferhat ile Şirin dizisi sadece Amasya ve İstanbul ile bağlı kalmayacak. Aldığımız tüyolara göre Ferhat ile Şirin dizisinin bazı sahneleri için Samsun ve Sinop illerimize de oyuncular gidecek ve buralarda sıradışı mekanlarda çekimler yapılacak. Sinop ilimizin merkezine yakın yerde bulunan Erfelek Şelalesinin de Ferhat ile Şirin dizisinde kullanılacağı ancak kaçıncı bölümde ekrana geleceği bilinmiyor. Ferhat ile Şirin çekim yerleri ve nerede çekiliyor sorularına yeni bölümler geldikçe ve yeni resimler bize ulaştıkça detaylıca açıklamaya devam edeceğiz.

Ferhat ile Şirin dizisinin çekim yerleriFerhat ile Şirin dizisinin Çekildiği Yerler Neresi?

Ferhat ile Şirin dizisinin bir çok farklı mekanda çekileceğini öğrendik. İstanbul başta olmak üzere zaman zaman Amasya ve Sinop gibi illerimizde çekimleri sürecek olan dizinin asıl çekim alanı İstanbul’da bulunan eski Beykoz kundura fabrikası şimdiki zamanın dizi ve film platoları dizide en çok kullanılacak ve özel bir set hazırlanmış durumda. Ancak Amasya ilimizde efsanenin geçtiği alanlarda da çekimlerin olacağını ve sizlere güzel manzaralar eşliğinde sunulacağı müjdesini şimdiden verelim. Ferhat ile Şirin Dizisi oyuncu kadrosu için Tıklayın >> Ferhat ile Şirin Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Ferhat ile Şirin nerede çekildi set neresiFerhat ile Şirin dizisi İstanbul Amasya ve Sinopta Çekilecek

Dizinin çekim alanları oldukça geniş. Dizioyuncu.Com sitemize gelen ilk resimleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ayrıca Ferhat ile Şirin dizisinin 1. bölümü nerede çekildi, Ferhat ile Şirin dizisi 2. bölüm çekim alanları nerede çekiliyor, Ferhat ile Şirin dizisi 3. bölüm nerede çekiliyor sorularına da yanıtlar vermeye devam edeceğiz. İşte bizlere ulaşan ilk çekim yerleri resimleri:

Ferhat ile Şirin dizisinin çekildiği ormanlık yer neresiFerhat ile Şirin dizisinin 1. bölümü nerede çekiliyor?

Ferhat ile Şirin dizisinin çekimleri hangi evde konakta yapılıyor, Ferhat ile Şirin dizisi İstanbul’dan başka nerelerde çekimler yapılıyor sorularına hemen yanıt verelim. Gördüğünüz yerler İstanbul Haliç ve Kuzguncuk korusundaki nostaljik ev. Ancak dizinin bir çok farklı alanda çekildiğini fragmanda gördünüz.Ferhat ile Şirin dizisi çekim yerleri nereler

Ferhat ile Şirin dizisi hangi il ilçede çekiliyor

Ferhat ile Şirin dizisi 22 Kasım cuma günü ekrana gelmeye başlayacak Fox tv ekranlarında. Dizide en merak edilen konuların başında Ferhat ile Şirin dizisinin çekildiği yerler mekanlar geldiği için en çok o sorulup neresi olduğu araştırılacak. Bizde burada sizlere detayları ile birlikte Ferhat ile Şirin dizisinin çekim yerlerini mekanlarını aktarmaya çalışacağız.

Ferhat ile Şirin 22 Kasım 1. bölüm çekim yerleriFerhat ile Şirin 22 Kasım 1. bölüm çekim yerlerinden birisi İstanbul Kapalı Çarşı. Tarihi çarşıdaki çekimlere Cansu Dere başta olmak üzere bir çok oyuncu katıldı.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Avatar MUZAFFER SAVAŞ

    PEKİ, FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİNİN KOPYA VE ÇALINTI BİR DİZİ OLDUĞUNU BİLİYORMUSUNUZ.? DİZİ ” KAYIPLAR – SEVGİNİN GÜCÜ ” ADLI ROMANDAN İZİN ALINMADAN SORULMADAN KARAKTERLERİN İSİMLERİ DEĞİŞTİRİLEREK VE ROMANDAKİ OLAYLAR BİRAZ HARMANLANARAK AYNEN NEREDEYSE BİREBİR KOYA EDİLMİŞTİR.YAZILMIŞTIR.ROMANDAKİ KARALI AİLESİ İSE AYNEN KULLANILMIŞ.İŞİN EN TUHAF TARAFI İSE PES DEDİRTECEK TÜRDE.KOPYACILIĞI VE EMEK HIRSIZLIĞINI O KADAR İLERİ GÖTÜRMÜŞLERKİ,ROMANIN KAPAĞINDAKİ KIZIN BİLE RESMİNE BİREBİR BENZEYEN ŞiRİN ROLUNDEKİ LEYLA TANLARI BULMUŞLAR.TÜRKİYE’DE BÖYLE FİKİR HIRSIZLIĞI GÖRÜLMEDİ.BUNUN HESABI FOX TV.DEN,DİZİ YAPIMCISINDAN VE SENARİSTTEN SORULACAKTIR.BU İŞLER BU KADAR UCUZMU.?BİRİSİ TER DÖKSÜN.EMEK SARFETSİN.UYKUSUZ KALARAK YILLARIN BİRİKİMİNİ KURGULAYIP ROMAN YAZSIN. UYANIĞIN BİRİ ALIP İZİN ALMADAN ORASINI BURASINI KENDİ KAFASINA GÖRE DEĞİŞTİRİP SENARYO YAZSIN VE FERHAT İLE ŞİRİN DİYE FOX TV. DE DİZİ’Yİ YAYINLASIN.

  2. Bu konak İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği konak.Sadece rengi değişmiş.Bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım. Konak, İstanbullu Gelin dizisi için tamamen ahşaptan özel olarak inşa edilmişti.

  3. istanbulu gelin dizisin cekildigi konak sadece boyanmiş firgamin da bile tandim izleriz umarim guzel dizi olur

  4. Avatar Günel 💔Ferhat İle Şirin💔

    💔Ferhat İle Şirin💔Dizisin Oyuncuları Güzel Dizinin İsmi Kecmiş Aşiklere Bağlı Umarım Dizide Kecmişin Aşkların Sevgilerin Adetlerin Koruyar Dizi Senaryosunda Senaristler Şu İsimlerin Aşklarına Gölge Salmasın Zaten Diziler İller Kecdikçe Berbad Hale Düşür Ferhad Aşkı Şirin Ücün Ölüme Bele Gedir Dağı Daşı Param Parca Edir İndiki Dizi Aşikleri Ne Yapaçağ Umarım Hayanet Göz Yaşı Kötüler Dizini Bezeyeçek Kecmişin💔Ferhat İle Şirini💔Kayıp Olaçağ

  5. Muhteşem fragman olmuşta Star TV nereden çıktı be Fox TV de başlayacak dizi diye yazacaktınız herhalde yanlış yazmışsınız bir de Tolga’nın dizideki ismini bazı yerde yanlış yazmışsınız biraz daha dikkatli olun lütfen.

Etiketler