Ev Yapımı Bitti mi Neden Yok? Seksenler Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bildiğiniz üzere koronavirüs nedeniyle ülkemizde birçok dizi çekimlerine ara vermiş ve ekrana gelmez olmuştu. Seksenler dizisi de TRT ekranlarında sevilerek izlenen günlük dizilerden birisiydi. Ancak koronavirüs ülkemizde tehlikeli boyutlara ulaşınca Seksenler dizisinin çekimleri durmuştu. Fakat yapımcı Birol Güven dizinin evden çekilmesine karar verip ev yapımı dizisi adı altında yayınlamaya devam etmişti.

Ülkemizde koronavirüsün etkisini kaybetmesi ve yeni vakaların azalması nedeniyle diziler yeniden çekilmeye başlandı. Bu nedenle Seksenler dizisinin yeni bölüm çekimleri de geçtiğimiz günlerde başladı. Seksenler dizisinin oyuncuları da ev yapımı dizisinin çekimlerini noktalanmış oldu. Şimdi perşembe akşamı ev yapımı dizisi var mı yok mu neden yok bitti mi gibi soruları izleyiciler çok merak edecek. Biz de hem bu konuya ışık tutmak hem de Seksenler dizisi ile ilgili yeni bölüm bilgilerini vermek için sizleri hemen bilgilendirelim.

Ev yapimi dizisi bitti mi neden yok 18 haziranEv yapımı dizisi bitti mi 18 Haziran Perşembe neden yok?

Ev yapımı dizisi perşembe akşamları TRT 1’de yayınlanıyordu. Ancak koronavirüs sonrasında dizinin ekrana veda etmesine ve Seksenler dizisinin yeniden sete çıkmasına karar verildi. Bu nedenle 18 Haziran Perşembe günü ev yapımı dizisi ekrana gelmeyecek. 18 Haziran’da yayınlanmayacak olan ev yapımı dizisinin oyuncuları Seksenler dizisinin yeni bölümleri için bir araya gelmeye başladı. Kısacası ev yapımı dizisi biterken Seksenler dizisi yeniden başlayacak.

Seksenler dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Ev yapımı dizisinin çekimleri bittikten sonra Seksenler dizisi yeniden çekimlere başladı. Bildiğiniz gibi ev yapımı dizisi evde oyuncuların kendisi tarafından çekiliyor böylelikle dizi haline getiriliyordu. Bu özverili davranışlarından dolayı tüm ev yapımı oyuncularına teşekkür ediyoruz. Seksenler dizisinin ekibi ise yasakların kalkması ve koronavirüsün etkisini kaybetmesi ile yeniden çekimlerine başladı. 13 Haziran cuma günü itibari ile yeni bölüm çekimlerine başlayan dizi ekibi bir süre çekimleri devam ettirecek ve stok bölümler oluşacak.

Seksenler dizisi yeni bolumler ne zamanKoronavirüsün 2 dalgasının gelme ihtimaline karşı stok bölümler çekmek için yoğun bir mesai harcayan Seksenler dizisinin yeni bölümleri muhtemelen Haziran ayı sonunda ya da temmuz ayı başında başlayacak. İlerleyen günlerde TRT 1’de Seksenler dizisinin yeni bölüm tanıtım fragmanı ekrana gelecek.

Seksenler dizisi Yeni Bölüm Tarihi

2020 yılı herkes için çok farklı oldu. Dizi oyuncuları ve dizi yapımcıları da bu farklılıktan nasibini aldı. Mint yapım genel müdürü olan Birol Güven Seksenler dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak bu konuda kısa bir açıklama yaparak izleyicilere duyuracak. Bizde Seksenler dizisinin yeni bölümleri ne zaman başlayacak bu konuda sizleri bilgilendireceğiz. Seksenler yeni bölüm tarihi açıklanmasa da Haziran sonunu bulacak.

Seksenler dizisinin yeni bölümlerinde oyuncu değişiklikleri yaşanacak mı kadroya yeni dahil olan oyuncular kimler olacak gibi sorulara detaylı bir yanıt hazırladık. Seksenler dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu konumuz dan diziye yeni gelen oyuncuları takip edebilirsiniz. Ayrıca koronavirüs sonrasında diziye yeni çekim yerleri de dahil edildi. Bu nedenle Seksenler dizisi yeni sezon nerede çekiliyor konumuza göz atabilirsiniz. Pandemi sürecinde Seksenler dizisini özlediniz mi yorum ve görüşleriniz varsa lütfen aşağıya yazınız. Teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Etiketler