Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Melisa Kimdir? Sinem Öztürk Uslu

28.10.2021
1.040

Sizler için Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Melisa Önal karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisi The Split isimli diziden uyarlanmıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Melisa karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Evlilik Hakkında Herşey dizisine yeni katılan Melisa karakterini yakından tanıtacağız ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Melisa karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Melisa karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Melisa Karakteri Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Melisa kimdirHer Salı Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni katılan Melisa karakteri 7. bölümde diziye dahil olacaktır. Bundan dolayı Melisa karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Melisa karakterinin nasıl biri olduğunu öğrendiğimiz zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Melisa Kimdir?

MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine 7. bölümde katılan Melisa karakterine güzel oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu’yu yakından tanıtacağız ve Sinem Öztürk Uslu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sinem Öztürk Uslu Kimdir?

36 yaşındaki oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu 9 Ocak 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmişti. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sinema bölümünden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Beyaza Boyanmış Siyah Kelimeler isimli kısa film ile geçmiştir. 2013-2014 yılları arasında Fikir Atölyesi isimli programın sunuculuğunu üstlenen oyuncumuz daha önce Huzur Sokağı, Paramparça, Kurtlar Vadisi Vatan, Ayla, Diriliş Ertuğrul, Arka Sıradakiler gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Özellikle Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Yasemin karakteri ile tanınan oyuncumuz 2016 yılının en iyi yardımcı kadın oyuncusu seçilmiştir. Anne olduktan sonra setlere ara veren oyuncumuz Evlilik Hakkında Her Şey diziyle tekrar izleyici karşısına çıkacaktır.

Sinem Öztürk Uslu Yer Aldığı Diziler

2007 Duvar- İklim
2007Arka Sıradakiler- Gamze
2009 Uygun Adım Aşk- Gamze
2010 Uçan Melekler- Eda
2012-2014 Huzur Sokağı- Şükran
2014-2015 Hayat Yolunda- Melis Saka
2015 Yusuf Yusuf- Hatice
2015-2016 Kiralık Aşk- Yasemin Kayalar
2016 Paramparça- Selma
2018 Diriliş Ertuğrul- Mahperi Hatun
2021 Menajerimi Ara- Kendisi
2021 Evlilik Hakkında Her Şey- Melisa

Sinem Öztürk Uslu Resmi Instagram Hesabı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Melisa karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 703 gönderisi ve 407 bin takipçisi vardır. Sinem Öztürk Uslu’nun resmi ınstagram hesabı: @sinemmustafauslu

Sinem Öztürk Uslu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu Daha önce Gürsel Şatır ve Serkan Balbal ile dünya evine girmiştir. Ancak oyuncumuz bu iki isimle de anlaşılmamış ve 2016 yılında Mustafa Usta ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çift 2019 yılında ikiz bebekleri Mustafa ve Kemal’i kucaklarına almıştır.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Melisa – Sinem Öztürk Uslu Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projeler de boy gösteren oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu’nun özel hayatında ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, gömlek, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Evlilik Hakkında Herşey dizisine yeni katılan Melisa karakterini ve Melisa karakterine hayat veren oyuncumuz Sinem Öztürk Uslu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Melisa hakkında bilgiler verdik. Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.