Evlilik Hakkında Herşey Yıldırım Neden Ayrıldı Çıktı?

16.02.2022
2.853

Salı akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Herşey dizisinde ciddi bir zaman atlaması yaşanacak. Dizide önemli bir karakter olan Yıldırım ise bu zaman atlaması sonrasında diziden ayrılacak. Bizde bu konu da Evlilik Hakkında Herşey dizisinde Yıldırım öldü mü neden diziden ayrıldı çıktı gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Evlilik Hakkında Herşey Yıldırım öldü mü?

Evlilik Hakkında Herşey Yıldırım Neden Ayrıldı ÇıktıSalı akşamları ciddi bir izlenme oranı ile FOX TV’de ekrana gelen Evlilik Hakkında Herşey dizisi uyarlamanın orijinalinde (The Split) de olduğu gibi bir zaman atlaması ile devam edecek. Bu zaman atlamasında dizide Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı diziden ayrılacak. Yıldırım karakteri ölerek diziye veda edecek. Yıldırım’ın ölüp diziden çıkması izleyicileri oldukça üzecek.

Yiğit kirazcı evlilik hakkında herşey dizisinden ayrılacak

Geçtiğimiz günlerde Yargı dizisinde başrol oynayan sevgilisi Pınar Deniz’den (Ceylin) ayrılan Yiğit Kirazcı şimdi de evlilik hakkında her şey dizisinden ayrılıyor. Zaman atlamasının yaşanacağı evlilik hakkında her şey dizisinde Yıldırım karakteri de diziye veda edecek. Sizce Yıldırım karakterinin diziden ayrılması doğru mu reytinglerini düşürür mü bu konudaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Dizioyuncu.com Evlilik Hakkında Herşey Yıldırım Neden Ayrıldı Çıktı?

Haber: Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu ile Tülin Ece’nin paylaştığı yapıma Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı veda edecek. Evlilik Hakkında Herşey kıyafetleri.. Not: Bu arada gelecek hafta da Sergen diziden ayrılacak. İşte haberi: Evlilik Hakkında Herşey Sergen diziden ayrıldı çıktı mı?

YORUMLAR

 1. Mine dedi ki:

  En afilli hatayı yaptılar azra gitse daha iyiydi en doğal en güzel oynayan oyuncuydu filmi onun o saf temiz aşkı besliyordu

 2. Ayça dedi ki:

  Yıldırımın ayrılması kötü oldu, tadı kaçtı dizinin neden böyle bir ihtiyaç oldu ki… dizi mi bitiyor

 3. Segah ulukaya dedi ki:

  Yıldırımin ayrılması iyi olmadı ben de severek izliyordum şimdi izlemesemde olur diyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Ben artik kesinlikle seyretmeyecegim.

 4. Anonim dedi ki:

  Bence geri döner Yıldırım 😂

 5. Ayşe Kerimoğlu dedi ki:

  Hiç yadı kalmadı kıvırcığı severdim hiç izleyesin kalmadı

 6. Hasan kecıcı dedi ki:

  Ildırım olduyse fınal yapın bence tadı kalmadı

 7. Hande dedi ki:

  Azranin eşi ölmeliydi fazlalik olan oydu.. yildirim diziye renk veriyordu.. zaten bir tuhaf oldu dizi izlemesi bile tat vermedi.. bu dizi gelen bişanmalarla ilgili başirilarazatilan imzalarla çok daha zevkliydi.. azra nin ahrildiği eşi bile olabilir o zaman.. ama yilsirimsiz izlenmez.. kötü bir rüya olsun.. bir birinin kiymetini bilsinler.

 8. Züleyha dedi ki:

  Ben bir izleyici olarak , Yıldırım’ın diziden ayrılmasına çok üzüldüm , bu dizi beni çok etkiliyor ağlatıyor😢lütfen diziyi bitirmeyin başka dizilere benzemiyor o yüzden izliyorum , emeğinize sağlık süpersiniz.

 9. Nur dedi ki:

  Ayrılmasına üzüldüm. diziye çok yakışıyordu. Dizi yayına başladığı zaman diğerlerine göre çok farklı ve kaliteliydi, özeldi benim için keyifle izliyordum. Eskisi kadar ilgimi çekmiyor kısaca söylemek gerekirse. Senaryoda fazla oynanmış; gereksiz ayrıntılar, sahneler, gizem yaratma çabaları, zorlama var.

