Fedakar Dizisi Tarık Kimdir? Berkay Veli

25.02.2023
64

Fedakar dizisi Tarık kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Fedakar dizisinin senaryosunu Mehmet Uyar kaleme almaktadır. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Fedakar dizisi Tarık karakterine oyuncumuz Berkay Veli hayat verecektir. Bizlerde, Fedakar dizisi Tarık kimdir? Tarık karakterini canlandıran oyuncumuz Berkay Veli’yi yakından tanıtacağız.

Fedakar Dizisi Tarık Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Özgür Pak’ın oturduğu Fedakar dizisi Tarık karakteri, dizinin başrolünde yer almaktadır. Tarık karakteri, Karaca Holding’in tek veliahdıdır. Tarık’ın ablasını Elif’in kardeşi Sefer öldürmüştür. Fedakar dizisinin başrolünde yer alan Tarık karakteri ise ablasının intikamını almak istersen Elif’e aşık olacaktır.Berkay Veli Fedakar Dizisi Tarık erkek başrol oyuncusu

Fedakar Dizisi Tarık Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Tarık karakterine oyuncumuz Berkay Veli hayat verecektir. Bizlerde Fedakar dizisinin başrol oyuncusu Berkay Veli’yi yakından tanıtacağız ve Berkay Veli kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Berkay Veli Kimdir?

1 Temmuz 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelen Berkay Veli, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyuncumuz daha önce TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok THM korosunda bağlama çalmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Seven Ne Yapmaz dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle Beni Bırakma dizisinde canlandırdığı Emre Sayar karakteriyle tanınmıştır. Berkay Veli, Shiva Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.Fedakar Dizisi Tarık kimdir

Berkay Veli Yer Aldığı Diziler

2023 Fedakar – Tarık
2018-2020 Beni Bırakma – Emre Sayar
2017 Seven Ne Yapmaz

Berkay Veli Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 15 gönderisi ve 20 binden fazla takipçi bulunan oyuncumuz Berkay Veli’nin resmi Instagram hesabı: @berkay_veli

Berkay Veli Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Berkay Veli, aynı üniversiteden mezun olduğu meslektaşı Lara Türkoğlu ile evlidir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çift özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır.

Fedakar Dizisi Tarık – Berkay Veli Kıyafetleri

Yakışıklığıyla da dikkat çeken oyuncumuz Berkay Veli, tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Bizler de ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Berkay Veli’nin Fedakar dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Fedakar dizisi Tarık kimdir? Tarık karakterini canlandıran Berkay Veli’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..