Exxen Leyla ile Mecnun Dizisi Leyla Kimdir? Deniz Işın

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu Leyla İle Mecnun dizüstü önümüzdeki günlerde Exxen’de yayın hayatına başlayacaktır. Senaryosunu Burak Aksak’ın kaleme aldığı ve Türk televizyon tarihine damga vurmuş diziler arasına girmeyi başaran Leyla İle Mecnun dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakteri ve Leyla karakterini canlandıracak olan oyuncumuz izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Leyla ile Mecnun dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterini daha yakından tanıtacağız ve Leyla ile Mecnun dizisi Leyla kimdir? Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Leyla İle Mecnun Dizisi Leyla Karakteri Kimdir?

Leyla ile Mecnun Dizisi yeni Leyla karakteri3 sezon boyunca televizyonda yayınlanan ve Türk televizyon tarihine damga vurmuş diziler arasında yer alan Leyla ile Mecnun dizisinin başrolü hemen Leyla karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Leyla karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Leyla İle Mecnun Dizisi Leyla Kimdir?

Önümüzdeki günlerde Exxen’de izleyici karşısına çıkacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterine güzel oyuncumuz Deniz Işın hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Leyla karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Deniz Işın’da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Leyla ile Mecnun dizisinin başrol oyuncusu Deniz Işın’ı daha yakından tanıtacağız ve Deniz Işın kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Deniz Işın Kimdir?

Leyla ile Mecnun dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Deniz Işın, 29 yaşının içindedir ve oyuncumuz 28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Deniz Işın daha sonra Ege Üniversitesi malzeme bilimi ve mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Her Yerde Sen sizlere geçen oyuncumuz sizde hayat verdiği Merve karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Atiye dizisinde yer almıştır. Icon menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Deniz Işın 2020 yılında İyi Günde Kötü Günde ve Sefirin Kızı dizilerin de yardımcı karakter olarak yer almıştır. Güzel oyuncumuz 2021 yılında Masumiyet dizisi ile ilk defa başrol oyuncu olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Masumiyet dizisinde hayat verdiği İrem karakteriyle geniş kitlelere ulaşmayı başaran güzel oyuncumuz aynı zamanda Murat Boz’un Gece isimli şarkısının klibinde de yer almıştır.

Deniz Işın Yer Aldığı Diziler

2019 Her Yerde Sen – Merve
2019 Atiye
2020 İyi Günde Kötü Günde – Seda
2020 Sefirin Kızı – Doktor Sahra
2021 Masumiyet – İrem Orhun
2021 Leyla İle Mecnun – Leyla

Deniz Işın Resmi Instagram Hesabı

Leyla ile Mecnun Dizisi Leyla rolü Deniz IşınBu sezon Leyla ile Mecnun dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Deniz Işın sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ile sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuzun instagram da 494 gönderisi ve 1.4 milyon takipçisi vardır. Deniz Işık’ın resmi instagram hesabı: @deniz.isin

Deniz Işın Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son günlerde yaptığı başarılı işlerle adını sıkça duyduğumuz güzel oyuncumuz Deniz Işın’ın hayatında bilinen biri yoktur. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamıştır.

Leyla İle Mecnun Dizisi Leyla – Deniz Işın Kıyafetleri

1.70 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan oyuncumuz, sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Kusursuz fiziği ile giydiği her şeyi yakışıklı biri olan Deniz Işın’ın sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler ilerleyen günlerde Leyla ile Mecnun dizisinin başrolünde yer alan Deniz Işın’ın özel hayatında ve Leyla ile Mecnun dizisinde giydiği etek, elbise, ceket, pantolon, tişört gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka-fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Leyla ile Mecnun dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Deniz Işın’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Leyla ile Mecnun dizisi oyuncu kadrosu konumuza bekleriz.

Etiketler