Esra Erolda 20-21 Şubat Var mı Yayınlanacak mı?

Tv
13.02.2023
33

Esra Erol 20-21 Şubat Pazartesi Salı ve Çarşamba Var Mı Yayınlanacak Mı? Esra Erolda programı hafta içi her gün sabah 16.20 de ATV ekranlarında yayınlanıyordu. Atv Esra Erolda 6 Şubat Pazartesi ile 10 Şubat Cuma tarihleri arasında yayınlanmadı. Sonraki hafta yani 13-17 Şubat tarihleri arasında da yayınlanmadı? Esra Erolda 20-21 Şubat Var mı? Bunun cevabını vermek için konumuzu açtık. Esra Erol 20 Şubat 2023 var mı yok mu?esra erolda yeni bolum ne zaman

Esra Erolda 20 Şubat Pazartesi Yayınlanacak Mı?

Atv ekranlarının sevilen programı Esra Erolda hafta içi her gün evlerinize konuk oluyordu. Program haftaiçi her gün Atv de yayınlanırken ülkemizi yaralayan deprem yüzünden bir hafta yayınlanmadı. 6 Şubat 2023 Pazartesi günü olan deprem sebebiyle tüm ülke yastayız. 7 gün milli yas ilan edildi. Tüm şehirlerimiz deprem bölgelerine yardım için işe koyuldu. Herkes elini taşın altına koydu. Kanallar yayın akışlarını değiştirdi. Kimsenin program- dizi izleyecek hali ve zamanı yoktu çünkü. Bu yüzden de kanallar gündüz programlarını kaldırdı. Esra Erol’da deprem olan bu hafta da program yapmak yerine ülkemize yardım için kolları sıvadı.

Peki hafta boyunca yayınlanmayan Esra Erolda 20 Şubat Pazartesi var mı yok mu? Esra Erolda 13 Şubat 2023 Pazartesi saat 16.20’de yayınlanmadı. Haber programları devame diyor. Haftaya Esra Erol başlayacaktır. Program normal akışında devam etmeyecek ve Esra Erol yardım toplayacaktır. Esra Erol her zaman kampanyalar düzenleyen birisi. Tekerlekli sandalye yardımlarını unutmadık. Şimdi de depremzedeler için yardım kampanyası yapacaktır. esra erol 13 subatta var mi

Esra Erolda Yeni Bölüm Ne Zaman Olacak?

Esra Erol kanalların ortak yapacağı yardım kampanyası 15 Şubatta yayınlanacak. Sonrasında kanallar normal yayın akışlarına dönecek ve Esra Erol 20 Şubat Pazartesi programını yapacaktır. Hafta boyunca sosyal medyadan yardım kampanyalarına destek oldu. Yardım tırlarına yardımcı oldu ailesiyle. Yeni hafta da Esra Erol’un programının yayınlanacağını düşünüyoruz.

Programda deprem görüntüleri ile birlikte yardım kampanyalarına destek verecektir. Esra Erol’un programının olacağını biz tahmin ediyoruz. Çünkü Atv de yayın akışı sekmesi şuan yok. Esra Erol ve diğer gündüz programlarının yayınlanacağını düşünüyoruz. Hepsi de normal program akışından çıkarak depremzeler için yardım kampanyalarına destek olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..