Evim Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Neresi Hangi Mahalle?

Yorum Yap 81 kez izlendi

Evim dizisinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol başrolleri paylaşırken dizinin çekim yerlerinin nereler olacağı hangi mekanların kullanılacağı da merak edilmeye başlandı. Evim Dizisi Nerede Çekiliyor? Evim dizisinin Çekim Yerleri Neresi, Evim Dizisi Hangi Mahallede evde konakta? çekiliyor sorularına en çok da Evim Dizisinin çekildiği ev nerede sorusuna yanıt vereceğiz.

Evim Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Evde?

Evim dizisinde iki başrol oyuncusu Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer alacak. Evim dizisinde yer alan böyle önemli oyuncular olurken senaryosu ve çekim yerleri de şimdiden merak konusu. Henüz iki oyuncu sadece bir kaç fotoğraf çekindi ama yine de dizi gündeme oturdu bile. Evim dizisi çekim mekanları olarak hangi şehir ve ilçeler kullanılacak? Dizinin konusuna göre dizinin çekim mekanları ayarlanacak seti hazırlanacak. Plato ya da doğal mekanlar tercih edilecektir.   

Evim dizisi ile ilgili henüz çok fazla açıklama yapılmamışken yakın zamanda set mekanları çekim yerleri hakkında bilgiler de elimize ulaşacaktır. Evim dizisi büyük ihtimal İstanbul’da geçecek. Ama İstanbul’un hangi semti iç mekan ve dış mekanları hepsi bu konumuzda sizlerle olacak. Evim dizisi seti bilgileri hepsi konumuza eklenecektir.

Evim Dizisi Bilgileri

OGM Pictures Yapım ve Onur Güvenatam yapımcılığında yayınlanan Evim dizisi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenecek. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında yer alan gerçek bir hayat hikayesinin senaryoya dökülmüş hali olacak Evim dizisi. Daha önce Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabı diziye çevrilmişti İstanbullu Gelin onun kitabından uyarlamaydı. Yine aynı şekilde başarılı bir yapım olacağı tahmin edilen Evim dizisi içinde hazırlıklar sürüyor.

Evim dizisi başrol oyuncuları da ilk fotoğrafları ile sosyal medyayı salladı. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaşacağı Evim dizisi senaryosunu yazacak olan isim de Eylem Canpolat. Evim dizisi yönetmen koltuğunda da Çağrı Bayrak oturuyor. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olarak yazılacak olan senaryo dram ağırlıklı olacak ve bu sefer Demet Özdemir’i farklı bir karakterde göreceğiz.

Evim Dizisi Konusu;

Evim dizisi dram temalı olacak. Evim dizisinde gerçek bir hayat hikayesi anlatılıyor. Evim dizisinde İbrahim Çelikkol Mehdi karakterini canlandırırken Demet Özdemir’de Zeynep karakterini canlandırıyor. İki başarılı oyuncuyu biraraya getiren Evim dizisi senaryosu ile de herkesi kendine hayran bırakacak. Evim dizisinde hayat hem Mehdi’ye hem de Zeynep!e küçüklükten beri hiç iyi davranmamıştır. Yaralı ruh hali ile büyüyen Mehdi ve Zeynep yaşları ilerledikçe sevgiyi de aidiyet hissini de birbirlerinde bulacaklardır. Zorlu bir aşkın efsanesi anlatılacak.

Evim Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Evim dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye merak edilirken bilgiler gelmeye devam ediyor. Evim dizisi çekimlerine henüz başlanmadı. Evim dizisi için sadece başrol oyuncuları ile anlaşma sağlandı. Hala cast çalışmaları devam eden  Evim dizisi çekimlerine çıkılınca set adresi hepsi konumuza eklenecek.

Evim dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye merak edilirken kanal ile anlaşma yapmasa da söylentiler güçleniyor. Evim dizisi kesin olmamakla birlikte TV8 ekranlarında yayınlanacak diye bekleniyor. Evim dizisi tv8 de yayınlanırsa izlenir mi tutar mı? Demet Özdemir’i daha önce hep komedi tarzı dizilerde izledik. Evim dizisi dram temalı bakalım Demet Özdemir yeni dizisinde başarılı olacak mı? Oyunculukta bambaşka bir level atlayabilir Demet Özdemir. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı yazınız.