Evlilik Hakkında Her Şey Tekrarları Ne Zaman (Fox TV)

FOX TV ekranlarında 21 Eylül salı günü başlayacak olan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak hangi gün saat kaçta izleyiciler merak ediyor. Bizde konu hakkında bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerimize Evlilik Hakkında Her Şey dizi tekrarları ne zaman gün ve saatlerini Fox TV yayın akışından bakarak sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey dizi tekrarları ne zaman?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani ve Sumru Yavrucuk gibi oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını MF yapımın yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği evlilik hakkında her şey dizisinin ilk bölümü 21 Eylül 2021 salı günü 20.00 da FOX TV’de yayınlanacak. FOX TV’de 21 Eylül’de başlayan dizinin ilk bölüm tekrarı aynı gün saat 22.30 da ekrana gelecek. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 1. Bölüm tekrarı 22 Eylül Çarşamba günü saat 00. 15’te FOX TV’de yeniden ekrana gelecek. 25 Eylül cumartesi ve 26 Eylül Pazar günü de FOX TV’de yayınlanacak olan ve tekrarları ile izleyiciye sunulacak olan evlilik hakkında her şey dizisinin 2. bölüm tekrarları da sık sık ekrana gelecek.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

FOX TV’de salı akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelecek olan evlilik hakkında her şey dizisi sonraki günlerde tekrar bölümleri ile izleyiciye sunulacak. Hafta içi ve hafta sonu birçok defa tekrarları izleyici ile buluşacak olan evlilik hakkında her şey dizisinin Fox TV yayın akışına göre değişen saatlerde ekrana geleceğini bir kez daha sizlerle paylaşalım. Ayrıca Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncu kadrosu konumuza buradan göz atabilirsiniz.

Etiketler