Evlilik Hakkında Her Şey Hande Kimdir? Efe’nin Eski Eşi (Naz Elmas)

29.03.2022
1.662

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Hande karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisin senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Halil Ersan kaleme almaktadır. Bizlerde MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni katılan Efe’nin Eski Eşi Hande karakterini yakından tanıtacağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Hande karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Hande karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hande Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Hande Kimdir Efe'nin Eski EşiHer Salı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Hande karakteri, Efe’nin eski eşidir. Ancak diziye, Efe’nin eski eşi olarak katılan avukat Hande karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Hande karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hande Kimdir?

MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan avukat Hande karakterine oyuncumuz Naz Elmas hayat verecektir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Naz Elmas’ı yakından tanıtacağız ve Naz Elmas kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Naz Elmas Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Hande rolü

Naz Elmas Kimdir?

38 yaşındaki oyuncumuz Naz Elmas 16 Haziran 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Naz Elmas kamera karşısına ilk defa 2003 yılında konuk oyuncu olarak katıldığı Gülbeyaz dizisiyle geçmiştir. Haziran Gecesi dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Naz Elmas daha önce Doktorlar, Stajyer Mafya, Filinta, Güzel Çirkin, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Gora gibi başarılı projelerde de yer almıştır ve Naz Elmas’ın kız kardeşi Açelya Elmas’ta kendisi gibi oyuncudur.

Naz Elmas Yer Aldığı Diziler

2003 Gülbeyaz – Konuk Oyuncu
2004-2006 Haziran Gecesi – Havin
2006-2007 Candan Öte – Gülen
2007 El Gibi – Ece
2008-2009 Doktorlar – Eylül Soner
2009 Nefes – Nefes
2011 Ay Tutulması – Ayla Yılmaz
2011-2012 Bir Ömür Yetmez – Melek
2012 Ustura Kemal – Angeli
2013 Güzel Çirkin – Komiser Nazlı
2014 Merhamet – Ahu
2015 Filinta – Azize
2016 Kördüğüm – Didem
2017 Bahtiyar Ölmez – Handan
2019 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Sevda Meftun
2020 Babam Çok Değişti – Deniz
2022 Evlilik Hakkında Her Şey – Hande

Naz Elmas Resmi İnstagram Hesabı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde avukat Hande karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Naz Elmas sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 1178 gönderisi ve 504 bin takipçisi vardır. Naz Elmas’ın resmi İnstagram hesabı: @_nazelmas_

Naz Elmas Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Naz Elmas’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Naz Elmas daha önce Emre Kıramer ile evlenmiş ve bir yılın sonunda anlaşmalı olarak boşanmıştı. Güzel oyuncumuz şimdi ise, iş adamı Erol Özmandıracı ile birliktedir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hande – Naz Elmas Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Naz Elmas tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Biz de sizler için ilerleyen günlerde kusursuz fiziği ile gidiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Naz Elmas’ın Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan avukat Hande karakterini ve avukat Hande karakterini canlandıran oyuncumuz Naz Elmas’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.