Esra Erol 2020 Yeni Sezon Nezaman Başlayacak?

Nisan ayına geldiğimiz şu günlerde Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol 2020 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak? merak ediliyor. Çünkü koronavirüs salgını nedeniyle bir çok dizi ve programın çekimleri durmuş durumda. Bu nedenle Esra Erol da kısa süre sonra yayınına ara verecek. Elbette bu ara zorunlu bir ara olarak. Peki mola vermek zorunda kalan Esra Erol yeniden ne zaman başlayacak?

Esra Erol Ne zaman BitecekEsra Erol 2020 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak?

Atv ekranlarında yıllardır sevilerek izlenen ve her canlı yayını ile oldukça yüksek yüksek reytingler alan Esra Erol kısa süre sonra ara verecek. Muhtemelen 2020 Ramazan ayının başlayacağı 24 Nisan tarihinde veya o hafta ekrana ara vermesi planlanan Esra Erol’un yeniden ne zaman ekrana döneceği ise izleyicilerin merak konusu oldu. Nisan ayının sonunda koronavirüs nedeniyle ekrana ara verecek olan Esra Erol ne zaman yeni sezona başlayacak? 2020-2021 yeni sezonunu büyük ihtimal Ağustos ayının sonunda başlatacak olan Esra Erol sezona erken giriş yapacak.

Esra Erol 2020 Yeni Sezon Ne zaman BaşlayacakEsra Erol kendisi gibi yayın yapan Zuhal Topal, Müge Anlı ve Seda Sayan gibi ünlülerle aynı zamanda sezonu kapatıp benzer haftalarda yeni sezonu açıyor. Bu yıl Covid19 salgını nedeniyle dizi setlerinin erken bittiğini ve salgın nedeniyle tv programlarının da erken sezon final yaptığını düşünecek olursak gelecek yıl bir çok dizi ve program virüsün geçmesinden sonra erken sezon açılışı yapacaktır. Uzun süre ekrandan uzak kalan ünlülerin ve dizi sektörünün sezona erken giriş yapması bekleniyor.

Esra Erol 2020 Yeni Sezon Ne zaman?

Esra Erol 2020 Yeni Sezon Ne zaman başlar sorusuna kesin bir cevap veremesek bile en kısa sürede belki de yaz aylarının sonunda Esra Erol’un yeniden başlayacağını söyleyebiliriz. Bu arada Zahide Yetiş gibi bir çok program sunucusu koronavirüsü nedeniyle belirsiz bir süre programlarına ara verdiklerini hatırlatalım. Esra Erol ise eşi ile birlikte muhtemelen uzun bir tatil sürecine başlayacak. Ağustos 2020 de ise yeni sezon çalışmaları başlamış olacak.

Esra Erol 2020 de Yeni Sezon Ne zamanSizlerde Esra Erol 2020 Yeni Sezon Ne zaman konusu hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Merak edenler için Esra Erol 2020 de Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler