Esra Erol 16 Haziran Ezgi ve Hüseyin Nikahı Babası Annesi Geldi Mi

Esra Erol 16 Haziran Ezgi ve Hüseyin Nikahı Babası Annesi Geldi Mi? Büyük gün geldi. Esra Erol 16 Haziran salı günü Ezgi ve Hüseyin’in nikahı kıyılıyor. Yaklaşık 2 hafta öncesinde programa gelen Ezgi’nin annesi ve babası kızlarının Hüseyin isimli bir genç tarafından kaçırıldığını söylediler. Ezgi’nin psikolojisinin bozuk olduğunu, onu kaçıran Hüseyin’in madde bağımlısı işe yaramaz biri olduğunu söylediler. Ancak söylenenler söylendiği gibi çıkmadı ve iş buraya kadar geldi.

Esra Erol’un programına katılan Elif Hanım ve Hasan Hüseyin Bey kızları Ezgi’nin stüdyoya gelmesini istediler. Ezgi Hüseyin’in evinde duruyordu ve birlikte stüdyoya geldiler. Ezgi ve Hüseyin birbirini seviyordu. Ezgi kendi isteği ile Hüseyin’e gittiğini zorla kaçırılmadığını söyledi. Ezgi’nin sevdiği adam Hüseyin hakkında da hakaretler edilmiş iftiralara atılmış. Hüseyin programa gelince bunların yalan olduğu da ortaya çıktı. Hüseyin’in çalıştığı yerin sahibi bağlandı Hüseyin’in iyi birisi olduğunu iftiraların doğru olmadığını söyledi. esra erol ezgi huseyin nikah videosu

Esra Erol 16 Haziran Ezgi ve Hüseyin Nikahı Video ve Resimleri

Ezgi ve Hüseyin’e tehditler savruldu ancak Ezgi sevgisinden vazgeçmedi. Annesi hakkını helal etmedi cenazeme gelmesin dedi. Ezgi annesini ve babasını silmedi ancak ailesinin bu kadar olumsuz yaklaşmasına karşılık o sevgisinin arkasında durdu. Anne ve babası ile birlikte evlerine dönmedi. Aslında annesi Elif Hanım geri adım attı ve istemeye gelsinler Ezgi eve dönsün dedi ancak bunu da Hüseyin’in ailesi kabul etmedi. Kendilerine yapılanlar yüzünden evlerine gitmek istemediler. Stüdyoda isteme olmasını da Elif Hanım istemedi yani bu ilişki de iki taraf bir türlü anlaşamadı.

Ezgi bu olayların sonunda sevgisinin arkasında durdu. Ezgi ve Hüseyin nikahı salı günü kıyılıyor. Esra Erol Ezgi ve Hüseyin’in arkasında durarak nikahlarını kıyma kararı verdi.  Bu yüzden de Ezgi kimliğinin çıkmasını istedi. Ezgi’nin kimliği çıktı ve nikah günü salı olarak belirlendi. Salı günü Ezgi ve Hüseyin’in nikahı kıyılıyor. Nikah resimlerini videosunu konumuza ekleyeceğiz.  esra erol 16 haziran ezgi huseyin nikahi video

Esra Erol 16 Haziran Ezgi’nin Anne Babası Nikahına Geldiler Mi?

Esra Erol 16 Haziran salı günü Ezgi ve Hüseyin’in nikahı yapılacak. Ezgi gelinlik Hüseyin damatlık giyecek. Bu nikahta en çok merak edilen soru Ezgi’nin annesi Elif ve babası Hasan Hüseyin gelecek mi? Elif Hanım telefonda kesinlikle gelmeyeceğini söyledi. Babası Hasan Hüseyin’in de nikaha gelmeyeceğini söyledi.

esra erol 16 haziran ezgi ve huseyinin nikahi kiyildi

Güncelleme; Deniz Seki Ezgi ve Hüseyin’in nikahı kıyıldığı için onlara hediye gönderdi. Hediyeyi açmadı ancak notunu okudu Esra Erol işte o anları video ile sizlerle paylaştık. 

Elif Hanım Hasan Hüseyin bey yani eşi nikaha gelirse ondan ayrılacağını boşanacağını söylüyor. Elif Hanım telefonda hakaretler savurdu. Hasan Hüseyin’de gelemez dedi. Hasan Hüseyin Bey Elif Hanım’dan korkusundan gelemez mi yoksa her şeye inat nikaha gelir mi? Sizce Ezgi’nin babası Hasan Hüseyin Bey Ezgi ve Hüseyin’in nikahına gelir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler