Exxen Katarsis Sunucusu Gökhan Çınar Kimdir?

31.12.2020
798

Daha önceden Youtube da yayınlanan program artık Exxen de izleyici karşısına geçecektir. Exxen Katarsis Sunucusu Gökhan Çınar Kimdir? sorusuna bu sayfada yanıt vereceğiz. 2 yıldır youtube üzerinden bizlerle buluşan program yayınlandığı günden beri oldukça ilgi görmüş ve milyonlarca kişi tarafından ilgi ve merakla izlenmiştir. Bugün itibariyle Exxen karşımıza çıkacak olan programı Psikolog Gökhan Çınar sunmaktadır.

Exxen Katarsis Programı

Youtube platformundan Exxen’e geçen programlar arasında yer alan Katarsis, hepimizin hayatta karşılaşabileceği farklı farklı hayat hikayelerini anlatmaktadır. Konukların çocukluğuna kadar inen ve onlarda ki yaraları bulup deşen uzman psikolog Gökhan Çınar hepimizi derinden etkilemeyi başarıyor. Birbirinden farklı ve herkesin kalbine dokunan hayat hikayelerini konu edinen programda her hafta başka bir konuğun hayatı anlatılmaktadır. Bu konuklar sadece bizim bildiğimiz isimler değildir.Exxen Katarsis Sunucusu kimdir

Zaman zaman ünlü isimleri de ağırlayan program çoğu zaman, çocuk yaşta evlendirilmiş bir kadının hikayesini, yıllarca hapis yatmış birinin hayatını yada istismara uğrayıp hayata tek başına tutunmaya çalışan birini konuk olarak ağırlamaktadır. Milyonların ilgiyle takip ettiği program 1 Ocak 2021 itibariyle Exxen de yayın hayatına başlayacaktır. Bu başarılı programın sunucusu ise Uzman Psikolog Gökhan Çınar’dır. Şimdi gelin hepimizin kalbine dokunan Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ı daha yakından tanıyalım.

Gökhan Çınar

23 Aralık 1983 yılında dünyaya gelen Gökhan Çınar, Psikoloji eğitimini Haliç Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır. Üniversiteden mezun olduğu yıl klinik psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiştir. Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde staj görmüştür. EMDR eğitimini tamamlayarak travmatik yaşam deneyimleri sonrasında psikoterapi müdahalelerinde çalışmalarını devam ettiren uzman psikolog, Türk Psikologlar Derneği’nin de bir üyesidir. Ayrıca Oyun Terapileri Derneği’nin kurucu üyelerinden biridir. 16 yıldır klinik psikolog olarak çalışan Gökhan Çınar, JoyTürk’ün radyo müdürlüğünü üstlenmiştir. 2018 yılında Geçecek Mi isimli bir kitap çıkartan uzman psikolog, 2 yıldır Katarsis isimli bir sohbet programı yapmaktadır.

Gökhan Çınar Resmi İnstagram Hesabı

Uzman Psikolog ve yazar Gökhan Çınar sosyal medyada oldukça aktiftir. Son 2 yıldır en çok konuşulan programlardan birinin sunuculuğunu üstlenen Gökhan Çınar resmi instagram hesabından programında ağırladığı konuklarla ilgili ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Gökhan Çınar’ın resmi instagram hesabında 943 gönderisi ve 180 bin takipçisi vardır. Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın resmi instagram hesabı: gokhanncinar Exxen Katarsis Sunucusu Gökhan Çınar Kimdir

Gökhan Çınar Evli Mi,Sevgilisi Var Mı?

Son dönemlerde sunduğu Katarsis programı ile adından sıkça söz ettiren uzman psikolog Gökhan Çınar, kendisi gibi psikoterapist Berrak Artemiz ile evlidir ve çiftin Deniz isminde bir oğlu vardır.

Gökhan Çınar Exxende Katarsis SunucusuBu konumuzda sizlere Youtube platformundan Exxen’e geçen programlar arasında yer alan Katarsis programını ve bunun sunucusu Gökhan Çınar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Exxen Katarsis Sunucusu Gökhan Çınar Kimdir? konumuz şimdilik bu kadar.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.