Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başlama Tarihi (Gain)

1 Yorum 412 kez okundu.

Bu konumuzda sizlere yaklaşık bir kaç önce yayın hayatına başlayan Gain isimli dijital platformda yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu tanıyacağız. On Bin Adım ve Terapist dizileriyle dikkat çeken platform yeni bir dizi daha yayınlayacağını duyurdu. Ex Aşkım isimli dizi kısa sürede büyük ilgi gördü ve merak edildi. Bizde sizler için yakında Gain isimli dijital platformda başlayacak olan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.

Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kısa sürede büyük ilgi gören ve merak edilen dizinin oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başlamıştır. Dizide ilk belli olan oyuncumuz ise, daha önce Hakan Muhafız, Çatı Katı Aşk gibi diziler de rol alan başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı’dır. Bizde sizlere Ex Aşkım dizinin belli olan ilk oyuncusu Yiğit Kirazcı’yı yakından tanıtacağız.Ex Aşkım Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Yiğit Kirazcı

17 Ağustos 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında modellik yapan Yiğit Kirazcı aynı zamanda reklam filmlerinde de yer almıştır ve bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ise 2007 yılında Son Tercih dizisiyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Dizide hayat verdiği Teoman karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Cin Geçidi sinema filminde yer almıştır. Bugüne kadar birçok başarılı projede önemli roller üstlenen oyuncumuz, kamera karşısına en son Çatı Katı Aşk dizisiyle geçmişti. Ancak dizi istenilen reytingleri alamayınca erken finale gitmek zorunda kalmıştı. Oyuncumuz 2021 yılında ise 50m2 ve Ex Aşkım dizileriyle bizlerin karşısında olacaktır.

Yiğit Kirazcı Rol Aldığı Diziler

2007 Son Tercih – Teoman
2011 Mavi Kelebekler – Kosta
2012 Sudan Bıkmış Balıklar
2013 Vicdan
2014 Güllerin Savaşı – Mert
2016S eviyor Sevmiyor – Tuna
2017 Seni Kimler Aldı – Barış
2018 8.Gün – Ahmet
2019 Yüzleşme – Levent
2019 Hakan: Muhafız
2020 Galiçya İşgal Altında – Oytun
2020 Hizmetçiler – Aras
2020 Çatı Katı Aşk – Demir Yılmaz
2021 50 m2Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Yiğit Kirazcı

Ex Aşkım Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Filli Boya’nın sahibi Gözde Akpınar’ın kurucusu olduğu dijital platform yeni sezonda oldukça iddialı dizi ve programlarla bizlerin karşısında olacaktır. Bu dizilerden biri olan Ex Aşkım diziside Gain isimli dijital platformda yayınlanacaktır. Dizinin oyuncu kadrosu da henüz tam anlamıyla belli olmadığından dolayı dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı da kesinleşmemiştir.

Ex Aşkım Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi hakkındaki bilgiler ve detaylar çok kısıtlı olduğu için dizinin yayın tarihini belli olmadığı gibi konusuda belli değildir. Ancak isiminde de anladığımız gibi dizinin başrol oyuncusu olan Yiğit Kirazcı’nın eski sevgilisi ile ilgili yaşadıkları yanı kısaca başrol oyuncusunun eski sevgilisi ile imtihanı konu edinecektir diye tahmin ediyoruz.

Ex Aşkım Dizisi Başlama Tarihi

Ex Aşkım Dizisi Başlama Tarihi henüz kesinleşmedi, belli olunca buraya ekleyip konumuzu güncelleyeceğiz. Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Gain isimli dijital platformda yayınlanacak olan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başlama Tarihi

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler