Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başlama Tarihi (Gain)

Bu konumuzda sizlere yaklaşık bir kaç önce yayın hayatına başlayan Gain isimli dijital platformda yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu tanıyacağız. On Bin Adım ve Terapist dizileriyle dikkat çeken platform yeni bir dizi daha yayınlayacağını duyurdu. Ex Aşkım isimli dizi kısa sürede büyük ilgi gördü ve merak edildi. Bizde sizler için yakında Gain isimli dijital platformda başlayacak olan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.

Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kısa sürede büyük ilgi gören ve merak edilen dizinin oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başlamıştır. Dizide ilk belli olan oyuncumuz ise, daha önce Hakan Muhafız, Çatı Katı Aşk gibi diziler de rol alan başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı’dır. Bizde sizlere Ex Aşkım dizinin belli olan ilk oyuncusu Yiğit Kirazcı’yı yakından tanıtacağız.

Son Bilgiler: Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya’da Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Ex Aşkım Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Yiğit Kirazcı

17 Ağustos 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında modellik yapan Yiğit Kirazcı aynı zamanda reklam filmlerinde de yer almıştır ve bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ise 2007 yılında Son Tercih dizisiyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Dizide hayat verdiği Teoman karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Cin Geçidi sinema filminde yer almıştır. Bugüne kadar birçok başarılı projede önemli roller üstlenen oyuncumuz, kamera karşısına en son Çatı Katı Aşk dizisiyle geçmişti. Ancak dizi istenilen reytingleri alamayınca erken finale gitmek zorunda kalmıştı. Oyuncumuz 2021 yılında ise 50m2 ve Ex Aşkım dizileriyle bizlerin karşısında olacaktır.

Yiğit Kirazcı Rol Aldığı Diziler

2007 Son Tercih – Teoman
2011 Mavi Kelebekler – Kosta
2012 Sudan Bıkmış Balıklar
2013 Vicdan
2014 Güllerin Savaşı – Mert
2016S eviyor Sevmiyor – Tuna
2017 Seni Kimler Aldı – Barış
2018 8.Gün – Ahmet
2019 Yüzleşme – Levent
2019 Hakan: Muhafız
2020 Galiçya İşgal Altında – Oytun
2020 Hizmetçiler – Aras
2020 Çatı Katı Aşk – Demir Yılmaz
2021 50 m2Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Yiğit Kirazcı

Sahra Şaş

26 yaşındaki oyuncu 15 Kasım 1994 yanında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sahra Şaş aslen Kürt kökenlidir. Daha önce oyunculuk eğitim alan Sahra Şaş kamera karşısına ilk defa 2013 yılında yayınlanan Tatar Ramazan dizisi ile geçmiştir. Dizideki performansıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz 2014 yılında Adını Kalbime Yazdım dizisinde yer almıştır. 2020 yılında Zümrüdüanka dizisiyle ekranlarda gördüğümüz oyuncu Sahra Şaş geçtiğimiz günlerde Alev Alev dizisinin de oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Ayşe Melike Gerçi

28 Nisan 1983 yılında dünyaya gelen oyuncumuz, henüz 37 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik ve cam tasarımı bölümünden mezun olan oyuncumuz Şahika Tekand Studio’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yemin dizisi sayesinde oyunculuğa adım atan Ayşe Melike Çerçi, daha önce birçok televizyon programında da sunuculuk yapmıştır. Masum Değiliz, Şeytan Tüyü, Hayalet Dayı, Medcezir, Türk’ün Uzayla İmtihanı gibi projelerde boy gösteren güzel oyuncumuz Ex Aşkım dizisinde yer almaktadır.

Ali Yoğurtçuoğlu

36 yaşındaki oyuncu 19 Mayıs 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Kamera karşısında ilk defa küçük hesaplar dizisi ile geçen oyuncumuz dizdeki performansla dikkatleri üzerine çekmiş ve ertesi yıl, Behzat Ç Ankara Yanıyor, Sürgün, Zaman Makinesi 1973 isimli sinema filminlerinde yer almıştır. 2018 yılında Afife tiyatro ödülünde, Kayıp El projesindeki performansıyla yılın en başarılı yardımcı erkek oyuncusu seçilen Ali Yoğurtçuoğlu kamera karşısına en son 2019 yılında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisiyle geçmiştir.

Begüm Akkaya

8 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz İstanbul Üniversitesi konservatuarında tiyatro eğitimi görmüştür. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Beşinci Boyut dizisiyle geçen oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Doktorlar ve Yeşeren Düşler dizlerinde boy göstermiştir. 2013 yılında kadrosunda yer aldığı Nergis Hanım sinema filmi sayesinde 2 ödül alan Begüm Akkaya, daha önce Aşk ve Gurur, Bugünün Saraylısı, Kapalıçarşı, Uçurum gibi dizilerde yer almıştır. En son Çukur dizisinde karşımıza çıkan oyuncumuz Begüm Akkaya, bu sezon Ex Aşkım dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ex Aşkım Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Filli Boya’nın sahibi Gözde Akpınar’ın kurucusu olduğu dijital platform yeni sezonda oldukça iddialı dizi ve programlarla bizlerin karşısında olacaktır. Bu dizilerden biri olan Ex Aşkım diziside Gain isimli dijital platformda yayınlanacaktır. Dizinin oyuncu kadrosu da henüz tam anlamıyla belli olmadığından dolayı dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı da kesinleşmemiştir.

Ex Aşkım Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi hakkındaki bilgiler ve detaylar çok kısıtlı olduğu için dizinin yayın tarihini belli olmadığı gibi konusuda belli değildir. Ancak isiminde de anladığımız gibi dizinin başrol oyuncusu olan Yiğit Kirazcı’nın eski sevgilisi ile ilgili yaşadıkları yanı kısaca başrol oyuncusunun eski sevgilisi ile imtihanı konu edinecektir diye tahmin ediyoruz.

Son Bilgiler: Ex Aşkım dizisi, daha önce ilişki yaşayan çiftlerin raslantı sonucu karşılaşıp tekrar o günlere gitmesini, geçmişten gelen ihanetlerini, başından geçen eğlenceli ve komik anları konu edinir.

Ex Aşkım Dizisi Başlama Tarihi

Ex Aşkım Dizisi Başlama Tarihi henüz kesinleşmedi, belli olunca buraya ekleyip konumuzu güncelleyeceğiz. Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Gain isimli dijital platformda yayınlanacak olan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başlama Tarihi

Son Bilgiler: Gain isimli dijital platformda yayın hayatına başlayan dizinin ilk iki bölümü 13 Şubat 2021 tarihinde yayınlanmıştır .

Bu konumuzda sizlere Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler