Exatlon Türkiye Sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir, Ne Zaman Başlıyor?

25.10.2019
591

Exatlon Türkiye Sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir, Ne Zaman Başlıyor? Exatlon Türkiye programı yakında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Exatlon Türkiye programı nasıl bit formatta olacak? Sunucusu kim olacak? Exatlon sunucusu Orkun Işıtmak kimdir? Orkun Işıtmak bilgileri mesleği nedir konumuza eklendi.

Exatlon Türkiye yarışması ABD, Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Romanya gibi ülkelerde yayınlandı. Reytinglerde başarılı olan yarışma programını Acun Ilıcalı Türkiye’de çekmeye karar verdi. Exatlon yarışması Acun Medya Global tarafından dünya çapında yayınlanan bir spor realite programı. Acun Ilıcalı dünya da tutulan bu formatı Türkiye de de denemeye karar verdi. Seyircisine sunacağı yeni formatla ilgili açıklamalarda bulundu.

Exatlon Türkiye Sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir?

Orkun Işıtmak 1996 yılında doğdu. Orkun Işıtmak’ın ailesi İzmir’de yaşıyor. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite’sini kazanıp İstanbul’a taşındı. Orkun Işıtmak’ın tanınmasını sağlayan çektiği videolar oldu. Orkun Işıtmak 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çekiyor. 2018 yılında “İyi Oyun”filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülünün Sahibi Oldu. Gençliğinin ve yakışıklılığınında verdiği güç ile Orkun Işıtmak günden güne daha başarılı işler yapıyor. Orkun Işıtmak instagram hesabı; https://www.instagram.com/orkunisitmak/?hl=tr

Exatlon Yarışması Formatı

Tv8 kanalında yayınlanan Gel Konuşalım programında konuşan Acun Ilıcalı Survivor’ın ardından Exatlon yarışmasının da Türkiye’de çekileceğini duyurdu. Exatlon yarışmasının detaylarını şöyle anlattı.  Exatlon yarışmasında youtuberlar yarışacak. Efsane Youtuberların olacağı yarışma da gençler yer alacağı için olağanüstü ses getirecek bir proje olacak diye söyledi. Exatlon Türkiye yarışmasının TV8 ekranlarında değil de dijitalde yayınlanması bekleniyor.  Dijital platformlarda yayınlanan Exatlon yarışması izlenecek mi, uzun süreli devam edecek mi göreceğiz.

Exatlon Yarışması Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Exatlon Türkiye yarışması TV8 ekranlarında başlayacak demek isterdik ancak maalesef istenen olmadı. Exatlon yarışması digital platformlarda muhtemelen youtube ya da farklı bir internet kanalı sayesinde seyirci ile buluşacak. Exatlon Türkiye yarışmasının yayınlanması için resmi bir kanal ile anlaşma yapılması bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Exatlon Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Exatlon yarışması ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdilik sunucusu açıklandı. Yarışmacılarının youtuber olan Exatlon yarışmasında hangi youtuberlar yarışacak? Kimlere teklif gitti hangi yaırşmacılar teklifi kabul etti bilinmiyor. Günümüz gençleri youtuberları severek takip ediyor. Bu yüzdendir ki Acun Ilıcalı yarışmacı olarak onları seçti.

Exatlon Yarışması Yarışmacıları Kimler?

Exatlon yarışmasının şimdilik sadece sunucusu belli oldu. Orkun Işıtmak’ın sunacağı Exatlon Türkiye yarışmasındahangi youtuberlar yarışacak şimdi belli değil. Youtuberlar yarışmaya katılmaları halinde muhtemelen sizlere paylaştıkları videolar sayesinde öğrenirsiniz. Bu konumuzda da sizlere Exatlon yarışması ile ilgili bilgileri vermeye devam edeceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.