Ev Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

04.04.2020
2.162

Bu konumuzda Ev Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Kimler? sorusuna cevap vereceğiz. Ülkemizde zorlu günler yaşanırken koronavirüsü nedeniyle evde kalan oyuncular da ev ortamında komedi dizisi çekmeye karar verdi. Mint yapımın hazırlayacağı Trt1 de yayınlanacak yeni dizi Ev Yapımı’nda hangi oyuncular yer alıyor, Ev Yapımı Dizisi Oyuncu kadrosunu sizler için derleyip buraya yazmak istiyoruz.

Ev Yapımı dizisi oyuncuları kimlerEv Yapımı Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Birol Güven’in yapımcılığını üsteleneceği Ev Yapımı dizisinin oyuncu kadrosunda; Birol Güven, Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Hakan Bulut, Necmi Yapıcı, Nihan Yapıcı, Hacı Ali Konuk, Fatuk Sofuoğlu, Erdem Baş, Selvet Baş, Deniz Oral, Eray Yasin Işık, Etem Caner Karaüç, Deniz Gök, Baran Karaoğlan, Aslı Pektaş, Zeki, Yılmaz ve Bektaş Erdoğan gibi oyuncular yer alıyor. Ev Yapımı dizisi sadece bu oyuncularla kalmayacak elbette.

Ev Yapımı Dizisi Oyuncuları KadrosuEv Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Kimler?

Ev Yapımı isimli Dizi Oyuncuları Kimler? diye merak edenler için Seksenler dizisinin oyuncu kadrosu Ev Yapımı isimli ev yapımı dizide buluştu desek yeridir. Malum ülkemizdeki Corona virüs nedeniyle oyuncular dizileri çekemeyince evlerine hapsoldular. Ancak televizyon ekranının tamamen boş kalmaması ve dizilerin devam etmesi için yapımcılar oyuncular ile anlaşarak ev ortamında dizi çekmeye başlayacaklar.

Ev Yapımı dizisi-Rasim-ÖztekinRasim Öztekin

Seksenler dizisinde Fehmi Baba rolünde izlediğimiz Rasim Öztekin Ev Yapımı dizisinde yine başrolde oynayacak. Rasim Öztekin 1959 yılında İstanbul’da doğdu. Sayısız dizi ve filmde rol alan Rasim Öztekin son olarak Seksenlerde izlemiştik. Başarılı oyuncu aynı zamanda Büşra Pekin’in de babasıdır.

Ev Yapımı dizisi-Özlem-TürkadÖzlem Türkad

Özlem Türkad Seksenler dizisinde Rukiye karakterine hayat veren başarılı oyuncu 10 Ağustos 1971 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda uzun süre görev yapan Özlem Türkad 2012 yılında TRT’de başlayan “Seksenler” dizisinde Fehmi’nin eşi Rukiye rolünü canlandırmaktadır. Ev Yapımı dizisinde de baş rolde yer alan Özlem Türkad koronavirüs nedeniyle evden çekilecek dizide rol alacak.

Ev Yapımı dizisi-Şoray-UzunŞoray Uzun

Şoray Uzun Ev Yapımı dizisinde baş rolde yer alacak oyunculardan birisi oldu. Seksenler dizisinde Ahmet karakterine hayat veren Şoray Uzun Gülten ile evliydi. Ancak Ev hali dizisinde nasıl bir karakter olacak izleyip göreceğiz.

Ev Yapımı dizisi-Ayşe-TolgaAyşe Tolga

Ayşe Tolga Ev hali dizisi baş rol oyuncularından birisi oldu. 1973 yılında İstanbul’da doğan Ayşe Tolga Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nde okumuştur. Ayşe Tolga Ev Yapımı dizisinde Şoray Uzun ile birlikte  Seksenler dizisinde Ahmet’in eşi Gülden karakterinde mi yer alacak izleyip göreceğiz.

nihan necmi yapıcı seksenler ev yapımı dizisindeNihan- Necmi Yapıcı

Ev Hali dizisi evde hem oynayıp hem de çekileceği için eşli olarak katılan oyuncular var. Necmi Yapıcı Seksenler dizisinde Kahveci Mesut rolünü oynuyordu. Ev Hali dizisinde eşi Nihan Hanım ile birlikte ev hallerini seyirci ile buluşturacaklar. Nihan ve Necmi Yapıcı çifti bir rolü canlandıracaklar mı? Yoksa kendilerini mi oynayacaklar bunu dizi yayınlanmaya başlayınca anlayacağız.

Selvet Su- Erdem Baş

Seksenler dizisinde Erdem Baş Kuyumcu Aret rolünü canlandırıyordu. Yeni sezon Seksenlerde rol alan ve yeni pasajdaki kuyumcu rolünü canlandıran oyuncu Erdem Baş Seksenler dizisinde eşi Selvet Su ile rol alacak. Aile hayatlarını dizi de yansıtacak olan Ev Hali dizisi gerçekten merak konusu.

Ev Yapımı dizisi baran-karaoğlan-kimdirAslı Pektaş- Baran Karaoğlan

Baran Karaoğlan Başkent İletişim Akademisinde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı. Arka Sokaklar, Ötesiz İnsanlar, Küçük Kıyamet dizilerinde rol aldı daha önce Baran Karaoğlan. Oyuncu Ev Hali dizisinde Aslı Pektaş ile rol alacaktır.

Selvet Su- Erdem Baş

Seksenler dizisinde Erdem Baş Kuyumcu Aret rolünü canlandırıyordu. Yeni sezon Seksenlerde rol alan ve yeni pasajdaki kuyumcu rolünü canlandıran oyuncu Erdem Baş Seksenler dizisinde eşi Selvet Su ile rol alacak. Aile hayatlarını dizi de yansıtacak olan Ev Yapımı dizisi gerçekten merak konusu.

deniz gök caner karaüç kimdirDeniz Gök- Caner Karaüç

Deniz Gök ve Caner Karaüç Ev Yapımı dizisinde rol alıyorlar.  Deniz Gök daha önce Çocuklar Duymasın dizisinde sekreter rolündeydi. Deniz Gök 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimamar Sinan GüzelSanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu.  Deniz Gök sevgilisi Caner Karaüç ile birlikte katılacak dizi çekimlerine.

Ethem Caner Karaüç;  Caner Karaüç 1982 yılında Konya’da dünyaya geldi. Üniversiteyi bitirmesinin ardından Birol Güven’in MinT Motion Pictures dizi ve sinema yapım firmasında senaryo asistanı olarak çalışmaya başladı. Çocuklar Duymasın isimli dizide Meto, Seksenler dizisinde Danyal karakterini canlandırdı. Pamuk Prens filminde, 2015 yılında Merdiven Baba sinema filminde rol aldı.

aslı pektaş baran karaoğlanBektaş Erdoğan

Bektaş Erdoğan’da Ev Yapımı dizisinde rol alıyor. Oyuncu 1984 yılında doğdu. Hayrettin Karaoğuz ile çalıştı. Bektaş Erdoğan Kızsız Adam, Gelecekte Bir Gün filminde oynadı.  Bektaş Erdoğan instagram hesabı /bektas.erdogannn/ Ev Yapımı dizisi oyuncularını eklemeye devam edeceğiz. Ev Yapımı çok yakında TRT ekranlarında başlıyor. İşte merak edenler için Ev Yapımı dizisi 1. bölüm tanıtım fragmanı. Bakalım beğenecek misiniz?

Ev yapımı Dizisi Oyuncu kadrosu (Mint Yapım)Mint Yapım’ın sahibi Birol Güven TRT 1 için yine sıcacık bir Aile Komedi dizisi hazırlığına girdi! Seksenler dizisindeki oyuncular ile birlikte Ev Yapımı isimli diziyi çekecek olan Birol Güven evlerinde karantinada olan insanları bir nebze olsun güldürmeyi başarmak istiyor. Ev Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Kimlerden oluşuyor?

Seksenler dizisinde yer alan oyuncular Ev Yapımı dizisi için bir araya geldi ve kendi evlerinden çekimlere katılmaya başladı. Böylelikle mint yapım tarafından hazırlanacak olan Ev Yapımı dizisinin seti oyuncuların evleri oldu. karantina dizisi komedi içerikli olacak ve evlerinde kalan bütün izleyicileri güldürmeyi amaçlayacak. Ev Yapımı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var hemen sizlere detaylıca yazmak istiyoruz.

Ev Yapımı dizisindeki oyuncular kimler?

Ev Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterlerine yeni eklemeler oldukça yazacağız. Dizinin oyuncu kadrosunu ise bu aralar Seksenler dizisinde beraber oynayan oyunculardan oluşturdu!
Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle:
Ev Yapımı başrolü Seksenler dizisinde Fehmi karakterini canlandıran Rasim Öztekin,
Ev Yapımı dizisi erkek başrolü Seksenler dizisinde Ahmet karakterini canlandıran Şoray Uzun,
Ev Yapımı dizisi kadın oyuncusu Seksenler dizisinde Nazlı karakterini canlandıran Yasemin Conka,

Seksenler dizisinde Elvan karakterini canlandıran Begüm Öner,
Seksenler dizisinde Şahin karakterini canlandıran Ceyhun Fersoy,
Seksenler dizisinde Bahtiyar karakterini canlandıran Faruk Sofuoğlu Ev Yapımı dizisinde,
Seksenler dizisinde Kuyumcu karakterini canlandıran Erdem Baş ve eşi Selvet Su Baş,
Seksenler dizisinde Nazlı’nın Patronunu canlandıran Deniz Oral Ev Yapımı dizisinde

Seksenler dizisi oyuncusu Baran Karaoğlan ve eşi Aslı Pektaş Ev Yapımı dizisinde,
Seksenler dizisi oyuncusu ve aynı zamanda Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı İrem karakteriylede tanınan Deniz Gök,
Seksenler dizisinde Danyal karakterini canlandıran Caner Karaüç,
Seksenler dizisinde Rukiye karakterini canlandıran Özlem Türkad Ev Yapımı dizisinde kadın başrolünde,
Seksenler dizisinde Gülden karakterini canlandıran Ayşe Tolga Ev Yapımı dizisinde,
Seksenler dizisinde Pastacı Sami karakterini canlandıran Berat Yenilmez Ev Yapımı dizisinde,

Seksenler dizisinde Mesut karakterini canlandıran Necmi Yapıcı ve eşi Nihan Durukan Yapıcı,
Seksenler dizisinde Bekçi Bekir karakterini canlandıran Hacı Ali Konuk Ev Yapımı dizisinde,
Seksenler dizisinde Butik Ali karakterini canlandıran Hakan Bulut,
Seksenler dizisinde Solcu Nevzat karakterini canlandıran Eray Yasin Işık,
Seksenler dizisi oyuncusu Zeki Yılmaz,
Seksenler dizisi oyuncusu Bektaş Erdoğan! Ev Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Kimler sorusuna yanıt verdik.

Ev Yapımı Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Kimler?

Ev Yapımı dizisinin tanıtım fragmanı çıktığında sizlerle paylaşıyor olacağız. Sizler de Ev Yapımı dizisinin oyuncuları kimler mint yapım tarafından hazırlanan Ev Yapımı dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında detayları Bu sayfada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Seksenler 2020 Mayısta Final mi Olacak?

Ev Yapımı Dizisi 1. bölüm Fragmanı

 

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?