Esra Erol 2020-2021 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Yorum Yap 38 kez izlendi

Esra Erol 2020-2021 Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Esra Erol Atv de yıllardır programını sürdürüyor ve her sezon sevilerek takip ediliyor. Esra Erol’u biz evlilik programları ile tanıdık ancak RTÜK’ün yasaklaması üzerine programın formatı değişti. Kayıpları bulma, evlilik sorunlarını çözme, küsleri barıştırma programına dönüştü.

Esra Erol uzun yıllardır devam ettiği programına bir süreliğine Koronavirüs engeli geldi. Koronavirüs tehdidinden dolayı Esra Erol’un sunduğu program bir müddet yayınlanmayacak. Esra Erol’un program yapımcısı sette çalışanların ve programa katılanların sağlığını düşündükleri için programın çekimlerini durdurduğunu açıkladı. Esra Erol’da diğer programlar gibi bir süre ekranda olmayacak.Esra erol 2021 sezonu yayınlanacakmı_1

Bu çok doğru bir karar çünkü bir sette en az 30 kişi çalışıyor. Koronavirüsten korunmak için sosyal mesafeye dikkat edilmeli ve bu da canlı olarak sunulan bir programda neredeyse imkansızdır. Bu yüzden de programın yayınının durdurulması en doğru karar. Esra Erol’un programı bu yüzden bir süre yayınlanmayacak henüz ne kadar süre yayınlanmayacağı bilinmiyor ancak bu tehdidin ülkemizi terk etmesi gerekiyor programların çekimlerine başlaması için.

Esra Erol 2020-2021 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Esra Erol programı yayın süresi normal devam etseydi eğer mayıs sonunda ya da haziran ayı başında sezon finali yaparak ekrana veda edecektir. Eylül ayının ortasında da yayın hayatına tekrar başlayacaktı. Ancak 2020 hiç normal gelmedi ve normal devam etmiyor. Bu yüzden de nisan ayında ekrana mola veren Esra Erol tekrar ne zaman yayınlanacak? Kısa süre sonra yayına başlarsa yine normal yayın akışına dönüp haziranda sezon finali yapabilir. Ancak bu virüs tehdidi uzun sürerse ve Esra Erol çekimlerine başlamazsa sezon finali sayılır mı? Bu verdiği ara sezon finali olarak sayılır ve yaz sezonunda devam eder mi? esra erol 2020 2021 sezonu tarihi_1

Bizce Esra Erol bu sezon yayına başlamasa bile bu ara eylüle kadar sürer. Çünkü eylül ayında yeni sezonla birlikte Esra Erol’da yayına başlar. Çünkü bu virüs tehdidi İnşallah ülkemizi terk edince yaz aylarında herkes tatile giderek evde karantina günlerinin acısını çıkaracaktır. Bu yüzden de yaz sezonunda herhangi bir dizi film ve program yeni bölümleri yayınlamaz. Esra Erol’un da eylül ayında yeni sezona başlayacağını düşünüyoruz.

Etiketler