Fahriye Evcen Yeni Sezon Projesi (2023-2024) Dizisi Nedir?

Sevilen oyuncularımızdan birisi olan ve çiçeği burnunda anne olan Fahriye Evcen Yeni Sezon Dizi film Projesi (2022-2023) Dizisi Nedir? Fahriye Evcen denilince aklımıza güzelliği geliyor öncelikle. Sonrasında Burak Özçivit ile yaptığı evliliği ve yeni doğan bebekleri Karan… Fahriye Evcen her şeyden önce çok güzel ve başarılı bir oyuncu. Fahriye Evcen’in rol aldığı dizileri filmleri özel hayatı bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. 2022 sezonunda TRT de Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde oynuyor güzel oyuncumuz.

Fahriye Evcen kimdir? Fahriye Evcen bu zamana kadar hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Hangi projelerde görev aldı ve rolleri nelerdi? Fahriye Evcen yeni sezonda hangi dizi de yer alacak? Konumuzun genel başlıkları bunlar olmakla birlikte resimlerle de konumuzu zenginleştirdik. Fahriye Evcen Yeni Sezon Dizisi 2023-2024 Sezonu:

Fahriye Evcen Kimdir? 2023-2024 Yeni Dizisi nedir?

Fahriye Evcen anne tarafı çerkes iken baba tarafı Kavala göçmenidir. Almanya Solingen doğumlu olan Fahriye Evcen’in çocukluğu Almanya’da geçti. Sonrasında bir dönem Türkiye’ye tatile geldiklerinde Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak katıldı. Oya Aydoğan Fahriye Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Fahriye Evcen Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri almaya başladı. Türkiye’den dizi teklifleri almaya başladığı için okulu da dondurup Türkiye’ye geldi annesi ile birlikte.

Fahriye Evcen’in ilk rol aldığı yapım da Yaprak Dökümü oldu. Yaprak Dökümü dizisinde Nejla karakterini canlandırdı. Burada gençliği ve güzelliği o kadar göz doldurdu ki Türkiye de tanınan ve aranan bir oyuncu oldu. Sonrasında teklifler yağmaya devam etti tabi. Fahriye Evcen’in ilk sinema deneyimi 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filmi oldu. Cennet filminde başrol oyuncusu oldu ve ilk başrolü bu film idi. 2008 yılında Aşk Tutulması filminde de başrol oynadı.

Almanya’daki üniversite eğitimini dondurup geri dönemediği içinde Boğaziçi Üniversitesi’nde Tarih bölümünden mezun oldu. Fahriye Evcen yapımcılığını TİMS Productions’ın yaptığı Çalıkuşu dizisinde Feride karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen sonrasında Çalıkuşu filminde de başrolü paylaşdığı Burak Özçivit ile Aşk Sana Benzer filmini çekti. 

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit sevgili oldular ve uzun bir sevgililik dönemi yaşadılar. Sonrasında bu ilişkilerini evlilikle taçlandırdılar. İstanbul’da bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendiler. Bu evlilikten Karan isimli bir bebekleri oldu. Karan bebek 13 Nisan 2019 günü dünyaya gözlerini açtı. Karan Bebek doğmadan anne ve babası onun instagram hesabını almışlardı. Bunun sebebi de sahte hesapların gerçek Karan Özçivit adını almadan kendilerinin alması oldu.

Fahriye Evcen 2 sezondur dizilerde rol almıyor. Evliliğinin ve bebeğinin tadını çıkarıyor bu aralar. En iyisini yapıyor bize sorarsanız.. Fahriye Evcen’i ekranlarda görmek istiyor tabi ki hayranları da. Fahriye Evcen bu zamana kadar hangi projelerde yer aldı sizlerle paylaşalım.

Fahriye Evcen’in rol aldığı diziler ve filmler;

2016 – Ölene Kadar (Selvi) (TV Dizisi)
2016 – Sonsuz Aşk (Zeynep) (Sinema Filmi)
2015 – Aşk Sana Benzer (Deniz) (Sinema Filmi)
2014 – Kurt Seyit ve Şura 2. Sezon (TV Dizisi)
2013 – Çalıkuşu (Feride) (TV Dizisi)
2012 – Veda (Mehpare) (TV Dizisi)
2012 – Evim Sensin (Leyla) (Sinema Filmi)
2011 – Yalancı Bahar (Zeynep Karaman) (TV Dizisi)
2010 – Takiye: Allah’ın Yolunda (Sevde) (Sinema Filmi)
2010 – Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak (Genç Sinyora Enrica) (Sinema Filmi)
2009 – Alvin ve Sincaplar 2 (Türkçe Seslendirme) (Sinema Filmi)
2008 – Aşk Tutulması (Pınar) (Sinema Filmi) 2008
2007 – Cennet (Kız) (Sinema Filmi
2006 – 2010 – Yaprak Dökümü (Necla Tekin Aydınoğlu) (TV Dizisi)
2006 – Hasret (Songül) (TV Dizisi)
2005 – Asla Unutma (Hande) (TV Dizisi)

Fahriye Evcen Yeni Sezonda Hangi Dizi Filmde Rol Alacak? 2023-2024

Fahriye Evcen 2023-2024 sezonu için gelen teklifleri değerlendiriyor. Senaryoları inceliyor ancak Fahriye Evcen’in bu sezon içerisinde bir dizi ya da filmde rol alacağını düşünmüyoruz. Çünkü bebeği henüz çok küçük ve onunla ilgilenecektir. Burak Özçivit bildiğiniz üzere Osman Gazi rolü ile Trt1 de Diriliş Ertuğrul’un devam dizisinde başrol oynayacak.  Bu yüzden de Karan bebekler çoğunlukla annesi ilgilenecektir. Fahriye Evcen’in bu sezon bir dizi ve filmde oynamayacağını üzülerek duyuruyoruz. Elbette ilelreyen sezonlarda yeni dizi film projelerinde yerini alacaktır.

Bizler sizler için Fahriye Evcen’in güzel resimlerini derledik ve konumuzu görsellerle süsledik. Sizler de Fahriye Evcen’e dair daha fazla resme ulaşmak isterseniz instagram hesabını da sizlerle paylaşıyoruz. Fahriye Evcen instagram hesabı: https://www.instagram.com/evcenf/?hl=tr

Fahriye Evcen yeni sezon bir dizi filmde görmek isterseniz hangi dizi de ve nasıl bir rolde izlemek isterdiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Fahriye Evcen Yeni Sezonda sizce kiminle dizi çekmeli 2023-2024 sezonunda nasıl bir dizide görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2019

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Fahriye Evcen Yeni Sezon Projesi (2023-2024) Dizisi Nedir? (1 Yorum)

  1. Merhaba.
    Veda dizisi gibi veya Calıkuşu gibi filmlere çok yakışıyor Fahriye.
    Yine o tarzda olmasını çok isterdim.
    Osmanlı dönemi filmleri ve kıyafetleri onun için biçilmiş kaftan, eminim oda çok seviyor ☺

    Lütfen öyle bir senaryo seçsin ☺