Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? (Melisa Şenolsun)

Bu içerikte sizlere yakında Exxen’de yayın hayatına başlayacak olan Star dizisinin başrol oyuncusu Yasemin’i yakından tanıtacağız. Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir?, Exxen Star Dizisi  Yasemin karakterinin gerçek adı bilgileri instagramı hakkında detaylar burada. Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği Star dizinin yönetmen koltuğunda Bertan Başaran oturmaktadır. Senaryosuyla büyük ilgi gören Star dizisi önümüzde ki günlerde Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen isimli dijital platformda yayınlanacaktır. 8 bölüm olması planlanan Star dizisinin başrol oyuncusu da belli olmuştur. Hikaye, Star dizisinin başrolünde yer alan Yasemin karakteri üzerinden ilerleyecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Star dizisi Yasemin kimdir? Star dizisi Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri paylaşacağız.

Star Dizisi Yasemin Karakteri Kimdir?

Yakında Exxen’de yayın hayatına başlayacak olan Star dizisinin başrolünde yer alan Yasemin karakteri, gündüzleri oyunculuk yapan geceleri ise seri katile dönüşen biridir. Yasemin, hayvanlara, çevreye zarar veren, kadınlara şiddet uygulayan insanların peşine düşen ve gizlice onları öldüren bir seri katildir. İşte Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? sorusuna yanıt:Star Dizisi Yasemin Kimdir (Melisa Şenolsun)

Star Dizisi Yasemin Kimdir?

Yakında izleyici karşısına çıkacak olan Star dizisinin başrolünde yer alan Yasemin karakterine güzel oyuncumuz Melisa Şenolsun hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuz Melisa Şenolsun’u daha yakından tanıtacağız ve Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Melisa Şenolsun Kimdir?

24 yaşında ki genç oyuncumuz 24 Eylül 1996 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında üniversite eğitimine devam eden oyuncumuz daha önce Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle geçen oyuncumuz Melisa Şenolsun ilk dizisi olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biriydi. Hayat verdiği Hande karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz daha sonra Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Birçok markanın da reklam yüzü olan Melisa Şenolsun, genç yaşına rağmen birçok başarılı projeye imza atmıştır. Daha önce Babam ve Güzelliğin Portresi sinema filmlerinde boy gösteren oyuncumuz Melisa Şenolsun, birçok ödüle de layık görülmüştür. Kamera karşısına en son 2020 yılında Menajerimi Ara dizisinin 4. bölümüne konuk oyuncu olarak geçen Melisa Şenolsun yakında Exxen de başlayacak olan Star dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Melisa Şenolsun Yer Aldığı Diziler

2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Hande
2015-2016 Kiralık Aşk – Sude İplikçi
2016-2017 Umuda Kepçe Vurulmaz – Ceren
2018 Nefes Nefese – Rüya Kıran
2019 Atiye – Cansu Özgürsoy / Elif Kurtiz
2020 Atiye 2
2020 Menajerimi Ara – Kendisi
2021 Star – Yasemin

Melisa Şenolsun Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Melisa Şenolsun sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerin başında gelmektedir. Herkesin ilgiyle takip ettiği oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagramda 338 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi bulanan Melisa Şenolsun’un resmi instagram hesabı: @melisasenolsunMelisa Şenolsun Star Dizisinde Yasemin rolünde

Melisa Şenolsun Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz 24 yaşındadır ve evli değildir. Daha önce kendi gibi oyuncu olan Mehmet Ozan Dolunay ile yaklaşık olarak üç buçuk yıldır bir ilişki yaşamıştır. Çift daha sonra anlaşamayarak 2019 yılında yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Melisa Şenolsun 2020 yılında Umut Evirgen ile bir ilişkiye başlamıştır ve çiftin şuan güzel bir birliktelikleri vardır.

Star Dizisi Yasemin – Melisa Şenolsun Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin dikkatini çeken oyuncumuz tarzıyla da merak konusu olmaktadır. Kusursuz fiziği ile giydiği herşeyin yakıştığı biri olan Melisa Şenolsun takipçileri de oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuzun özel hayatında ve Star diziside giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere yakında Exxen isimli dijital platformda başlayacak olan Star dizisinin başrolünde yer alan Yasemin karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Melisa Şenolsun’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Melisa Şenolsun Star Dizisinde Yasemin rolünde oynayacak. Exxen Star Dizisi oyuncu kadrosu

Etiketler