Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2021 Ramazan (Kanal D)

Bu konu Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2021 Ramazan (Kanal D) hakkında olacak. Fatih Çıtlak 2021 Ramazan Program ücreti maaşı çok merak ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda Ramazan’da iftar ve sahur programı yapan hocaların ne kadar para aldıkları maaşlarına ne oldu çok merak ediliyordu. 2021 yılına geldik hala her şey aynı. Ramazan’da yayın yapan hocaların maaşı aldıkları para ve ücret merak konusu olmaya devam ediyor. Bizde bu konumuzda Fatih Çıtlak hocanın ne kadar ücret aldığı konusunda sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

2021 Ramazan Fatih Çıtlak Hoca maaşı ücreti

Fatih Çıtlak 2021 Ramazan Program ücreti maaşıGeçtiğimiz yıllarda Star TV’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca hem iftar programı hem de sahur için Star TV ile anlaşmıştı. Nihat Hatipoğlu’nun 600 bin lira almış olduğu zaman Mustafa Karataş Hoca ise yaklaşık 400 bin liraya imza atmıştı. Bu hocalar daha popüler ve sürekli ekranda olduğu için Ramazan’da aldığı ücretler de diğer bütün hocalara kıyasla daha yüksekti. Star TV’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca ise 150 bin liraya anlaşmıştı. 2021 yılında Fatih Çıtlak hoca tahminen yine 150.000 ile 200.000 arasında bir rakama anlaşmış olabilir. Bu sezonki ücretler maaşlar ile ilgili kesin bir rakam henüz dile getirilmedi.

Ancak 2020 Ramazan ayında Corona virüs nedeniyle televizyonda diziler ve programlar çok az sayıda olduğundan dolayı reklam ücretleri oldukça düştü. Reklam ücretleri düşük olunca kanalların sunuculara veya oyunculara verdiği ücretlerde yarı yarıya düştü. Bu nedenle 2021’de Ramazan ayında Kanal D de ekrana gelecek Fatih Çıtlak hocanın maaşı da önceki yıllara göre düşmüş olabilir.

Fatih Çıtlak 2020 Ramazan maaşı ücreti (Kanal D)

Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2020 Ramazan (Kanal D)

Ancak daha düşük bir ücreti kabul etmeyecek olan Fatih Çıtlak hocanın muhtemelen 2019 ve 2020 yıllarında almış olduğu 150 bin lira civarında bir ücrete Kanal D ile anlaşmış olabilir. Kanal D ekranlarında 2020 yılında sahur programı yapacak olan Fatih Çıtlak hocanın almış olduğu maaş ve ücrete dair kesin bilgileri burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu sezon ülkemizdeki Ramazan ayı tam haber kuşağına denk gelmekte ve Corona virüsü ile ilgili detayları açıklandı saat ile çalıştığı için iftar programları daha çok TRT ekranlarında yayınlanacak.

Fatih Çıtlak 2021 Ramazan Program ücreti maaşı

Fatih Çıtlak 2021 Ramazan Program ücreti maaşı hakkında bazı bilgiler yer alsa da kesin ve net bir bilgi hiç bir yerde yok maalesef. Ancak tahmini olarak 100 – 1500 bin lira arasında bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Kanal D’de sahur programı yapacak olan Fatih Çıtlak hocanın almış olduğu para 2021 yılında ne kadar tam olarak net bilgiye ulaştığımız da sizlerle paylaşacağız. Bu konuda Fatih Çıtlak Kanal D de Ne Kadar Para Alıyor Kazancı 2021 Ramazan ayında ne kadar hakkında bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2020 Ramazan (Kanal D)Merak edenler Mustafa Karataş 2021 Ramazan Ücreti Maaşı Ne Kadar? konusuna da göz atabilirler.

Etiketler