 10. Anonim dedi ki:

  Güzel bir dizi, diziyi sürükleyen Azra, Çolpan, Yıldırım ve Senem. Yıldırımın ayrılması dizide bir boşluk yaratacak ama senaristler iyi bu boşluğu doldururlar. Ne var ki dizide bazı karakterler çok hızlı şekil değiştiriyorlar, örneğin çaycı! diziye ilk girdiğinde ne haldeydi ama ne hale geldi, ileride bakarsın oda avukat olur, yada tıpkı bora gibi oda çolpanla akraba olabilir

 11. Candan dedi ki:

  Diziye farklı bir konu getirilmeye çalışılmış ama olmamış. Tat vermedi

 12. B.T. dedi ki:

  Yıldırımsız diziyi izlemek hiç zevk vermedi. Yakışıyordu niye ayrıldı. Filmde anlaşılması zor gizemlere ve diyaloglara başvurulmuş. Gelecek bölümlere bakacağız, olmazsa shovda baba dizisine geçeceğiz.

 13. ilknur mağden dedi ki:

  dizinin sıkı bır takıpcısıyım yıldırım yakısıyordu dızıye keske ayrılmasaydı

 14. Hue dedi ki:

  Yıldırım neden çıkartıldı acaba? Türk dizilerinde garip bir anlayış var, kimse aman ha, hele kocasından ayrılan bir kadın başkasıyla mutlu olmasın! Üstelik yerine gelen ne, pes. Bir de Sanem’e yamamaya çalıştıkları o iğren ç ötesi karakter…… hakikaten Türk milleti bu tip yaratıklardan mı hoşlanıyor? Tabii Yıldırım fazla efendi, fazla adam geldi bizim millete

 15. Sibel dedi ki:

  Yıldırım yerine o sinir bozucu kocayı atsaydınız diziden ya. Hiçbir zaman başladığı başarıyı sürdüremiyor maalesef bizim Türk dizileri. Zaten son bir kaç bölüm başladılar saçmalamaya. Ama cevap net açık Senaristlerin başarısızlığı ve bunu yazılan senaryoları onaylayan şahıslar maalesef…
  Umarım gün gelirde biraz bir şeyler öğrenirler yabancı ülkelerden.

 16. Yıldırım diziden çıkarsa hiç tadı kalmaz filmin dedi ki:

  Yıldırım diziden ayrılırsa hiç tadı kalmaz filmin .. gelecek olan sanatçıyı hiç beğenmiyorum zaten

 17. Sevim dedi ki:

  Yıldırım diziden ayrılmalı yıldırım için izliyoduk

 18. Anonim dedi ki:

  Yilfirim diziden çıkarsa reytingleri düşer yıldırım için o diziyi izliyoduk

 19. nazli dedi ki:

  kıvırcık ve aşkı dizide çok iyi oluyordu, keşke çıkmasaydı

 20. Anonim dedi ki:

  Hayir asla cikmasin olamaz gitmemeli …🤣

 21. Anonim dedi ki:

  Kessinlikle yıldırım çıkmamalı uyarlama diye aynı olmak zorunda değil senaryo değiştirilebilir 15 yıllık aşk bu kadar kolay harcanmasin yıldırım olmesin

 22. Çiğdem dedi ki:

  Yıldırım karakteri diziden ayrılmamalı. Dizinin konusu Evlilik hakkında her şey ise aşkın gücü Azra ve Yıldırım’da devam etmeli!
  Ayrıca dizinin reytingleri de düşer..

  Yani kısaca Yıldırım diziden ayrılmasın!

 23. Anonim dedi ki:

  Yıldırım karakteri diziden ayrılmamalı. Evlilik hakkında her şey olacaksa aşkın gücünü Azra ve Yıldırım’da görmeye devam etmeliyiz! Ayrıca dizinin reytingleri de düşer..

 24. A. Ozdemir dedi ki:

  Yıldırım karakteri diziden arilmamali.. Senaryo gereği ile olsa hiç doğru değil

 25. Naz dedi ki:

  Yıldırım’ı öldürdüler, çok üzüldüm 😪😪 dizinin tadı tuzu kalmadı, seyredilmez artık 😶

 26. Anonim dedi ki:

  Ayrılmasın lütfen oğlum ağlıyor çok üzüldü

 27. Neriman dedi ki:

  Ayrılması reytingi düşürmez. Kadro çok güçlü. YILDIRIM gider, fırtına gelir rüzgar gelir. Kimsenin gelmesine de gerek yok. Gökçe ye eş bulmaya gerek yok, çok güçlü ve iyi bir oyuncu, eşsiz de oynayabilir.

 28. Birsen dedi ki:

  6.yaşında oğlum var ağlıyor şu anda yıldırım yani kıvırcık ölecek diye ☹️

 29. Nilüfer dedi ki:

  Ayrılmasın. Onlar için izliyoruz diziyi.

 30. Anonim dedi ki:

  Çıkmasın lütfen

 31. Anonim dedi ki:

  Yıldırımsız tadını olmaz dizinin