Fedakar Dizisi Neden Bitti Erken Final Yaptı? İşte Nedenleri Sebepleri

15.04.2023
1.022

Fedakar dizisi neden bitti? Erken final sebeplerini açıklayacağız. Yönetmen koltuğuna Özgür Pak ve Taner Tunç’un oturduğu Fedakar dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. Fedakar dizisi cumartesi ve pazar günleri saat 23:00’da yayınlanmaktadır. Seyirciler dizinin neden bittiğini ve erken final sebeplerini de merak etti. Bizlerde bu konumuzda Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkan Fedakar dizisinin neden erken final yaptığını ve sebeplerini açıklayacağız.

Fedakar Dizisi Neden Bitti?

Fedakar Dizisi Neden Bitti Erken Final YaptıCumartesi ve pazar akşamları izleyici ile buluşan Fedakar dizisi, beklediği başarıyı elde edememiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Fedakar dizisi, Kanal 7’de yayınlanmaktadır. Büyük umutlarla çekilen Fedakar, en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bunun üzerine Fedakar dizisinin yapımcıları dizinin yayın tarihini değiştirmiştir. Ancak bu değişiklik dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Bundan dolayı Fedakar dizisi bitmiştir.

Fedakar Dizisi Erken Final Sebepler

– Fedakar dizisi en az izlenen diziler arasına girmiştir.
– Dizinin gelirleri çekim maliyeni karşılamaya yetmemektedir.
– Dizi düşük oranda reyting almaktadır.
– Cumartesi günü yayınlanan; Kardeşlerim ve Gönül Dağı dizilerinden dolayı istediği kitleye ulaşamamıştır.
– Pazar günü yayınlanan; Yargı, Teşkilat, Güzel Günler gibi dizilerden dolayı izlenmemiştir.

Fedakar Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Yönetmen koltuğuna Özgür Pak ve Taner Tunç’un oturduğu Fedakar dizisi aldığı reytinglerle en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bundan dolayı da Fedakar dizisinin yayın saati değişmiştir. Fakat bu değişiklikte dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Fedakar, hala en az izlenen dizilerin başında gelmektedir. Bu nedenle de Fedakar dizisi önümüzdeki günlerde final yapacak ve 2. sezon ekranlarda olmayacaktır. Fedakar Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri:

Fedakar Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Fedakar dizisi kendini izleyiciye sevdirememiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Fedakar dizisinin izlenmelerinden gelen ücret, dizinin çekim maliyetlerini karşılamaya yetmemektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi dizi bu sebeple erken final yapacaktır. Fedakar dizisine ne zaman final yapacağı da merak edilen konulardan biri olmuştur. Kanal 7’de yayınlanan Fedakar dizisi 50. bölümde final yapacaktır.

Fedakar dizisi neden bitti? Erken final sebeplerini açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. SEDAT YILDIRIM dedi ki:

  FEDAKAR DİZİMİN ARTIK ARA TATİLE GİRMESİNİ İSTİYORUM SEDAT YILDIRIM FEDAKAR

 2. Hilal dedi ki:

  Fedakar bitmesin çok güzel dizi

 3. Rumuz rumuz dedi ki:

  Sakın final olmasın çok beğenerek izliyoruz fedakar çok güzel

  1. Anonim dedi ki:

   Fedakar cok guzel final olmasin

  2. Albayrak nazan dedi ki:

   Lutfen final olmasin begenerek izliyorum