Eslem Akar Yeni Sezon Dizisi Nedir? 2021-2022 Projesi, Sevgilisi

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan güzel oyuncumuz Eslem Akar‘ın yeni sezon projesinin ne olduğu izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda daha önce oldukça başarılı projelerde yer alan güzel oyuncumuz Eslem Akar’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuzun 2021-2022 projesinin ne olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Eslem Akar Kimdir?

Eslem Akar Yeni Sezon Dizisi Nedir 2021-202223 yaşındaki genç oyuncumuz 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı okullarında tamamlayan oyuncumuz daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık fakültesini kazanmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Eslem Akar kamera karşısında ilk defa 2011 yılında Sen De Gitme isimli diziyle geçmiştir. Üç sezon boyunca Elif karakterine hayat veren oyuncumuz özellikle 4N1K İlk Aşk dizisinde hayat verdiği Ece karakteri ile tanınmıştır. Güzel oyuncumuz, Hasan Güngör menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Ileri seviyede İngilizce ve Fransızca bilen Eslem Akar daha önce, Avlu, Tek Yürek, Güvercin, Aile Şirketi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Eslem Akar Yer Aldığı Diziler

2011-2013 Sen de Gitme – Elif Salihoğlu
2018 Avlu – Ecem Demir
2018 4N1K İlk Aşk – Ece Doğan
2019 Tek Yürek – Deniz Aslan
2019-2020 Güvercin – Nefise Cibranoğlu
2020 Aile Şirketi – Bade Işıl Yüce
2020-2021 Babam Çok Değişti – Yağmur Pamuk

Eslem Akar Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık fakültesinde öğrenci olan ve aynı zamanda oyunculuğa devam eden Eslem Akar, kamera karşısına en son 2021 yılında Babam Çok Değişti isimli diziyle geçmiştir. 3 Aralık 2020 tarihinde İyi Aile Babası adıyla yayınlanmaya başlayan dizi beklenilen reytingleri alamayınca yapımcılar isim değişikliğine gitmiş ve dizinin adını Babam Çok Değişti olarak değiştirmişlerdir. Reytinglerin düşük olmasından dolayı 28 Ocak 2021 tarihinde 8. bölümüyle final yaparak ekranlara veda eden dizinin reytingleri beklenileni karşılasaydı ve final yapmasaydı eğer Eslem Akar bu sezon Babam Çok Değişti dizisiye ekranlarda olacaktı. Ancak dizinin reytingleri düşük olduğu için final yapmak zorunda kaldı. Oyuncumuz Eslem Akar’ın şimdilerde görüştüğü bir proje yoktur. Oyuncumuz herhangi bir proje ile anlaşma sağladığı zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Eslem Akar 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Eslem Akar Yeni dizisi nedir23 yaşındaki güzel oyuncumuz kamera karşısına en son Yağmur karakterine hayat verdiği Babam Çok Değişti dizisiyle geçmiştir. 28 Ocak 2021 tarihinde reytinglerinin düşük olması sebebiyle final yapan dizi Eğer devam etseydi Eslem Akar, 2021-2022 sezonunda Babam Çok Değişti dizisiyle ekranlarda olacaktı. Ancak dizi beklenen reytingleri karşılayamayınca yapımcılar final kararı almıştır. Bunun üzerine dizi 8 bölümü ile ekranlara veda etmiştir. Dizide Yağmur Pamuk karakterini canlandıran oyuncumuz Eslem Akar’ın henüz görüştüğü ve anlaştığı bir projesi yoktur. Oyuncumuz Eslem Akar’ın 2021-2022 projesi belli olduğu zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Eslem Akar Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

Eslem Akar kamera karşısına en son, Babam Çok Değişti diziyle geçmiştir. 8 bölümde final yapan dizi devam etseydi eğer Eslem Akar yeni sezonda, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Timur Acar, Salih Kalyon, Ayhan Taş, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket, Rutkan Demir, Yılmaz Gruda ile birlikte oynayacaktı. Ancak dizinin reytingleri düşük olduğu için final yapmak zorunda kalmıştır. Güzel oyuncumuz Eslem Akar’ın yeni sezon projesi belli olduğu zaman bizde oyuncumuzun kimlerle oynayacağını sizlerle paylaşacağız.

Eslem Akar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Eslem Akar kimdir oynadığı diziler23 yaşındaki güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Eslem Akar’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Eslem Akar’ın hayatında bilen biri yoktur.

Eslem Akar Sosyal Medya İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Eslem Akar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 100 gönderisi ve 318 bin takipçisi vardır. Eslem Akar’ın resmi instagram hesabı: @eslemakar

Eslem Akar Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Eslem Akar’ın sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Eslem Akar’ın özel hayatında ve yeni sezon projesi belli olduğu zaman, yeni sezon projesinde giydiği etek, elbise, ceket, gömlek, pantolon, tişört, ayakkabı gibi Tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için ekranların sevilen yüzlerinden biri olan güzel oyuncumuz Eslem Akar’ın 2021-2022 yeni sezon projesini açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Eslem Akar 2021-2022 yeni dizileriden birinde görev alacaktır.

Etiketler