Exxen Gençlik Dizisi Oyuncu Kadrosu (Aleyna Tilki Cemal Can Canseven)

29.09.2020
653

Acun Ilıcalı’nın digital platformu olan Exxen için çalışmalar başladı. Exxen de çeşitli dizi programlar ve yarışmalar yayınlanacak. Acun Ilıcalı’nın Exxen isimli dijital platformunda farklı içerikler yayınlayarak seyirci çekmeyi planlayan Acun ılıcalı amacına ulaşacaktır eminiz ki. Exxen digital kanalının ilk gençlik dizisi belli oldu. Müzikal gençlik dizisi yayınlanacak ve başrollerinde Aleyna Tilki ile Cemal Canseven yer alıyor. Cemal Can Sever ve Aleyna Tilki’nin yeni dizisi Bu Benim Masalım oldu. 

exxen dizisi aleynaexxen dizisi aleyna tilki cemal can tilki cemal can

Exxen Gençlik Dizisi Oyuncu Kadrosu

Exxen digital platformunda yayınlanacak olan müzikal gençlik dizisinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven yer alıyor. Dizinin adı da senaryosu da henüz belli değil. Acun Ilıcalı yayınlayacağı içeriklerle de rol verdiği oyuncularla da gençliği bu  kanala bağlayacak anlaşılan. Oyuncu kadrosunda yeni katılan oyuncuları da konuda ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

exxen dizileri oyunculari

Aleyna Tilki

28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı. Burada söylediği şarkı sonrasında 2016 yılında Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın Cevapsız Çınlama adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Şarkının klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu. Bir yıl içinde 480 milyondan fazla izlendi. Aleyna Tilki bu şarkı ile meşhur olurken sonrasında 2017’de Sen Olsan Bari şarkısını seslendirdi ve Türkiye’de en çok dinlenenlerde 1 numara oldu.

2019’Da Warner Music Group ile anlaşma imzalamış ve İngilizce albüm ve 4 single yapağını duyurdu. Bu şirket ile çalışan  ilk Türk şarkıcı oldu. Aleyna Tilki sesi ile kısa sürede meşhur oldu .Gençlerin hayranı olduğu Aleyna Tilki Cornetto ve Fuse Tea reklam filmlerinde de rol aldı.

aleyna tilki exxen dizisinde

Cemal Can Canseven

25 Mayıs 1996 tarihinde İzmir’de doğdu.  İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının önerisi ile İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başlamıştır. Cemal Can Canseven üniversite eğitimi yanı sıra Youtube videoları çekti. Üniversiteden tanıdığı Damla Biliç ile videolar çekiyor. Survivor yarışmasına da katılan Cemal Can Canseven’in instagram da 3.5 milyon takipçisi bulunuyor.

cemal can canseven aleyna tilki exxen

Exxen Gençlik Dizisi Konusu Yayın Tarihi

Exxen de yayınlanacak olan müzikal gençlik dizisinin henüz adı, konusu ve yayın tarihi belli değil. Sadece iki fenomen isim olan Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile anlaştığı duyuruldu. Exxen gençlik dizisi ile ilgili gelişmeleri konumuzda sizlerle paylaşacağız. Sizler Exxen digital platformunda böyle bir dizi olduğunda izlemek ister misiniz? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nermin Candan sarıyeva dedi ki:

  Azeri Cemal Can Canseven
  Hayranı ve 23 yaşında
  Biri olarak bu diziyi çok, merak ediyorum
  Keşke ismini duyursalar bari
  Her şeyi, sır gibi tutuyor lar 😍😍😍