Fedakar Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici Yorumları

19.03.2023
1.557

Kanal 7 ekranlarının hafta sonu dizisi Fedakar 18 Mart cumartesi günü başladı. Fedakar dizisi oyuncu performansları nasıl? Kanal7 Fedakar dizisi izleyici yorumları, izlenir mi, beğenilir mi, aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Fedakar Dizisini Nasıl Buldunuz?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar dizisi sadece hafta sonları ekrana gelecek. Çünkü kanalın hafta içi yayınlanacak başka dizileri var. Fedakar dizisini izlediniz mi? Biz diziyi izledik ve dizi hakkında yorumlarınızı paylaşmak istedik. Sizler de Fedakar dizisini izlediyseniz yorumlarınızı ve tahminlerinizi sitemizin yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.  fedakar dizisi izlediniz mi

Fedakar dizisi ilk bölümünde Elif ile Tarık karşılaştı ve dizinin büyük aşkı ikisi olacak. Ancak her dizide olduğu gibi onların aşkını da imkansız kılacak bazı sebepler var. Dizinin ilk bölümünde Yeşim eşinin kendisini aldattığını öğrenir. Doğum gününde bu haberi alan Yeşim büyük hayal kırıklığı ile arabasını kullanırken bir motosikletli onu durdurur ve vurur. Yaralanan Yeşim kardeşi Tarık ile son konuşmasını yaparak hayatını kaybeder.

Tarık hayat dolu bir insan iken ablası Yeşim’in ölümünün ardından hayata küser. Ve tek amacı ablasının intikamını almak, onu öldüren kişiyi bulup öldürmek olur. Tarık bir yıl boyunca ablasını öldüren kişiyi arar ve sonunda bulur. Ablasını öldüren kişinin Sefer olduğunu öğrenir. Ancak gerçekler hiç de göründüğü gibi değildir.

Sefer henüz genç yaşta hayatının baharındadır. Elif’in kardeşi olan Sefer her şeyden habersiz bir şekilde yaşamını sürdürür. Gürkan olay günü onun motoru ile Yeşim’in arabasını durdurur ve onu öldüren kişi olur. Ancak Gürkan bu olayı gizler ta ki Tarık ve adamlarının mahalleye gelişine kadar.

Tarık ablasının intikamını almak için Elif’in kardeşini öldürmeyi düşünür. Elif ise kardeşinin bunu yapmadığından emindir ve kardeşini korur. Tarık ve Elif arasındaki bu imkansızlık nereye gidecek? Birbirlerine her gördüğünde daha da etkilenen Tarık ve Elif bu olay çözülmeden kavuşamayacaklar. fedakar dizisi tarik izleyici yorumlari

Fedakar Dizisi İzleyici Yorumları

Tarık ablası uğruna her şeyi göze almışken Elif de kardeşini korumak uğruna her şeyi göze alacaktır. Aslında ikisinin amacı da aynıdır. Yeşim’in katili Gürkan’dır. Gürkan bu gerçeği sakladığı sürece Sefer hep tehlikede olacaktır. Elif de kardeşini korumak için onu Tarık’tan gizleyecektir. Fedakar dizisinin konusunu biz beğendik. Bir tarafta kardeş sevgisi diğer tarafta kendi aşkı, 2 duygu arasında sıkışıp kalan Elif ve Tarık’ın hikayesini konu ediyor.

Fedakar dizisinin oyuncu performanslarını da gayet başarılı bulduk. Dizide yer alan çoğu oyuncu aslında başka dizi filmlerden tecrübeli oyuncular. Ancak bazı oyuncular Fedakar dizisi ile ilk kez oyunculuğa adım attı. Buna rağmen Fedakar dizisindeki tüm oyuncuların performanslarını beğendik.

Ayrıca bir konuya daha değinmek isteriz ki Fedakar dizisinin görüntü kalitesi oldukça güzel. Fedakar dizisi çekimlerinin görüntü kalitesine çok özen gösterilmiş. Bu yüzden yapım ekibine, set çalışanların ayrı ayrı tebrik ediyoruz. Dizinin reytingi umarız ki yüksek olur ve uzun yıllar boyunca devam eder. Sizler Fedakar dizisini izlediniz mi, Fedakar dizisini beğendiniz mi? Sizde dizi hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırınız.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. EVERGLOW dedi ki:

    Ben diziyi sevdim çok güzel umarim bölümün sonlarini kötü yapmazlar
    Dizi oyuncularinida sevdim bravo

  2. Leyla dedi ki:

    çok begendim Taryk we Elifi aýryja begendim umarym bu dizi hiç bitmäz we sewänlär kawuşsun gärçekkär ortaýa çyksyn nenim yorumum bu kadar teşekürederi hoşçakalyn görüşürüz