Evlilik Hakkında Her Şey Yasemin Özdemirler (Müjde Uzman)

14.03.2022
2.436

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Yasemin Özdemirler karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmaktadır. Bizlerde, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Cana Ertuğ’un kaleme aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Yasemin Yasemin Özdemirler karakterini yakından tanıtacağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Yasemin Özdemirler karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Yasemin Özdemirler karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yasemin Özdemirler Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Yasemin Özdemirler (Müjde Uzman)Her Salı Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Yasemin Özdemirler karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Yasemin Özdemirler karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yasemin Özdemirler Kimdir?

MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Yasemin Özdemirler karakterine oyuncumuz Müjde Uzman hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Müjde Uzan’ı yakından tanıtacağız ve Müjde Uzman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir?  Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Müjde Uzman Kimdir?

37 yaşında ki oyuncumuz Müjde Uzman, 26 Eylül 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2001 yılında Elite Model Look yarışmasını birinci olan ve daha sonra müzik kanallarında sunuculuk ve VJ’lik yapmaya başlayan Müjde Uzman, 2008 yılında Recep İvedik 2 sinema filmiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Hadi İnşallah, Paramparça Aşklar, Kapalı Çarşı, Aşk Bir Hayal, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl, Babamın Günahları, Kiralık Aşk gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2019 yılında Savaşçı dizisiyle geçmiştir.

Müjde Uzman Yer Aldığı Diziler

2022 Evlilik Hakkında Her Şey – Yasemin Özdemirler
2018-2019 Savaşçı – Pilot Üsteğmen Funda Turaç
2018 Babamın Günahları – Zümrüt
2016-2017 Kiralık Aşk – Seda Berensel
2015-2016 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Nazlı Meriç
2013 Fatih – Dilyar
2013 20 Dakika – Kuzgun
2013 Muhteşem Yüzyıl – Armin
2011 Bir Çocuk Sevdim – (Konuk Oyuncu)
2010 Kapalıçarşı – (Konuk Oyuncu)
2010 Aşk Bir Hayal – (Konuk Oyuncu)
2010 Halil İbrahim Sofrası
2010 Akasya Durağı – Özge
2008 Paramparça Aşklar – Nil

Müjde Uzman Yer Aldığı Diziler

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan oyuncumuz Müjde Uzman sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Müjde Uzman’ın İnstagram da 2724 gönderisi ve 547 bin takipçisi vardır. Müjde Uzman’ın resmi İnstagram hesabı: @mujdeuzman

Müjde Uzman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Müjde Uzman’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Müjde Uzman henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Müjde Uzman bir süredir sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur ile birliktedir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yasemin Özdemirler – Müjde Uzman Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Müjde Uzman kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Müjde Uzman’ın Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, tişört, mont, kaban, ceket, hırka, yelek, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Yasemin Özdemirler karakterini ve Yasemin Özdemirler karakterine hayat veren oyuncumuz Müjde Uzman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan oyuncular.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?