Exxen Rol Kes Programı Sunucuları Toygan Avanoğlu, Anıl Tetik ve Ege Kökenli Kimdir?

01.01.2021
519

Bu konumuzda sizlere Exxen de yer alan programlardan biri olan Rol Kes programını ve programın sunucuları olan, Toygan Avanoğlu,  Ege Kökenli ve Anıl Tetik’i yakıdan tanıtacağız. Exxende yayınlanan Rol Kes Programı Sunucuları Toygan Avanoğlu, Anıl Tetik ve Ege Kökenli Kimdir? işte bilgiler..

Exxen Rol Kes Eğlence Programı

Exxen Rol Kes Programı Sunucuları kimlerBugün itibariyle yayın hayatına başlayan programın formatında birbirinden eğlenceli, komik ve yaratıcı challengelar, şakalar yer almaktadır. Herkesi oldukça eğlendirecek olan bu program 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen de yayınlanmıştır. Şaka ve eğlence programı olan Rol Kes programında Toygan Avanoğlu, Anıl Tetik ve Ege Kökenli yer alacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı bu program oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır.

Toygan Avanoğlu

19 Ocak 1979 yılında İzmir de dünyaya gelen oyuncu ilk kez kamera karşısına 2008 yılında yayınlanan Kanal-İ-Zazyon filmi ile geçmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkez”inde şan dersi alan oyuncumuz,eskiden Milli Basketbolcu olarak forma giymiştir. Başarılı oyuncu Düşman Kardeşler, Güzel Köylü, Kuzey Yıldızı İlk Aşk gibi dizilerde de oynamıştır. Özellikle Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde hayat verdiği Sefer karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu en son kamera karşısına 2020 yılında yayınlanan Hababam Sınıfını Yaz Oyunları adlı film ile çıkmıştır filmde La Minör Bülent karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu şimdiler de Exxen de yayınlanan Rol Kes programında yer almaktadır.Toygan Avanoğlu Exxen Rol Kes Programı Sunucusu

Anıl Tetik

10 Haziran 1990 yılında dünyaya gelen oyuncumuz, Kadir Has üniversitesi ve Haliç Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa Alemin Kralı dizisiyle geçen oyuncumuz yeteneği ve yakışıklılığıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dünyanın en zor yarışması olarak bilmem Survivor yarışmasına katılarak adını duyuran oyuncumuz, Tek Türek, Kızım İçin gibi başarılı dizilerde de rol almıştır. Bu sezon Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda Exxen de yayınlanan Rol Kes şaka programında da yer almaktadır.Anıl Tetik Exxen Rol Kes Programında

Ege Kökenli

27 yaşındaki oyuncu, 20 Mart 1993 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. Kamera karısına ilk defa 11 yaşında geçen oyuncumuz, En İyi Arkadaşım dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, 3 sezon En Iyi Arkadaşım dizisinde Ece karakterine hayat verdikten sonra Anadolu Kaplanı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Oyuncumuz yaşının küçük olmasına rağmen oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. Yahşi Cazibe, Çalıkuşu, Kalp Atışı gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncumuz bu sezon Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda da yer almaktadır. 2020 yılında kadrosuna katıldığı dizide Nil karakterine hayat veren oyuncumuz aynı zamanda Rol Kes programında da yer almaktadır.Ege Kökenli Exxen Rol Kes Programında

Rol Kes Programı Sunucularının Kıyafet Ve Elbiseleri

Oldukça başarılı oyuncuların sunuculuk yaptığı program bugün itibariyle Exxen de yayın hayatına başlamıştır. Bizler bu isimleri, Rol Kes programından önce de yakından tanıyor ve takip ediyorduk. Oldukça geniş kitlelere hitap eden sunucularımız sadece yetenekleri ile değil tarzlarıyla da dikkat çeken isimlerin arasında yer alıyor. Güzel oyuncumuz Ege Kökenli yada yakışıklılığıyla sürekli gündemde olan genç oyuncumuz Anıl Tetik’in giydiği kıyafetlerde merak konusu oluyor. Oyuncuların sevenleri tarafından sıkça araştırılıyor. Bizde sizler için bu 3 sunucumuzun programda giydiği kıyafet ve elbiseleri ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Exxen’in eğlence programlarından biri olan Rol Kes programını ve bu programın başarılı sunucularını yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Exxen Rol Kes Programı Sunucuları Toygan Avanoğlu, Anıl Tetik ve Ege Kökenli Kimdir? konumuz bu kadar..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.