Evlilik Hakkında Her Şey Buket Kimdir? Gizem Erman Soysaldı

18.02.2022
1.296

Bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni katılan Buket karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Buket karakteri de merak etmiştir. Bizlerde bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni katılan Buket karakterini yakından tanıtacağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Buket karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Buket karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Buket Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Buket KimdirHer salı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Buket karakteri dizide konuk oyuncu olarak yer alacaktır. 20 ve 21. bölümde karşımıza çıkacak olan Buket karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Buket karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Buket Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Buket karakterine güzel oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Buket karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde güzel oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı’yı yakından tanıtacağız ve Gizem Erman Soysaldı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gizem Erman Soysaldı Kimdir?

38 yaşındaki oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı 4 Şubat 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren tiyatrole ilgilenmeye başlayan ve çeşitli eğitimler alan Gizem Erman Soysaldı kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Seksenler dizisi ile geçmiştir. Daha önce Halk Evleri ve amatör gruplar ile tiyatro oyunlarında sahne alan Gizem Erman Soysaldı hala tiyatrole yakında ilgilenmekte ve aktif olarak sahne olmaktadır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Tuğba karakterine hayat verdiği Yalancı dizisiyle geçen güzel oyuncumuz önümüzdeki günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlarda olacaktır.

Gizem Erman Soysaldı Yer Aldığı Diziler

2012 Seksenler- Ceyda
2013 Sürgün
2013 Bizim Okul
2013-2014 Arka Sokaklar Muazzez Kaplan / Komiser Muzo
2015 Fremdkörper- Hamit’in Karısı
2021 Yalancı- Tuğba
2022 Evlilik Hakkında Her Şey- Buket

Gizem Erman Soysaldı Resmi İnstagram Hesabı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yaralı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuzun Instagram da 740 gönderisi ve 18 binden fazla takipçisi vardır. Gizem Erman Soysaldı’nın resmi İnstagram hesabı: @gizoska

Gizem Erman Soysaldı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Gizem Erman Soysaldı, 2007 yılının temmuz ayında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Halit Ergeç ile evlenmiştir. Ancak çift anlaşamamış ve 16 ay sonra yollarına yapmıştır. Güzel oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı daha sonra, 2012 yılında yönetmen ve senarist, yazar Hüseyin Karabey ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çift 2015 yılında oğulları Taylan’ı kucaklarına almıştır.

Bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni katılan Buket karakterini ve Buket karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?