Evlilik Sözleşmesi Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

TRT 1’den yeni bir dizi haber daha geldi bizlere. Adı Evlilik Sözleşmesi olarak belirlenen dizinin hazırlık çalışmaları başladı. Biz de bu konumuzda Evlilik Sözleşmesi Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı hakkında detaylı bilgileri sizlere ulaştırmak istiyoruz. Evlilik Sözleşmesi Dizisinin oyuncuları kimler, kadroya katılan isimleri ve detaylı bilgilerini paylaşacağız. İlk belli olan isimler Murat Yıldırım ve Gizem Karaca oldu.Evlilik Sözleşmesi Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Evlilik Sözleşmesi Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Evlilik Sözleşmesi Dizisi hakkında bilgiler: ‘Elimi Bırakma’ ve ‘Benim Adım Melek’ gibi dizilere imza atan, yakında dijitalde yayınlanacak olan ‘Adım Başı Kafe dizisini hazırlayan Üs Yapım, senaryosunu Özen Yula’nın kaleme aldığı Evlilik Sözleşmesi dizisini hazırlıyor. Evlilik Sözleşmesi Dizisi muhtemelen Benim Adım Melek dizisinin yerine çarşamba günleri yayınlanacak. Evlilik Sözleşmesi Dizisinin oyuncu kadrosu için hazırlıklar ve seçmeler devam ediyor. Evlilik Sözleşmesi oyuncu kadrosu belli oldukça buraya ekleyeceğiz.

Evlilik Sözleşmesi Dizisi oyuncu kadrosu
Murat Yıldırım
Gizem Karaca

Evlilik Sözleşmesi Dizisi Konusu Kanalı

Evlilik Sözleşmesi Dizisi TRT1 de ne zamanEvlilik Sözleşmesi Dizisinin konusu adı üstünde evliliklerin günümüz şartlarında pamuk ipliğine bağlı giden serüvenlerini ele alacak. İyi bir aile yapısı için manevi yönlerinde göz önünde bulundurulması hususunun kaleme alınacağını düşünüyoruz. Özen Yula’nın yazacağı senaryo merakla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaşın oturacağı ve TRT 1’de ekrana gelecek olan ‘Evlilik Sözleşmesi’ dizisi yeni sezonda TRT de yayınlanacak.

Evlilik Sözleşmesi Fragmanı videosu Yayın Tarihi

Evlilik Sözleşmesi dizisi ne zaman başlayacak sorusuna şimdilik kesin bir yanıt bulunmuyor. Ancak Evlilik Sözleşmesi dizisinin tanıtım fragmanı ve videosu çıkınca kesin tarih de belli olacaktır. Kesinleşen yayın tarihini buraya ekleyeceğiz. ‘Evlilik Sözleşmesi’ dizisi çok yakında TRT 1de!

Etiketler