Eşkıya Sevda Meftun Kimdir? Hızır Çakırbeyli Yeni Sevgilisi (Naz Elmas) 5. Sezon

24.09.2019
417

Eşkıya Hızır Çakırbeyli Yeni Sevgilisi Sevda Meftun Kimdir? (Naz Elmas) 5. Sezon. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu 24 eylül salı günü yayına başlıyor. EDHO yeni sezonunda katılan yeni oyuncularda var. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan oyuncularla kadrosu genişlerken senaryosu da genişledi. Diziye yeni katılan isimler kimler sizlere daha önceki konumuzda paylaşmıştık. Sevda Meftun ise son katılan isim oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Meftun rolü Naz ElmasEşkıya Sevda Meftun Kimdir? Hızır Çakırbeyli Yeni Sevgilisi

Sevda Meftun karakteri olarak Hızır Çakırbeylinin yeni sevgilisi olarak diziye dahil olan Naz Elmas dizide oldukça önemli bir karakteri canlandıracak. Naz Elmas uzun süredir merak ediliyordu diziye giriş yapacağı tarih. Sonunda EDHO dizisine katılan Naz Elmas dizide Çakırbeylinin sevgilisi rolünde 5. sezona damga vuracak ve Sevda Meftun karakterini canlandıracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna yeni sezonda bir çok isim katıldı. EDHO yeni sezon kadrosuna önceki sezonda katılan Olgun Şimşek yeniden diziye döndü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine gelen oyuncular Naz Elmas, Burak Sergen, Ercan Reşat Demir, Erdem Şanlı, Kutay Sungar, Ufuk Tevge, Selda Alkor, Mehmet Çepiç, Gözde Okur, Demet İyigün, Koray Şahinbaş. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni katılan oyuncular ile senaryo da yeni bir hal alıyor. Yeni isimlerle senaryo daha genişliyor Hızır’ın dostu da düşmanı da artıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Meftun Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunda Hızır’ın yeni bir sevgilisi var. Hızır yeni sezonda da Naz Elmas ile ilişki yaşıyor. Naz Elmas yeni katıldığı setten resimler paylaşarak diziye katıldığını hayranlarına bildirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda katılan Naz Elmas Hızır’ın sevgilisi. Karakter adı Sevda Meftun. Naz Elmas yeni sezonda Hızır Çakırbeyli’nin sevgilisi Sevda Meftun. Sevda dizide Hızır’ın kalbini dolduracak ve yeni sezonda hem sert hem aşık bir Hızır Çakırbeyli izleyeceğiz.

Naz Elmas Kimdir? (Sevda Meftun)

Naz Elmas 1983 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Henüz üniversite son sınıftayken Haziran Gecesi dizisinde rol aldı. G.O.R.A filminde rol aldı. Bir çok reklam filminde de rol alan Naz Elmas dizilerde ve filmlerde de oynadı.Eşkıya Hızır Çakırbeyli Yeni Sevgilisi Kimdir? (Naz Elmas) 5. Sezon

Candan Öte, El gibi, Doktorlar dizisinde Eylül karakterini canlandırdı. Nefes, Ay Tutulması, Bir Ömür Yetmez dizilerinde rol aldı. 2012 yılında Ustura Kemal dizisinde Rum Kızı rolünde oynadı. 2013 yılında Güzel Çirkin, 2014 yılında Stajyer Mafya filminde rol aldı. 2014 yılında da Filinta dizisinde rol aldı.
Naz Elmas’ın Rol Aldığı Dizi Filmler;
2002- Gülbeyaz
2004- Haziran Gecesi,
2006- Doktorlar,
2006- Candan Öte,
2007-El Gibi,
2009- Nefes,
2011- Bir Ömür Yetmez,
2011- Ay Tutulması,
2011- Sadece Arkadaşız,
2012- Ustura Kemal,
2013- Güzel Çirkin,
2014- Filinta,
2015- Kördüğüm,
2016- İstanbul Sokaklar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 24 Eylül salı akşamı başlıyor. EDHO’ya 5. sezonunda katılan Naz Elmas dizide Sevda Meftun rolünde. EDHO Sevda Meftun bilgilerini sizlerle paylaştık. Sevda Hızır’ın yeni aşkı. Bakalım yeni sezonda Hızır ve Sevda ilişkisi seyirciyi nasıl etkileyecek? EDHO 5. sezon 140. yeni bölümde sürpriz karakterler de gelmeye devam ediyor.  Naz Elmas’ın yeni dizisindeki performansını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Meftun kimdirEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Meftun rolü Naz Elmas

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Meftun rolü Naz Elmas tarafından başarıyla oynanmaya başlandı. Güzel oyuncunun ilerleyen bölümlerde dizide söz sahibi olmaya başlayacağını şimdiden belirtelim. Sevilerek izlenen Eşkıya dizisinde yeni oyuncuları merak edenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezonda diziye dahil olan oyuncular ve Sevda Meftun rolündeki Naz Elmas için Tıklayın >> Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Edho Sevda Meftun Gerçekten Hamile mi Yalan mı Söylüyor?

29 Ekim salı günün yayınlanan yeni bölümde Eşkıya dizisinde sıradışı olaylar oldu. Hızır reisi öldürmek isteyen ve amaçla pusu kuran Sevda pusuya yakalanmadan yanına gelen Hızırı görünce ne yapacağını şaşırdı ve sonunda çocuğumun babasını öldürtecek değilim diyerek kurtarmaya çalıştı kendini. Ancak kimse onun gerçekten hamile olduğuna inanmadı.

Eşkiya Sevda Meftun Gerçekten Hamile mi Yalan mı Söylüyor?

Bizce kesinlikle yalan söylüyor, ölmemek kendini kurtarmak için hamileyim yalanına başvurdu. Edho Sevda Meftun Gerçekten Hamile mi Yalan mı Söylüyor? kesinlikle yalan olduğunu düşünsek de Hızır ile ilişkisinin ne boyuta vardığını bilemiyoruz elbette.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.