Evlilik Hakkında Herşey Efe Avcı Kimdir? Barış Kılıç

Bu içeriğimizde Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Efe Avcı karakterini yakından tanıdıcağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmaktadır. 21 Eylül 2021 tarihine yayın hayatına başlayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Efe Avcı karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Efe Avcı karakterini yakından tanıdıcağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Efe Avcı karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Efe Avcı karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Efe Avcı Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Herşey Efe Avcı Kimdir Azra ile sevgili mi olacakHer Salı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Efe Avcı karakteri 21. bölümde karşımıza çıkacaktır. İşinde başarılı bir avukat olan Efe Avcı karakteri diziye Azra için gelmiştir ve ikili bir dava için karşı karşıya gelecektir. Ancak oldukça başarılı bir avukat olan Efe Avcı karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Efe Avcı karakteri hakkında başka bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Efe ile Azra Sevgili mi Olacak?

Evlilik Hakkında Herşey Efe Avcı kimMF Yapım imzalı diziye yeni katılan avukat Efe Avcı karakteri 21. bölümde karşımıza çıkacak ve bir dava için Azra ile karşı karşıya gelecektir. Efe Avcı karakteri, Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Azra için dahil olmuştur. Dizinin başlarında ikili arasında bir yakınlaşma olmasa da, dizinin ilerleyen bölümlerinde Efe Avcı ile Azra arasında bir yakınlaşma olacaktır.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Efe Avcı Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni katılan Efe Avcı karakterine başarılı oyuncumuz Barış Kılıç hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Efe Avcı karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuza merak edilmiştir. Bizlerle oyuncumuz Barış Kılıç’ı yakından tanıtacağız ve Barış Kılıç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Barış Kılıç Kimdir?

43 yaşındaki oyuncumuz Barış Kılıç 21 Haziran 1978 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitimini tamamlayan Barış Kılıç kamera karşısına ilk defa 2004 yılında yayınlanan Bütün Çocuklarım isimli dizi ile geçmiştir. 2011- 2012 yılları arasında Adını Feriha Koydum dizisinde hayat verdiği Levent Seymen karakteri ile tanınan ve adını geniş kitlelere duyuran oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kürşat karakterini canlandırdığı Uzak Şehrin Masalı dizisiyle geçmiştir ve Barış Kılıç bu sezon Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Barış Kılıç Yer Aldığı Diziler

2022 Evlilik Hakkında Her Şey – Efe Avcı
2021 Uzak Şehrin Masalı – Kürşat Eroğlu
2019-2021 Yasak Elma – Kaya Ekinci
2017 Evlat Kokusu – Aslan Akbaş
2016 Oyunbozan – Emre
2014-2016 Güllerin Savaşı – Ömer Hekimoğlu
2012-2013 Merhaba Hayat – Burak
2011-2012 Adını Feriha Koydum – Levent Seymen
2009 Aynadaki Düşman – Kaan Candemir
2007 Leylan – Yaman
2007 Vazgeç Gönlüm – Mert
2004 Bütün Çocuklarım – Aybars

Barış Kılıç Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Barış Kılıcı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Barış Kılıç’ın Instagram da 168 gönderisi ve 587 bin takipçisi vardır. Barış Kılıç’ın resmi Instagram hesabı: @bariskilicofficial

Barış Kılıç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Barış Kılıç’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Oyuncumuz Barış Kılıç 22 yaşında tanıştığı Ayşegül Özay ile 2007 yılında dünya evine girmiştir. 21 yıldır birlikte olan ve mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çiftin Batu ve Emir adında iki çocuğu vardır. Çiftin büyük oğullarının ismi Batu küçük oğullarının ismi ise Emir’dir.

Bu içeriğimizde Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Efe Avcı karakterini ve Efe Avcı karakterini canlandıran oyuncumuz Barış Kılıç’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.