Evde Biz Bize Sunucuları Öykü Gürman Ferdi Kurtuldu Kimdir?

Atv ekranlarında Ramazan ayı için özel bir program başlıyor. Evde Biz Bize Sunucuları Öykü Gürman Ferdi Kurtuldu Kimdir? konumuzda detayları sizlerle paylaşacağız. Gündüz kuşağının vazgeçilmez programlarına imza atan ATV, 2020 Ramazan ayı için yeni bir program hazırladı. Öykü Gürman ve Ferdi Kurtuldu gibi sunucuların yer alacağı programın adı “Evde Biz Bize” olarak açıklandı.

Evde Biz Bize Sunucuları Kimler?Evde Biz Bize Sunucuları Öykü Gürman Ferdi Kurtuldu

ATV ekranında Ramazan ayı boyunca devam edecek olan yeni programda yemek, sağlık, müzik, astroloji, psikoloji, geleneksel tıp gibi pek çok konu ele alınacak. Evde biz bize isimli programının sunucuları da oldukça merak edildi.  Programın sunuculuğunu ise şarkıcı kimliğinin yanı sıra oyunculukta yapan Öykü Gürman ve son olarak ‘Kimse Bilmez’ dizisi ile izleyici karşısına çıkan Ferdi Kurtuldu üstlenecek.

Sevilen oyunculardan oluşan bu ekip evde biz bize programı ile ön plana çıkacak ve Ramazan ayı boyunca ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Şimdi sizlere kısaca evde biz bize sunucuları Öykü Gürman ve Ferdi Kurtuldu hakkında kısa bilgileri yazmak istiyoruz.

Öykü Gürman kimdir?

Öykü Gürman  Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Başarılı bir ses sanatçısı olan aynı zamanda dizilerde oyunculuk da yapan Öykü Gürman 2007 yılında ikiz kardeşi olan Berk ile birlikte müzik dünyasında yer almaya başladı. Birlikte söyledikleri evlerinin önü boyalı direk şarkısı ile ünlenen Öykü Gürman daha sonra dizilerde de oynamaya başladı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde başarılı bir oyunculuk yaşayan Öykü Gürman daha sonra ATV ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinde oynamaya başladı. Corona virüs nedeniyle ara veren gel dese aşk dizisine yeni sezonda devam edecek olan Öykü Gürman ATV ekranlarında evde biz bize programını Ferdi Kurtuldu ile birlikte sunacak.

Atv Evde Biz Bize Öykü Gürman Ferdi KurtulduFerdi Kurtuldu kimdir?

Birçok dizide gördüğümüz Ferdi Kurtuldu son olarak ATV ekranlarında yayınlanan kimse bilmez dizisinde Hüdaverdi karakterini canlandırarak herkesin tanıdığı ve sevdiği bir oyuncu oldu. Ferdi Kurtuldu evde biz bize programı öncesinde Bahtiyar ölmez, Osmanlı tokadı, ihanet, Sakarya Fırat, emret komutanım gibi dizilerde rol oynamıştı.

“Evde Biz Bize” 27 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 14.00’te ATV’de. Evde Biz Bize Sunucuları Öykü Gürman Ferdi Kurtuldu Kimdir? konusu hakkında bilgiler verdik. Sizlerde merak ettiklerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Merak edenler için >> Nihat Hatipoğlu 2020 Ramazanda Ne Kadar Para Alıyor?

Etiketler