Ev Yapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Seksenler Kadrosu)

Ev Yapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Seksenler Kadrosu)… Ev Yapımı dizisi için hazırlıklar tamamlandı. Çekimleri başladı. Ev Yapımı dizisi oyuncu kadrosunda kim var? Ev Yapımı dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular kimler? Ev Yapımı dizisi nasıl bir dizi olacak? Dizinin formatı nasıl olacak bakalım.ev yapımı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var

Ev Yapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Ev Yapımı dizisi oyuncu kadrosu Seksenler oyuncularından oluşuyor. Ev Yapımı dizisi Mint Productions Birol Güven yapımcılığında yayınlanacaktır. Seksenler dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular Ev Yapımı dizisinde de rol alacaktır. Ev Yapımı dizisi oyuncuları; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Berat Yenilmez, Begüm Öner- Ceyhun Fersoy, Nihan- Necmi Yapıcı,  Faruk Sofuoğlu, Hacı Ali Konuk, Selvet Su Baş- Erdem Baş, Hakan Bulut, Deniz Oral, Eray Yasin Işık, Aslı Pektaş- Baran Karaoğlan, Zeki Yılmaz, Deniz Gök- Caner Karaüç, Bektaş Erdoğan.

Ev Hali dizisi oyuncu kadrosu

Ev Yapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ev Yapımı dizisi yapımcısı olan Birol Güven başrol olmak üzere artık diziler evden çekilmeye başlanıyor. Koronavirüs sebebiyle evde kal evde hayat var sloganıyla herkesin evde kalmasını istiyorlar. Bu yüzden de diziler kamera ile ev çekimleri ile oluşacak. Nasıl bir format olacağı ekranda tutulup tutulmayacağı merak konusu tabiki. Ev Yapımı dizisi beğenilecek mi?

Birol Güven evde karantina günlerine özel olarak özel bir dizi hazırladı ve ”Sadece Hayat Değil, Set de Eve Sığıyor.” diyerek Dünyanın İlk Ev Yapımı Dizisini yaptılar. Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Ev Yapımı dizisi oyuncuları Seksenler dizisi oyuncularından oluşuyor. Ev Yapımı dizisi oyuncu kadrosunun bilgilerini sizlerle kısaca paylaşalım. Seksenler oyuncu kadrosunu çoğunlukla tanıyorsunuz. Bu konumuzda sizlere Seksenlerde olmayan oyuncuları yazalım.

Nihan- Necmi Yapıcı

Ev Yapımı dizisi evde hem oynayıp hem de çekileceği için eşli olarak katılan oyuncular var. Necmi Yapıcı Seksenler dizisinde Kahveci Mesut rolünü oynuyordu. Ev Yapımı dizisinde eşi Nihan Hanım ile birlikte ev hallerini seyirci ile buluşturacaklar. Nihan ve Necmi Yapıcı çifti bir rolü canlandıracaklar mı? Yoksa kendilerini mi oynayacaklar bunu dizi yayınlanmaya başlayınca anlayacağız. nihan necmi yapıcı seksenler ev yapımı dizisinde

Selvet Su- Erdem Baş

Seksenler dizisinde Erdem Baş Kuyumcu Aret rolünü canlandırıyordu. Yeni sezon Seksenlerde rol alan ve yeni pasajdaki kuyumcu rolünü canlandıran oyuncu Erdem Baş Seksenler dizisinde eşi Selvet Su ile rol alacak. Aile hayatlarını dizi de yansıtacak olan Ev Yapımı dizisi gerçekten merak konusu.

ev hali dizisi baran karaoğlan kimdir Aslı Pektaş- Baran Karaoğlan

Baran Karaoğlan Başkent İletişim Akademisinde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı. Arka Sokaklar, Ötesiz İnsanlar, Küçük Kıyamet dizilerinde rol aldı daha önce Baran Karaoğlan. Oyuncu Ev Yapımı dizisinde Aslı Pektaş ile rol alacaktır.

Deniz Gök- Caner Karaüç

Deniz Gök ve Caner Karaüç Ev Yapımı dizisinde rol alıyorlar.  Deniz Gök daha önce Çocuklar Duymasın dizisinde sekreter rolündeydi. Deniz Gök 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimamar Sinan GüzelSanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu.  Deniz Gök sevgilisi Caner Karaüç ile birlikte katılacak dizi çekimlerine.aslı pektaş baran karaoğlan

Ethem Caner Karaüç;  Caner Karaüç 1982 yılında Konya’da dünyaya geldi. Üniversiteyi bitirmesinin ardından Birol Güven’in MinT Motion Pictures dizi ve sinema yapım firmasında senaryo asistanı olarak çalışmaya başladı. Çocuklar Duymasın isimli dizide Meto, Seksenler dizisinde Danyal karakterini canlandırdı. Pamuk Prens filminde, 2015 yılında Merdiven Baba sinema filminde rol aldı. deniz gök caner karaüç kimdir

Bektaş Erdoğan

Bektaş Erdoğan’da Ev Yapımı dizisinde rol alıyor. Oyuncu 1984 yılında doğdu. Hayrettin Karaoğuz ile çalıştı. Bektaş Erdoğan Kızsız Adam, Gelecekte Bir Gün filminde oynadı.  Bektaş Erdoğan instagram hesabı https://www.instagram.com/bektas.erdogannn/  bektaş erdoğan kimdir ev yapımı dizisiEv Yapımı dizisi oyuncularını eklemeye devam edeceğiz. Ev Yapımı çok yakında TRT ekranlarında başlıyor. İşte merak edenler için Ev Yapımı dizisi 1. bölüm tanıtım fragmanı. Bakalım beğenecek misiniz?

Etiketler