Evlilik Hakkında Her Şey Nazan (Faruk’un Eşi) Demet İyigün

Bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Faruk’un eşi olarak katılan Nazan karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmaktadır. 21 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Faruk’un eşi olarak katılan Nazan karakteri de merak edilmiştir. Bizde bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Faruk’un eşi olarak katılan Nazan karakterini yakından tanıtacağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Nazan karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Nazan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Nazan Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Nazan (Faruk'un Eşi)Her salı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Nazan karakteri Faruk’un eşidir. Ancak Nazan karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Nazan karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Nazan Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Nazan karakterine oyuncumuz Demet İyigün hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Nazan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzda merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Demet İyigün’ü yakından tanıtacağız ve Demet İyigün kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Demet İyigün Kimdir?

43 yaşındaki oyuncumuz Demet İyigün 17 Temmuz 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Demet İyigün, kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Eylül isimli dizi ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve hala aktif olarak sahne alan Demet İyigün özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Serpil karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Daha önce Ayşe’yi Seviyo, Fırtına, Hüznün Coşkusu, Karar Kimin, Kuru Gürültü, Her Sevda Bir Veda gibi  başarılı projelerde yer alan oyuncumuz önümüzdeki günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Demet İyigün Yer Aldığı Diziler

Evlilik Hakkında Her Şey (Nazan, 2021)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Serpil, 2019- 2020)
Kalbim Yangın Yeri (2016)
Hayat Mucizelere Gebe (Gönül, 2015)
Her Sevda Bir Veda (2014)
Kasaba (Ayşe, 2009)
Eylül (Seher, 2005)

Demet İyigün Resmi İnstagram Hesabı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Demet İyigün sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Demet Iyigün’ün instagram da 21 gönderisi ve 585 takipçisi vardır. Demet Iyigün’ün resmi instagram hesabı: @demetiyigun

Demet İyigün Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Demet Iyigün’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Demet İyigün henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yasamayı tercih eden oyuncumuz Demet İyigün’ün hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Faruk’un eşi olarak katılan Nazan karakterini ve Nazan karakterini canlandıran oyuncumuz Demet İyigün’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey yeni gelen oyuncular burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.