Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2023 Ramazan (Kanal D)

Bu konu Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2023 Ramazan (Kanal D) hakkında olacak. Fatih Çıtlak 2023 Ramazan Program ücreti maaşı çok merak ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda Ramazan’da iftar ve sahur programı yapan hocaların ne kadar para aldıkları maaşlarına ne oldu çok merak ediliyordu. 2023 yılına geldik hala her şey aynı.

Ramazan’da yayın yapan hocaların maaşı aldıkları para ve ücret merak konusu olmaya devam ediyor. Bizde bu konumuzda Fatih Çıtlak hocanın ne kadar ücret aldığı konusunda sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Fatih Çıtlak Hoca 2023 Ramazan Ayında da sizlerle ekran başında buluşacaktır. Programı aldığı ücreti konumuza yakın zamanda ekleyeceğiz.

2023 Ramazan Fatih Çıtlak Hoca maaşı ücreti

Fatih Çıtlak 2021 Ramazan Program ücreti maaşıGeçtiğimiz yılda KanalD’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca hem iftar programı hem de sahur için yine KanalD ile anlaşmıştı. Nihat Hatipoğlu’nun 600 bin lira almış olduğu zaman Mustafa Karataş Hoca ise yaklaşık 400 bin liraya imza atmıştı. Bu hocalar daha popüler ve sürekli ekranda olduğu için Ramazan’da aldığı ücretler de diğer bütün hocalara kıyasla daha yüksekti. KanalD’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca ise 150 bin liraya anlaşmıştı. 2023 yılında Fatih Çıtlak hoca tahminen yine 200.000 ile 250.000 arasında bir rakama anlaşmış olabilir. Bu sezonki ücretler maaşlar ile ilgili kesin bir rakam henüz dile getirilmedi.

Fatih Çıtlak 2020 Ramazan maaşı ücreti (Kanal D)

Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2023 Ramazan (Kanal D)

Ancak daha düşük bir ücreti kabul etmeyecek olan Fatih Çıtlak hocanın muhtemelen 2022 yıllarında almış olduğu 200-250 bin lira civarında bir ücrete Kanal D ile anlaşmış olabilir. Kanal D ekranlarında 2023 yılında sahur programı yapacak olan Fatih Çıtlak hocanın almış olduğu maaş ve ücrete dair kesin bilgileri burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu sezon ülkemizdeki Ramazan ayı tam haber kuşağına denk gelmekte bu yüzden iftar programı olmayacak. Sadece sahur programı olacak. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti programı olacak sadece. İftar programları daha çok TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Fatih Çıtlak 2023 Ramazan Program ücreti maaşı

Fatih Çıtlak 2023 Ramazan Program ücreti maaşı hakkında bazı bilgiler yer alsa da kesin ve net bir bilgi hiç bir yerde yok maalesef. Ancak tahmini olarak 200-250.000 lira arasında bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Kanal D’de sahur programı yapacak olan Fatih Çıtlak hocanın almış olduğu para 2023 yılında ne kadar tam olarak net bilgiye ulaştığımız da sizlerle paylaşacağız. Bu konuda Fatih Çıtlak Kanal D de Ne Kadar Para Alıyor Kazancı, 2023 Ramazan ayında ne kadar hakkında bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 21 Mart 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: