Esra Erol Yeni Sezon 2021-2022 Ne Zaman Başlıyor, Format Değişikliği Olacak mı?

ATV ekranlarında hafta içi her gün program yapmaya devam eden Esra Erol birçok konuda izleyenlerine bilgiler verirken ayrılan, boşanan, ailesinden uzak düşen ya da yardıma muhtaç olan tüm aileleri, kişileri programına konuk ederek onlara yardımcı olmak ve seyircileri bilgilendirmek amacıyla eşi Ali Özbir ile birlikte yapımcılığını üstlenmiş olduğu Esra Erol’da programıyla mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak 2021 sezonuna veda edecek. Esra Erol 2021-2022 yeni sezonda ne zaman ekrana gelecek yeni sezon başlama tarihi belli mi ve formatta herhangi bir değişiklik olacak mı sorularına cevap vereceğiz. Esra Erol 2021-2022 yeni sezon Eylül 2021 de.

Esra Erol sezon finali ne zaman olacak?

2021 yılında Mayıs ayında sezon finali yapacak olan Esra Erol yaklaşık 3 ay boyunca yaz tatiline girecek ve sevenlerinden bir müddet uzak kalacak. ATV ekranlarında hafta içi her gün 16.00-19.00 arası yayın yapan Esra Erol her türlü konuda izleyenlerine güzel vakit geçirmek amacıyla her türlü bilgiyi sağlıkla, uzman konuklarla değerlendirirken Caner ile birlikte ayrılıklar, birbirinden uzak düşenler ve insanların merak ettiği her konuyla ilgili konu ve konuklarıyla dikkat çekmeye ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye devam ediyor. Esra Erol 2021 yılında Mayıs ayında sezon finali yapacak ve uzun bir yaz tatiline girecek.

Esra Erol 2019-2020 yeni sezonda format mı değiştirecek

Esra Erol Yeni Sezon 2021-2022 Ne Zaman Başlıyor?

Esra Erol 2021-2022 yeni sezonunda yine ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Programın Eylül 2021 da okulların açıldığı hafta başlaması bekleniyor, yani 9 veya 16 Eylül 2021 pazartesi günü. İzdivaç programı ile adını duyuran Esra Erol büyük bir hayran kitlesi edinmiş ve özellikle Anadolu’da ev kadınlarının sürekli takip ettikleri ve ne programı yaparsa yapsın mutlaka izledikleri bir isim haline gelmiştir. Esra Erol daha önce doğum yapıp izne ayrıldıktan sonra yeniden hamile kalmış ancak düşük yaparak bir süre ekrandan uzak kalmıştı. Son günlerde Esra Erol yeniden hamile mi kaldı yeni sezonda Esra Erol olacak mı 2021 sezonunda ATV ekranlarında Esra Erol yayınlanacak mı gibi merak edilen sorular var.

Esra Erol hamile mi yeni sezonda olacak mı 2019-2020

Esra Erol 2021-2022 sezonunda Atv’de ekrana gelecek mi?

Son haftalarda hamile olduğu ve yeni sezonda ekrana gelmeyeceğine dair bazı iddialar sosyal medyada dillendirilmişti. Ancak Esra Erol’un yaptığı açıklamayla hamile olmadığı yeni sezonda da ATV kanalında programına devam edeceği öğrenildi. Son haftalarda olağanüstü halin kalkmasından sonra Esra Erol yeniden evlendirme programına mı başlayacak program formatında bir değişiklik mi yaşanacak gibi merak edilen sorulara da yanıt vermek istiyoruz.

Bildiğiniz üzere daha önce Esra Erol, Zuhal Topal, Seda Sayan ve Songül Karlı gibi isimler evlendirme programı yapıyordu ancak olağanüstü hal kapsamında evlendirme programlarının yasaklanması ile birlikte Esra Erol yapmış olduğu programı bırakmış ve format değişikliği yaparak şimdi yayınlanan haline, yani güncel içerikli ayrılık boşanma aileye kavuşma sağlık gibi formatlarda program yapmaya başlamıştı. Oldukça iyi reytingler almaya devam eden evlilik programları gibi yeni yapmış olduğu programın reytingleri de oldukça iyi devam eden Esra Erol yeni sezonda ATV ekranlarında bizlerle birlikte olmaya devam edecek. İşte Esra Erol programının son reytingleri:

Esra Erol'da programı reytingleri

Esra Erol 2021-2022 yeni sezonda format değişikliği olacak mı?

İzdivaçlar geri dönüyor başlığıyla sosyal medyada ve bazı gazetelerde çıkan haberlerin asılsız olduğu Esra Erol başta olmak üzere birçok evlilik programı yapan sunucunun yeni sezonda eski programlarına yani izdivaç evlendirme programlarına geri döneceğine dair çıkan haberlerin yalan olduğu ve yasağın devam ettiği daha önce duyurulmuştu. Bildiğiniz gibi Esra Erol uzun süredir kendisini izdivaç programları ile tanıtmış ve herkes Esra Erol, Zuhal Topal evlilik programları akla gelir olmuştu. Son dönemde Esra Erol güncel içerikli programlar yapmaya devam ederken Zuhal Topal yemek programı yapmış Zuhal Topal’la Sofrada programında FOX TV’de ekrana gelmeye devam etmiştir. Seda Sayan ise bu sezon herhangi bir program yapmamış sadece O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapmıştır. Songül Karlı ise şimdilik ekranda gözükmüyor.

Esra Erol İletişim bilgileri 2019-2020 yeni sezon formatı

Esra Erol sunuculuk kabiliyetinin yanı sıra sevecen tavırları ve kadınlar tarafından oldukça beğenilen sunumuyla ATV ekranlarına adeta sabitlendi diyebiliriz. Yıllardır Atv’de yayınlanan programı da her kesimden izleyicinin severek takip ettiği Esra Erol 2020-2021 sezonunda da kaldığı yerden program yapmaya devam edecek. Sosyal medyada ve bazı gazetelerde çıktığı gibi evlilik programı yapmayacak olan ve küskünleri barıştırmaya, ayrılıkları buluşturmaya ve birbirinden çok uzakta kalmış sevenleri birbirine yaklaştırmak için elinden geleni yapan Esra Erol hem program kalitesi hem de eşi Ali Özbir’in katkılarıyla Türkiye’nin en çok izlenen programlarından birisi yapmaya devam ediyor.

Esra Erol yeni sezonda Atv’de devam edecek mi yoksa final mi bitecek mi?

Esra Erol’un biteceğini iddia etmek oldukta mantıksız olur. Çünkü Esra Erol yıllardır program yapmaya ve izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Böylesine ciddi bir kitleye hitap eden ve çok yüksek bir izlenme oranı yani reyting alan Esra Erol kolay kolay bitmeyecek ve final yapmayacaktır. Sağlıklı olduğu müddetçe programına devam edecek olan Esra Erol sadece geçen sezon çıkan hamile iddialarından sonra açıklama yaparak Eğer gerçekten hamile kalırsa programı bırakacağını ve bir süreliğine dinleneceğini ifade etmişti. Bu sebeple Esra Erol biter mi ekrana veda eder mi gibi sorular bize çok mantıklı gelmediği gibi Esra Erol’un ağzından duymadığımız müddetçe programın biteceğine ve final yapacağına da inanmanızı tavsiye ederiz. Umarız Esra Erol’un sağlıkla ilgili bir sorunu olmaz ve uzun yıllar programına kaldığı yerden devam eder.

Esra Erol'la yeni sezonda devam edecek mi

Zaten uzun bir süredir haber öncesi kuşakta en çok izlenen programlardan birisi olan Esra Erol hangi formatta yayınlanırsa yayınlansın ciddi reyting oranları alarak 2020’de olduğu gibi 2021 sezonunda da kaldığı yerden devam edeceğini ve izleyicileriyle buluşmaya devam edeceğini bizlere gösterdi. Ayrıca eşinin yapımcılığını üstlendiği program ve Atv arasında yapılan sözleşme gereği Esra Erol hafta içi her gün program yapmaya ve izleyici ile buluşmaya devam edecek. Esra Erol reytinglerde almış olduğu başarıdan dolayı oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşırken sunuculuk kabiliyeti çok yüksek olan Esra Erol son haftalarda rakiplerine biraz izleyici kaptırmış gözüküyor. Özellikle Zuhal Topal ile aynı saatte yayınlanmasından dolayı çoğu zaman Zuhal topalla sofrada programı Esra Erol’un programını geride bırakarak reytinglerde daha üstlerde yer alıyor. Ayrıca sabah kuşağında yayınlanan Müge Anlı’nın da oldukça yüksek reyting oranları dikkatlerden kaçmıyor.

Esra Erol’da programı yeni sezonda 2021-2022 yıllarında kaldığı yerden ATV ekranlarında devam ederken programa nasıl katılabilirim, Esra Erol’la nasıl görüşebilirim canlı yayına nasıl çıkarım ya da Esra Erol’da nasıl yardım isterim gibi merak ettiğiniz her konuda sizlere yardımcı olmak ve sizlerden gelecek yardım taleplerini canlı yayın taleplerini veya herhangi bir konudaki taleplerinizi alarak sizlere ulaşacağımız ve sizleri Esra Erol’la buluşturacağımız bir iletişim hattı oluşturmak istiyoruz. Esra Erol’la iletişim hattı için ona ve canlı yayına bağlanmak için sizlere yeni bir sayfada hizmet sunmak ayrıca Esra Erol’la ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu sayfada sizlere ulaştırmak istiyoruz.

Esra Erol 2019-2020 yeni sezon ne zaman başlayacak

Esra Erol’la iletişim kurmak için, ondan yardım istemek veya herhangi bir konuda ihbarda bulunmak Esra Erol’la ilgili programın gidişatını etkileyecek fikirlerinizi beyan etmek ya da görgü şahitliği yapmak için Esra Erol’la iletişim hattını sizler için buraya yazarak o konuda her türlü bilgiyi belgeyi veya tanıklığı yapmanızı sağlayacak. Esra Erol’la iletişim hattı 2021-2022 sezonunda güncel olarak sizlere hizmet vermeye ve sizi hem telefon hem mail adresi hem de WhatsApp ihbar hattı olarak merak ettiğiniz her türlü bilgiyi üretebileceğimiz bir iletişim hattını sizlere sunuyoruz: Esra Erol’la iletişim telefon WhatsApp ihbar hattı.

Esra Erol İletişim bilgileri telefon 2019-2020

Lütfen sizlerde Esra Erol’la ilgili beklentilerinizi düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlerle ve sitemize gelen diğer ziyaretçilerle paylaşınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Son Güncelleme: Atv ekranlarında yayınlanacak olan Esra Erol yeni sezona 9 Eylülde başlamayı planlıyordu. Ancak yine gündüz kuşağında yayınlanacak olan Müge Anlı bir hafta erken yayın kararı alıp 2 Eylül 2021 pazartesi günü yeni sezona başlayınca büyük ihtimal Esra Erol da aynı tarihte yani 2 Eylül 2021 pazartesi günü yayınlanmaya başlayacak yeni sezonda. Henüz fragman ve tanıtım çıkmadı ancak bize gelen kulis bilgilerini yazdık sizlere.. Yani sonuç olarak Esra Erol 2021-2022 Yeni Sezonu 2 Eylül 2021 pazartesi günü başlayacak. Müge Anlı Hakkında detaylı bilgiler Burada >> Müge Anlı Yeni Sezon Tarihi 2021-2022

Yorum yaz

27 Yorum

 1. Esra abla sana Türkmenistandandan yaziyorum seni cok seviyorum sen cok iy ve akilli bi kadinsin eşsin annesin öpüyorum seni😘

 2. Avatar hazan taş

  Esra erol u çok seviyorum ilk çıkardığından beri ona hayranım eskiden çok güzeldi programlari şimdi son yılarda yeni programını çok sevmedim inşallah değiştirir artık önü birgün canlı görmek canı gönülden isterim keşke görebilsem sarsılsam 😘😘ESRA❤❤❤EROL… 😍🤩😘

 3. Avatar Günel 💫Esra Erol💫

  💫Esra Erol💫Çok Güzel Proqram Ama Proqramda Olanlar İnsanı Üzür Aile Yuva Mükedes💫Ailede💫Olan Sıkıntıları Proqramda İnsanlara Reklam Etmek Üzüçü Proqramın Son Bölümlerinde Olanlar Müselman Eklağ Enenesine Kötü Bir İz Genç Hanım Öz Koçasın Aldatıp Başkasına Kaçması Özünü Tel Ekranında Reklam Etmesi Çok Kötü Ayıp iş Erkekler Hanımın Güzlerine Bakır Sanki İyi Bir İş Görüpler Hanımın Anesi Kızın Saçların Okşayır Bu Nasıl Ane İnsan Ane Demeye Utanır Ane Kızına Nasıl Terbiye Edip Yuva Kuraların Öyretip Yuvada Bir Okula Benzeyir Aneler Çoçuğlarına Yuva Kuraların Öyretir Kadın Namus Kadın Eklağ Bunlar Yoksa Yuvada Yok Proqramda Ane Söyleyir Birinçi İnsan Kızımın Eşi Olmalı İkinçi İnsanı İstemirem Çok Üzüçü Sizin Kızınız Yuva Namus Ne Olduğun Bilmir Ama Başına Örtük Bağlayıp Bu Örtük Ona Layığ Deyil Utanmağ Lazım Neçe Erkeki Aldataçaksınız Erkeklerde Utanmyorlar Karşılarındakı Hanımı Melek Bililer İlk Koçası Bele Hanımı Kabul Edir Allah Korusun İnsanların Ağlı Kayıp Olup Bu Hanım Kimsenin Gözüne Görünmesin Ağıl Hastahanesinde Tedavü Alsın Anenin Ne Kader Günahı Var Siz Anesiz Ane Mükedes Varlığ Koparılması Mümkün Olmayan Bağ Ane İle Övlad Arasındakı Bağdı💫Esra Erolun💫Proqramında Olanlara Bakılırsa Şu Anneyle Hanımın Bağı Çokdan Koparılıb Ane Sanki Kızını Satır Esra Hanım Bu İnsanlarla Nasıl Baş Edeçek Çok Kötü Tel Ekranına Bakan İnsanlar Aile Adetlerine Enenelerine Bakdıkda Utanarlar Bu Durumlar Hayatımızda Var Ve Davam Edeçek Kaşki Tel Ekranında Reklam Etmezdiler Biz Müselmanık Hayatda Gördüyümüzü Ekranda Unudağ Bir Anlığa Bunlar Mümkünmü Çok Zor

 4. Avatar Nedime Göker

  Esra yi ilk gününden beri bütün kalbimle seviyor ve hergün bütün programımı ona göre yapıp izliyorum….ona ilk yılında mektup da yazmıştım. .hiç değişme hep böyle kal….diye. inşallah sağlıklı ve hayırlı bir kızı OLSUN DİYE HEP dua ediyorum. ..

 5. Avatar HASAN BIRKAN. AKYÜREK

  ABLA. BANA. ALLAH. RIZASI. ICIN. YARDIM. ET. ÇOK. ZOR. DURUMDAYIM. ALLAH. SENI. ESINE. VE. BIRICIK. ÇOCUKLRINA. BAĞIŞLASIN.

 6. Avatar Müşerref Karakiraz

  Lütfen Esra Erol programının saati daha erken olsun prokramı hiç kaçırmadan izlemek istiyorum ama tam oturuyotuz çocuklar okuldangeliyor çocuklat bize kızıyor biz çocuklara kızıyoruzçok rica ediyorum daha erken saate alırmısınız

 7. Bence aynı formatta devam et esramm geçen sezon bir çok evladımızı ailelerine kavuşturdun kaç kızımız tuzaklardan senin sayende kurtuldu evlilik programının topluma ne yararı var tartışılır yorumları okudum ancak bu durum beni çok üzdü sen bu yolda devam et tatlım sana ihtiyaç duyacak daha çok evlatlarımız var 🙏🙏

 8. SIZI ÇOK SEVİYORUZ SAYIN ESRA EROL SIZI ÇOK ÖZLEDIK PROGRAM BAŞLASIN SIZ BIZIM IYILIK MELEGIMISINIZ ISTANBUL ÜMRANİYE MIRA INŞALLAH SIZI PROGRAM GELMEYİ NASIP EDER RABBIM SIZE COK SARILMAK İSTİYORUM CAN ESRAMIZ ❤❤❤

Etiketler