Fandom Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

19.07.2021
1.039

Yönetmen koltuğunda Tayfun Güneyer’in oturacağı Fandom dizisi ilerleyen aylarda yayın hayatına başlaması için hazırlıklarını sürdürürken, dizinin oyuncu kadrosu da oldukça merak edilmektedir. Fandom dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Fandom dizisinin oyuncu kadrosundaki ünlü isimler kimlerdir? gibi soruların yanıtını verip, Fandom dizisinde yer alan oyunculardan detaylı ve ayrıntılı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.

Fandom Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Şahin Irmak (Can Aslan)
-Tuğçe Altuğ (Ferda)
-Eren Vurdem (Ayaz)
-Ozan Güçlü (Neco)

Şahin Irmak (Can Aslan)

Fandom Dizisi Şahin Irmak (Can Aslan)Şahin Irmak, Fandom dizisinde başrol erkek karakterlerden bir tanesi olan Can Aslan karakterine hayat verecektir. Şahin Irmak, 29 Eylül 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1,86 boyunda olan yakışıklı ve başarılı oyuncumuz adını Çok Güzel Hareketler Bunlar programındaki çeşitli rolleri ile duyulmuştur. Daha önceleri Kurtlar Vadisi, Aliye, Aşağı Yukarı, Yemişlililer, Kim O, Jet Sosyete, Benimle Oynama, Evlendirme Dairesi gibi pek çok dizilerde boy göstererek oyunculuğu ile beğenilen kişiler arasında yer almayı başarmıştır. 2012 yılında da Sadri Alışık ödülleri müzikal ya da komedi dalında en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Tuğçe Altuğ (Ferda)

Fandom Dizisi Tuğçe Altuğ (Ferda)Fandom dizisinde yer alacak oyunculardan bir diğeri olan Tuğçe Altuğ’da başrol kadın karakter olan Ferda karakterine hayat verecektir. Başarılı ve güzel oyuncumuz Tuğçe Altuğ, 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk sektörünün beğenilen ve sevilen isimlerinden bir tanesi olan Tuğçe Altuğ, üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. 2010 yılında oyunculuğa tiyatro ile başlamış ardından da dizi ve filmlerde yer almıştır. Daha önceleri Küçük Sırlar, Sen de Gitme, Uçurum, Evlerden Biri, Yılanların Öcü gibi dizilerde boy göstermiştir.

Eren Vurdem (Ayaz)

Fandom Dizisi Eren Vurdem (Ayaz)Fandom dizisinin erkek başrol karakterlerinden bir değeri olan Eren Vurdem‘de Ayaz karakterine hayat verecektir. Eren Vurdem, 7 Ekim 1988 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. 1,81 boyunda olan yakışıklı oyuncumuz 2009 yılından bu yana aktif olarak mesleğini icra ettirmektedir. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2009 yılındaki Hesaplaşma dizisi ile yaşamıştır. Hesaplaşma dizisinin ardından Şefkat Tepe, Söz, İnadına Aşk, Arka Sokaklar, Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi pek çok dizide yer almıştır.

Ozan Güçlü (Neco)

Fandom Dizisi Ozan Güçlü (Neco)Fandom dizisinde yer alacak olan erkek oyuncularımızdan diğeri ise Ozan Güçlü‘dür. Ozan Güçlü, Fandom dizisinde Neco karakterine hayat verecektir. Ozan Güçlü, 1994 yılında Bursa’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi oyunculuk ve tiyatro bölümü üzerinde tamamlamıştır. Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir tanesi olan Ozan Güçlü, 2020 yılında kamera önü oyunculuğu yapmaya başlamıştır. Daha önceleri Kaygan Zemin, Tövbeler Olsun ve Öğrenci Evi gibi film ve dizilerde boy göstermiştir.

Fandom Dizisi Konusu

Fandom dizisinin konusu ise şu şekildedir; İhanet Rüzgarı isimli dizinin senaristi olan Can Aslan 1980 bölümlük bir dizi yazmaktadır. Ancak senaryoyu ilerletmek de zorlanınca dizinin final yapmasına karar verir. Bu duruma fandomlar sinirlenirler ve dizinin final yapmaması için ellerinden gelen herşeyi yaparlar. Ferda karakteri Can karakterinin evine gelir ve onu esir alır. Can’ı Bodrum kata kapatıp dizinin senaryosunu devam etmesini ister. Senaryo yazmaya devam eden Can karakteri, bodrumda senaryoyu devam ettirmeye çalışmış ve dizi yeni sezonunda eskisinden daha çok sevilmeye başlanmıştır. Can garip bir şekilde kendisini bodrum katına kapatan Ferda’ya aşık olmuş şekilde bulur.

Fandom Dizisi Hangi Kanalda?

Oyuncuları ve konusu ile izleyicilerin dikkatini çeken Fandom dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da oldukça merak edilmektedir. Dizisinin dijital bir platformda yayınlanan dizi olması beklenirken, hangi platformda yayınlanacağı kesinlik kazanmamıştır.

Fandom dizisinin konusundan, oyuncularından ve hangi kanalda yayınlanacağından sizlere bahsettik. Sizlerinde Fandom dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.