Eylül Lize Kandemir Kimdir, 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

20.03.2022
3.931

Bu içeriğimizde Eylül Lize Kandemir kimdir? 2023-2024 yeni dizisi nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sektörün yeni yüzlerinden olmasına rağmen kısa sürede adından sıkça söz ettiren genç oyuncumuz Eylül Lize Kandemir’in 2023-2024 yeni diziside merak edildi. Bizlerde merak eden izleyiciler için araştırdık ve bu içeriğimizde Eylül Lize Kandemir kimdir? 2023-2024 yeni dizisi nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Eylül Lize Kandemir Kimdir?

21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Eylül Lize Kandemir, 2001 yılının Aralık ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erbulak Evi Kamera Önü Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Eylül Lize Kandemir, kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Zemheri isimli diziyle geçmiştir. Zemheri dizisinde hayat verdiği Filiz karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Elbet Bir Gün dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Sektörün yeni yüzerinden olan güzel oyuncumuz Eylül Lize Kandemir, Elbet Bir Gün dizisinde Janset karakterini canlandırmıştır.

Eylül Lize Kandemir Yer Aldığı Diziler

Eylül Lize Kandemir 2022-2023 Yeni Dizisi2021 Elbet Bir Gün (Janset)
2020 Zemheri (Filiz)

Eylül Lize Kandemir 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

24 Aralık 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncumuz Eylül Lize Kandemir, 2020 yılında sektöre adım atmasına rağmen kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Elbet Bir Gün dizisi ile geçen oyuncumuz şu an herhangi bir dizi ile anlaşma sağlamamıştır. Bizler genç oyuncumuz Eylül Lize Kandemir, herhangi bir dizi ile anlaştığında yani oyuncumuzun 2023-2024 yeni dizisi belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Eylül Lize Kandemir Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

Eylül Lize Kandemir KimdirEylül Lize Kandemir’in yeni dizisi belli olmadığı için oyuncumuzun kimlerle birlikte oynayacağı da belli değildir. Geçtiğimiz sezon oyuncumuza Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal, Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı gibi başarılı isimler eşlik etmişti. Oyuncumuz Eylül Lize Kandemir’in 2024-2025 yeni dizisi belli olduğu zaman bizlerde oyuncumuzun kimlerle birlikte oynayacağını sayfamızdan paylaşacağız.

Eylül Lize Kandemir Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden üzerinden olan güzel oyuncumuz Eylül Lize Kandemir sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan genç oyuncumuz Eylül Lize Kandemir’in instagram da 56 gönderisi ve yaklaşık olarak 15 bin takipçisi vardır. Eylül Lize Kandemir’in resmi İnstagram hesabı: @eylullize

Eylül Lize Kandemir Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Eylül Lize Kandemir’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Eylül Lize Kandemir evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Eylül Lize Kandemir’in hayatında bilinen biri yoktur.

Bu içeriğimizde Eylül Lize Kandemir kimdir? 2024-2025 yeni dizisi nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Eylül Lize Kandemir gibi dizi oyuncuları bu sayfamızda.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..