Fedakar Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanları Mahallesi Neresi?

25.02.2023
1.220

Fedakar dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve mahalle neresi? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği  Fedakar dizisinin yönetmen koltuğunda Özgür Pak oturmaktadır. Senaryosunu Mehmet Uyar’ın kaleme aldığı Fedakar dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Fedakar dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini de merak etti. Bizlerde, Fedakar dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Fedakar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Fedakar dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Fedakar dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Fedakar dizisinin tanıtım fragmanında ki ormanın İstanbul’un Şile ilçesinde yer aldığı tahmin edilmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı Fedakar dizisinin çekimleri burada yapılmaktadır.

Fedakar Dizisi hangi mahallede çekildi

Fedakar Dizisi Hangi İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Özgür Pak’ın oturduğu Fedakar dizisi, İstanbul ilimizde çekilmektedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı dizinin çekimleri burada tamamlanacaktır. Fedakar dizisinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi ile mahallesi kullanılacaktır. Özellikle deniz kenarı ve ormanlık alanlarda çekilecek olan Fedakar dizisinde anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi mahallesinde çekildiği belli değildir. Bizler, dizinin özellikle hangi mahallede çekildiği belli olunca sizlerle paylaşacağız. fedakar dizisinde elifin yasadigi yer neresi Elif’in yaşadığı mahalle İstanbul Kağıthane. Çünkü dolmuş beklediği durağın arkasında Sahra Sokak tabelası var. Sahra Sokak İstanbul Kağıthane’de yer alıyor. İşte İstanbul Kağıthane’den bir resim daha: fedakar dizisi elifin mahallesi

Fedakar Dizisi Çekim Mekanları

Senaryosunu Mehmet Uyar’ın kaleme aldığı Fedakar dizisi İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Fedakar dizisinde İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır. Bizler, Fedakar dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin özellikle İstanbul hangi mekanında çekildiğini sayfamıza ekleyeceğiz.

fedakar dizisinin cekildigi ev Fedakar dizisinde Tarık’ın ailesi ile birlikte yaşadığı evin resmini paylaştık. Bu evde büyük ihtimalle İstanbul Kağıthane semtindedir. Çünkü Elif’in evine yakın olmalı ki aynı oyuncakçıda karşılaştılar.

Fedakar Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Başrolünde Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er ve Kahraman Sivri’nin yer aldığı Fedakar dizisi ilerleyen günlerde Kanal 7’de yayınlanacaktır. Günlük dizi olan Fedakar’ın çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Fedakar dizisinin çekimlerinde özellikle deniz kenarı ve ormanlık yerler kullanılacak olsada, çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı yeri de tercih edilmiştir. Büyük ilgi görmesi bekleyen Fedakar dizisinin çekimleri İstanbul’da tamamlanacaktır.Fedakar Dizisi çekim yerleri orman neresi

Fedakar dizisinin nerede, hangi ilçe ve mahalle de çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Bu diziyi hafta sonu yayınlasınlar emanet ve Kan çiçekleri dizisinin saatini değiştirmeyin ya Fedakar dizisi hafta sonu olsun ya da Emaneti hafta içi 19.00’da fedakar dizisini hafta içi 21.15, esaret hafta sonu 19.00′ a alın 🙏