Evlilik Hakkında Her Şey Deniz Cevher Kimdir? Alara Turan

17.12.2021
33

Bu içeriğimiz de Evlilik Hakkında Her Şey Deniz Cevher kimdir, Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Deniz Cevher karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmaktadır. Senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un kaleme aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Deniz Cevher karakteri de merak edilmiştir. Bizde bu içeriğimiz de Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Deniz Cevher karakterini yakından tanıtacağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Deniz Cevher karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Deniz Cevher karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Deniz Cevher Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Deniz Cevher21 Eylül 2021 tarihinden itibaren her Salı Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Deniz Cevher karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Deniz Cevher karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Deniz Cevher Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Deniz Cevher karakterine oyuncumuz Alara Turan hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine olan dizinin sevenleri tarafından Deniz Cevher karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Alara Turan’ı yakından tanıtacağız ve Alara Turan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Evlilik Hakkında Her Şey Deniz Cevher rolü Alara Turan

Alara Turan Kimdir?

26 yaşında ki oyuncumuz Alara Turan, 14 Eylül 1995 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini İstanbul Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nde tamamlayan Alara Turan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bölümden mezun olmuştur. Kamera karışısına ilk defa 2019 yılında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisiyle geçen ve ilk dizisi olmasına rağmen dizide bastik olarak yer alan Alara Turan kamera karşısına en son 2021 Fatma Sultan karakterine hayat verdiği Payitaht Abdülhamid dizisiyle geçmiştir. Güzel oyuncumuz önümüzde ki günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Alara Turan Yer Aldığı Diziler

2021 Evlilik Hakkında Her Şey (Deniz Cevher)
2020- 2021 Payitaht Abdülhamid (Fatma Sultan)
2020 Çukur (Songül)
2019 Kardeş Çocukları (Hayal Karay)

Alara Turan Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Alara Turan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Alara Turan’ın instagram da 141 gönderisi ve 148 bin takipçisi vardır. Alara Turan’ın resmi instagram hesabı: @alaraturan

Alara Turan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Alara Turan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 26 yaşında ki genç oyuncumuz Alara Turan henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Alara Turan bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Yiğit Yapıcı ile birliktedir.

Bu içeriğimiz de Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Deniz Cevher karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Alara Turan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey Deniz Cevher hakkında yazdık. Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..