Evlilik Hakkında Her Şey Erken Final mi Yapacak? Kaç Sezon Sürecek

Bu haberimizde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi erken final mi yapacak? Kaç sezon sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin’in oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya paylaşmaktadır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin izleyicileri tarafından dizinin erken final yapıp yapmayacağı ve kaç sezon süreceği de merak edilmiştir. Bizde bu haberimizde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi erken final mi yapacak? Kaç sezon sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Güncelleme: Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yayınlanacak olan 33. bölümü ile 31 Mayıs Salı akşamı ekranlara veda edecek. 

evlilik hakkinda her sey dizisi kac sezon surecek

Evlilik Hakkında Her Şey Erken Final Mi Yapacak?

Başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya’nın paylaştığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül 2021 tarihinden itibaren her Salı FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. BBC yapım The Slipt isimli diziden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Evlilik Hakkında Her Şey dizisi total de aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 5. sıraya yerleşmiştir. Yani, Evlilik Hakkında Her Şey dizisi şu an güzel bir başarı ile devam etmektedir ve erken final yapmayacaktır.

evlilik hakkinda her sey dizisi finali ne zaman olur

Evlilik Hakkında Her Şey Ne Zaman Final Yapacak?

Oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her Salı FOX TV’de yayınlanmaktadır. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ne zaman final yapacak hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak geniş izleyici kitlesine sahip olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi reytinglerinde herhangi bir düşüş elde etmezse eğer iki sezon boyunca FOX TV’de yayınlanacaktır.

Evlilik Hakkında Her Şey Kaç Sezon Sürecek?

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Evlilik Hakkında Herşey dizisinin senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ kaleme almaktadır. BBC yapım The Slipt isimli yabancı diziden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sosyal medyada büyük ses getiren Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi şu an güzel bir başarıyla devam etmektedir. Dizinin reytinglerinde herhangi bir düşüş olmazsa eğer, orjinali gibi yani The Slipt isimli dizide olduğu gibi 2 sezon sürecektir.  evlilik hakkinda her sey dizisi ne zaman final yapacak

Evlilik Hakkında Her Şey Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin oturmaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu ailesinde büyük ilgi gören Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biridir. Fox TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi şuan güzel bir başarıyla devam etmektedir. Dizi, yakaladığı bu kitleyi kaybetmez ve reytinglerinde herhangi bir düşüş olmazsa eğer, orijinalinde de olduğu gibi 2 sezon boyunca devam edecektir. Yani Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni sezonda devam edip etmemesi alacağı reytinglere bağlıdır.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu ile Tülin Ece’nin paylaştığı ve son haftalarda reyting kaybı yaşayan dizinin sezon sonunda ekran macerasını sonlandıracağı öğrenildi. Senaryosunu Seda Çalışır ile Toprak Karaoğlu’nun ‘The Split’ten ülkemize uyarladığı ve kaçıncı bölümde final yapacağı henüz belirsiz olan dizinin yurt dışı satışlarının ise iyi gittiği gelen bilgiler arasında. Evlilik Hakkında Her Şey, yeni bölümüyle her salı 20.00’de FOX’ta!

Bu haberimizde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi erken final mi yapacak? Kaç sezon sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Evlilik Hakkında Her Şey Erken Final mi Yapacak? Kaç Sezon Sürecek (3 Yorum)

  1. yusuf pirhasan söyleyorum sessizim duy lütfen faruk ölemsin araz güşen senem deniz çolpan nazar bırakmasın lütfen yaruvurorum bizi bırakma faruk ölme

  2. faruk ölme gitme arza senem güneş bırakma ne olur gitme be en çok seni seviyorum ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma