Eşkıya (EDHO) 5. Sezon Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2021-2022

Eşkıya (EDHO) Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2021 2022... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yaklaştı. Sezon finali ile birlikte diziden ayrılan isimler oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda diziye yeni katılan isimler de oluyor elbette. Edho Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan ve ayrılan tüm isimleri konumuzun devamında bulacaksınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Atv Yapım imzası taşırken yönetmenliğini Onur Tan üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba başrollerini oynuyor. 4 sezondur Atv de yayınlanan dizi sezon finali yaparak 5. sezonda yine Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finalinden itibaren yeni sezonda da diziye yeni isimler katılıyor ve ayrılıyor. Bu bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Eşkıya (EDHO) 5. Sezon Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2021 2022 : Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2020-2021 yeni sezonu başlarken diziye yeni katılan isimlerin bilgilerini paylaşmaya başlayalım. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni 5. sezon oyuncularını ve karakterlerini burada sizlere kısa kısa yazmak istiyoruz. İşte Eşkıyaya 5. sezonda gelen giden oyuncular..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Diziye 5. Sezon Katılan Oyuncuların İsimleri Bilgileri

Sinan Sicimoğlu- Musa

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sinan Sicimoğlu rol alacak. Sinan Sicimoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Musa rolünü canlandıracaktır. Sinan Sicimoğlu 1990’da İstanbul’da doğdu. New York’ta New York, Road of Dreams, Savaşçı ve Yeni Hayat dizi filmlerinde rol aldı. Craft oyunculuk atölyesinde eğitim aldı. sinan sicimoglu EDHO dizisi Musa rolunu canlandiracak

Zeynep Elcin kimdir yeni dizisi edho pinar

Zeynep Elçin- Fizyoterapist Pınar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Zeynep Elçin dahil oldu. Zeynep Elçin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde fizyoterapist Pınar rolünü canlandıracaktır. Zeynep Elçin kimdir? Zeynep Elçin 1990 Gaziantep doğumludur. Göç Zamanı, Rüzgarın Kalbi, Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Kimse Bilmez dizi filmlerinde rol aldı. Zeynep Elçin instagram hesabı https://www.instagram.com/zeynepelcin/

Mazhar Alican Ugur kimdir yeni dizisi EDHO

Mazhar Alican Uğur

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan oyuncu Mazhar Alican Uğur 1990 doğumludur. Mazhar Alican Uğur Yalan Dünya, Galip Derviş, Aşk Yeniden, Kutsal Bir Gün, The Ruse, Sen Sağ Ben Selamet, Muhteşem ikili dizilerinde yer aldı. Mazhar Alican Uğur instagram hesabı https://www.instagram.com/mazharalicanugur/?hl=trbahtiyar engin edho dizisinde

Bahtiyar Engin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Bahtiyar Engin 1965 doğumludur. Amerikan’ın Kontrgerilla’nın yönettikleri adamlardan birisini canlandırıyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosunda yer aldı. Bahtiyar Engin Keşanlı Ali Destanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Pek Yakında, Ulan İstanbul, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Hayati ve Diğerleri, Jet Sosyete dizi filmlerinde rol aldı.

Caner Kurtaran – İshak

Eşkıya (Edho) İshak KarakteriEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de İshak karakteri oldu. Eşkıya da İshak karakterine Caner Kurtaran hayat verecek. Son olarak Ramo dizisinde rol alan Caner Kurtaran yeni dizisi Edho’da bakalım İshak rolüyle nasıl bir performans gösterecek izleyip göreceğiz. Caner Kurtaran tiyatro kökendi bir dizi oyuncumuz. Dizideki rolü hakkında detaylar burada >> Eşkıya İshak Kimdir?

Ekrem İspir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Ekrem İspir 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Çukur dizisinde ‘Ebu Kaysar’ karakterini canlandıran ve uzun süre orada rol alan başarılı oyuncu Ekrem İspir dahil oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde diziye dahil olan Ekrem İspir bakalım hangi karakteri canlandıracak. Oyuncu daha önce Arka Sokaklar; Kanıt; Kaçak; Çukur; Medcezir; Poyraz Karayel; Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde oynamış son olarak Çukurda Abu Kaysar olarak izlemiştik.

Eşkıya-Tufanın-kızı Yasemin

Yasemin – Olcay Yusufoğlu

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine Tufan Ağa’nın kızı Yasemin karakteri ile Olcay Yusufoğlu dahil oldu. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümlerde Tufan ağanın oğlu öldürülmüş bu olaydan sonra Tufan hanım eşi ve kızı diziye dahil olmuştu. Tufanın kızı Yasemin karakterini canlandıran Olcay Yusufoğlu hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayın >> Eşkıya (EDHO) Yasemin Kimdir?

Sanem Çelik yeniden Eşkıya dizisine katıldı 2020

Sanem Çelik- Ceylan Çakırbeyli

EDHO dizisinde Ceylan Çakırbeyli rolünü canlandıran oyuncu Sanem Çelik diziden ayrılıyor. Sanem Çelik 6 yıl yer aldığı EDHO dizisinden ayrılıyor. Bir süreliğine ayrılmış olduğu diziye geri dönmüştü ancak bu sefer senaryodan ayrılıyor. Sanem Çelik Ceylan Çakırbeyli olarak senaryo gereği diziden ayrılıyor.

Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz dizisi Sanem Celik diziden ayriliyor

Geçtiğimiz sezonlarda dizide yer alan Sanem Çelik yeniden eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oldukça sevilen ve geniş bir kitle tarafından diziye yeniden gelmesi memnuniyetle karşılanan Sanem Çelik dizideki rolüne devam ediyor. Sanem Çelik eşkıya da yine Ceylan rolünde oynamaya devam edecek.

Eşkıya (Edho) Yavuz Kimdir

Yavuz – Bülent Çetinaslan

EDHO Yavuz karakteri kimdir? diye merak edenlere kısaca yazalım. Uzun süredir tv’den  uzak kalan Bülent Çetinaslan Eşkıya dizisine Yavuz karakteri olarak dönüyor. Daha önce Arka Sıradakiler dizisinde Oktay karakteri tanınan başarılı oyuncu uzun bir aradan sonra Edho da Yavuz karakteri ile dönmüş oldu ekrana.Eşkıya yeni oyuncu Nihan Büyükağaç - Tufan'ın Eşi

Nihan Büyükağaç – Tufan’ın Eşi

Nihan Büyükağaç Eşkıya dizisine katıldı. Edho’ya 152. bölüm itibarıyla diziye katılan Nihan Büyükağaç, Tufan rolünün (Hüseyin Avni Danyal) karakterinin eşi rolünü üstlenecek. Daha önce bir çok dizide rol almış olan Nihan Büyükağaç Eşkıya dizisine son katılan oyuncu oldu. Nihan Büyükağaç Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri, Cesur ve Güzel, Canevim gibi dizilerde rol almıştı. Nihan Büyükağaç Eşkıyada Tufan’ın eşi rolünde oynayacak.

Eşkıya Meryem Deniz Çakır geri döndü

Meryem – Deniz Çakır

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 3. sezon finalinde diziden ayrılan, Meryem karakterini canlandıran Deniz Çakır 153. bölüm itibariyle diziye geri dönüyor. Meryem rolündeki Deniz Çakır’ın diziye gelmesi ile hem eski izleyenleri bir sürpriz yapmış olacak hem de dizinin reytinglerine olumlu katkı yapması bekleniyor. Deniz Çakır canlandıracağı Meryem rolü ile Eşkıya 153. bölümden itibaren dizideki yerini almış olacak.

Eşkıya Ömer rolü Can Bartu Aslan diziye geri döndü

Ömer – Can Bartu Aslan

Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömer karakterine daha önceki sezonlarda Meryem karakteri ile birlikte hayat vermiş olan Can Bartu Aslan da diziye geri dönen isimler arasında. Eşkıya 153. bölümden itibaren Ömer rolüyle Can Bartu Aslan diziye geri dönmüş oldu. Sizce daha önce oynamış oyuncuların Eşkıyaya dönmesi doğru mu? Yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Eşkıya (Edho) Avukat Damla Kimdir

Avukat Damla – Sema Öztürk

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 5. sezonda dahil olan oyunculardan birisi de Alparslan’ın avukatı olarak Damla karakterine hayat veren oyuncu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Avukat Damla karakterini oynayacak olan Sema Öztürk hakkında detaylı bilgiler ve dizideki rolü karakteri hakkında daha fazla bilgiler için Tıklayın >> Eşkıya Avukat Damla Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behram kimdir

Behram – Evren Erler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni 5. sezonuna Behram karakteri olarak katılan Evren Erler diziye son katılan isim oldu. Son olarak Savaşçı dizisinde Melik rolüne hayat veren Evren Erler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Behram karakterini canlandıracak. Behram yine kötü karakterlerden birisi olacak gibi. Bakalım Behram rolü Edhoda nasıl bir karakter olacak izleyip göreceğiz.

Olgun Şimşek Edhoya geri dönüyor - Kimsesiz Yaşar

Olgun Şimşek – Kimsesiz Yaşar

2019-2020 yeni sezonunda ATV ekranlarında 5. sezonuna hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bomba bir oyuncu transferi yapıyor. Beklentiler çok fazlaydı ve yapımcı izleyicinin isteğini geri çevirmedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni 5. sezonda Kimsesiz Yaşar karakteri diziye geri dönüyor. Olgun Şimşek’in canlandıracağı Yaşar Kimsesiz karakteri için yapım ekibiyle anlaşma sağlandı. Edho Kimsesiz Yaşar rolü Olgun Şimşek yeni sezonda Atv de ekrana gelecek. Bu müjdeli haberi ilk kez dizioyuncu.com da okuyorsunuz..

Naz Elmas – Sevda Meftun

16 Haziran 1983 tarihinde doğan Naz Elmas, ilk dizisi Gülbeyazdan sonra Doktorlar, Ustura Kemal, Güzel Çirkin dizilerinde yer aldı. 2014 yılında Filinta’da Azize olarak izlediğimiz güzel oyuncu Kördüğüm, İstanbul Sokakları ve Bahtiyar Ölmez dizilerinde oynamıştı. Naz Elmas, EDHO yeni 5. sezonda kadroya dahil oldu. Naz Elmas Eşkıya dizisi ile ekrana dizi oyuncusu olarak dönüş yaptı. Naz Elmas Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hangi rolde karakterde oynayacak belli olunca yazacağız buraya. Naz Elmas EDHO dizisinde Sevda Meftun rolü ile Hızır’ın yeni sevgilisi.Naz Elmas Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 2019-2020

Yeni sezonda Atv ekranlarında salı günleri ekrana gelmeye devam edecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın yeni bir sevgilisi diziye dahil oldu. Sevda Meftun karakteri ile diziye yeni katılan Naz Elmas’ın performansı merak ediliyor. Naz Elmas’ın canlandıracağı karakter Sevda Meftun, Hızır’ın yeni sevgilisi olarak dizide yer alacak. Hızır’ın aşık olacağı karakteri canlandıracak olan Naz Elmas seyirci tarafından en çok merak edilen isim oldu. Not: Naz Elma diziden 151. bölümde ayrılmıştır. Sevda Meftun’un dizideki rolü kısa sürdü. Detaylı bilgiler burada Tıklayın >>> Eşkıya yeni gelen Sevda Meftun kimdir?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Meftun rolü Naz Elmas

Burak Sergen

Son olarak Halka dizisinde izlediğimiz onun öncesinde de Çukur dizisinde rol alan usta isim Burak Sergen Eşkıya dizisinin 2019-2020 yeni 5. sezonuna dahil oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni 5.sezonuyla ekrana gelecek olan Burak Sergen  dizide oldukça etkili bir karakter olacak. Burak Sergen 1961 yılında Ankara’da doğru. Tiyatro kökenli oyuncu oldukça usta bir oyuncu olarak EDHO’ya dahil oluyor. Burak Sergen Eşkıya dizisindeki karakteri beli olunca buraya yazacağız.Burak Sergen Eşkıya dizisine dahil oldu 2019-2020

Burak Sergen Eşkıya dizisinde Reis ile birlikte oldukça iyi bir sezon yaşatacak izleyenlere. Burak Sergen Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisindeki rolü karakteri belli olduğunda buraya detaylıca yazacağız. Burak Sergen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Feyyaz Meftun rolünde olacak. Feyyaz’ın 4 oğlu var. Bu oğullarını da Ercan Reşat Demir, Kutay Sungar, Ufuk Tevge, Erdem Şanlı canlandıracak.Burak Sergen Eşkıya dizisinde Reis ile birlikte

Ercan Reşat Demir

Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan Ercan Reşat Demir yönetmen yardımcılığı da yapmaktadır. Ercan Reşat Demir tiyatro oyunculuğu yapmasının yanı sıra bazı dizilerde de rol almıştır. Karadayı, Payitaht Abdülhamit, Açlığa Doymak filminde rol aldı. Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Feyyaz Meftun yani Burak Sergen’in oğlu rolünde olacak.

Erdem Şanlı- Dinçer 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna yeni katılan oyuncu Erdem Şanlı kimdir? Erdem Şanlı 1996 yılında İstanbul doğmuştur. Oyunculuk üzerine eğitim alan Erdem Şanlı’nın ilk dizi projesi Vatanım Sensin oldu. Daha sonra Avlu dizisinde rol aldı. Yakışıklı oyuncu rol aldığı yapımlarda kendinden söz ettirmeyi başardı. Yeni sezonda da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacaktır.

Burak Sergen’in en küçük oğlu Dinçer rolünü canlandıracak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Dinçer rolüyle babasının yardımcısı en küçük oğlu Dinçer yeni sezonda neler yapacak izleyeceğiz.

Kutay Sungar ve Ufuk Tevge

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezon kadrosuna Burak Sergen dahil olduktan sonra onun iki oğlunu canlandıracak olan Kutay Sungar ile Ufuk Tevge de EDHO’ya dahil oldu. Burak Sergen’in çocuklarını canlandıracak olan Kutay Sungar ile Ufuk Tevge ddizideki rolleri karakterleri belli olunca yazacağız buraya. Burak Sergen’in oğullarını canlandıracak olan Kutay Sungar ile Ufuk Tevge’ye başarılar diliyoruz.

Kutay Sungar

Kutay Sungar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonda kadroda

Ufuk Tevge

Ufuk Tevge Eşkıya dizisine katıldı

Selda Alkor

3 Ocak 1943 tarihinde Konya’da doğan Selda Alkor, sinema sektörünün önemli isimlerinden birisidir. Yeşimçam’ın önemli oyuncularından birisi olan ve 3 sezondur dizilerde yer almayan Selda Alkor EDHO da yeni rolü için bir hayli hazırlanmış. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezonda diziye katılan Selda Alkor hangi rolü karakteri canlandıracak henüz belli olmadı. Eşkıya dizisine dahil olan Selda Alkor yeni sezonda diziye renk katacak.Selda Alkor Eşkıya dizisinde yeni 5. sezonda 2019-2020

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kutay Sungar Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda kadrosuna katılan Kutay Sungar kimdir? Kutay Sungar 1983 Ankara doğumlu. Hacettepe Devlet Konservatuvarı mezunu. 2005 yılında mezun oldu ve Devlet Tiyatroları bünyesinde Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı. Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda müdür yardımcılığı görevinde bulundu.

2008 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nun Genç Osman oyununda Sultan Osman karakteri canlandırdı. Genç Osman oyunu hala kapalı gişe olarak oynanmaktadır. Kutay Sungar ilk dizi deneyimi Mehmetçik Kutül Amare oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Kutay Sungar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Burak Sergen’in oğlu rolünü oynayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ufuk Tevge Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ufuk Tevge hangi rolde oynayacak kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Ufuk Tevge 1993 yılında doğdu. Ufuk Tevge İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden burslu olarak okumuş ve 1. likle mezun olmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde diksiyon eğitimi aldı. Bir dizi de rol almadı ancak kişisel özellikleri her dizi de başarılı bir şekilde rol alacağını kanıtlar nitelikte. Yunan aksanı, Karadeniz ege iç anadolu şivesi, tango, salsa, vals, gitar, saz, ukulele, at binme ve ingilizce bilmektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Ufuk Tevge Burak Sergen’in oğlu rolünü canlandıracak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mehmet Çepiç (İstihbarat Başkanı) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezona finaline bir kaç bölüm kala yeni bir oyuncu dahil oldu. EDHO ya dahil olan oyuncu dizi de İstihbarat Başkanı rolünde. Hızır’ı Mesut öldürmüştür hatırlarsanız sonrasında istihbaratın başına yeni bir isim geliyor. Ünal Kaplan yeni istihbarat başkanı konusunda dostlarıyla anlaşmaya vardıklarını söylüyor Hızır’a. Ancak hem Hızır hem de Alpaslan şüpheleniyorlar. İstahbarat başkanı olarak diziye yeni katılan karakter de Çakırbeyliler’e karşı sıcak bakmadığı Ünal’a bildiriyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde istihbarat başkanı rolünü canlandıracak olan oyuncu Mehmet Çepiç oldu. Mehmet Çepiç Kimdir? Mehmet Çepiç  1962 Ankara doğumludur. 1980 yılında Erkan Yücel’in kurduğu Ankara Halk Tiyatrosu kursuna katılarak profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Mehmet Çepiç bu zamana kadar bir çok projede yer almıştır. Bazıları ; Dur Yolcu, Sakarya Fırat, Göç Zamanı Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol almıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Gözde Okur (Mine) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mine karakteri Hayriye annenin eve onlara hizmet etmesi için aldığı hizmetçidir. Mine karakteri sadece hizmetçi mi yoksa eve girmesi istenmiş bir ajan mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mine karakterini canlandıran oyuncunun adı Gözde Okur. Gözde Okur Kimdir? Gözde Okur hangi dizilerde rol aldı bilgileri sizlerle…

Gözde Okur 1980 yılında İzmir’de doğdu.  Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Ana sanat bilim dalı mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi En Son Babalar Duyar dizisi ile olmuştur. Çeşmi Bülbül, Hırsız Polis, Tatlı bela Fadime, Derbest, Zengin Kız Fakir Oğlan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez dizilerinde rol aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Demet İyigün (Serpil) Kimdir?

Demet İyigün Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özlem’in annesi rolünü canlandırıyor. Mesut Serpil’i ajan olarak kullanacaktır. Çakırbeyli ailesine girecek ve Mesut’a içeriden bilgi sızdıracaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Serpil karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı da Demet İyigün oldu. Demet İyigün Kimdir? Demet İyigün daha önce hangi dizilerde rol aldı.

Demet İyigün 1973 Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2005 yılında Eylül isimli dizi ile oyunculuğa başlayan Demet İyigün’ün rol aldığı projeler şöyle; Yağmurdan Sonra, Kasaba, Kayıp Şehir, Her Sevda Bir Veda, Hayat Mucizelere Gebe, Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Koray Şahinbaş (Zeki) Kimdir?

Koray Şahinbaş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde  Zeki karakterini canlandıracaktır. Zeki kardeşleri ölen ve öfke intikam duyguları ile dolu bir insandır. Zeki bomba hazırlatır ve bu hazırlattığı bombalar ile tanınır. Zeki masaya dahil olmayı planlamaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zeki karakterini canlandıran oyuncunun adı Koray Şahinbaş. Koray Şahinbaş kimdir, daha önce hangi projelerde dahil oldu? Koray Şahinbaş 1972 yılında doğdu. Koray Şahinbaş oynadığı dizilerde kendinden söz ettirmeyi her zaman başarmıştır. Koray Şahinbaş Dila Hanım, Diriliş Ertuğrul, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sahipli, Savaşçı dizilerinde rol aldı. Dila Hanım dizisinde ki rolü ile tanınmıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Sevcan Yaşar (Esra) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra bu diziye iki defa katıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra karakteri daha önce İlyas’tan olan çocuğu aldırmıştı bu yüzden boşanmışlar ve Esra annesinin yanına gitmişti. Aydın’a gittiği söylenerek diziden ayrılan Esra karakteri senaristlerin değişmesinin ardından diziye geri döndü. Esra yine İlyas’ı istiyor. Bunun için çabalayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra karakterini canlandıran oyuncu Sevcan Yaşar. Sevcan Yaşar 1990 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunudur. İstanbul’a yerleşip sonrasında oyunculuk eğitimi almaya başladı. İlk kez 2012 yılında Böyle Bitmesin dizisinde oyunculuk yapmıştır. Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez ve Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı. İki İyi Çocuk filminde de rol almıştır.

Not:  İlyas’ın (Akbaba) eski karısı rolünde dizide bulunan Esra’yı canlandıran ve kadroya geçtiğimiz haftalarda yeniden dahil olan Sevcan Yaşar, aradan çok geçmeden 137. bölümde senaryo gereği ölerek diziden kesin olarak ayrıldı. Yeni senaristler ile birlikte çalışmaya başlamışken neden ölüp diziden çıktığı konusunda bir açıklama yapılmadı ancak Sevcan Yaşar yeni projelerde olacağı için kendi isteği ile diziden ayrıldığı belirtiliyor.Eşkıyadan Esra karakteri ölerek çıktı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Ceren Benderlioğlu (Ömür Façalı) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür Façalı karakterini canlandıracak olan oyuncu Ceren Benderlioğlu oldu. Ceren Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür oldu ve Ömür Façalı ailesine mensuptur. Haşmet’in kardeşidir. Façalı ailesinin kız kardeşlerinden olan Ömür Façalı dizide kendinden çok söz ettirecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür Façalı rolünü canlandıran Ceren Benderlioğlu Kimdir? Ceren Benderlioğlu daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Ceren Benderlioğlu 1983 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezunudur. Ceren Benderlioğlu 2010 yılında soyadını aldığı Emir Bendelioğlu ile evlenmiştir. Ceren Benderlioğlu daha önce oynadığı diziler; İlk oynculuk tecrübesi 2002 yılında Ekmek Teknesi ile olmuştur. Parmaklıklar Ardında, Bez Bebek, Cam Kırıkları, Kollama, Çiçek İçimdeki Fırtına dizilerin rol almıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler Bilgileri

Soner Türker

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Soner Türker diziden ayrılıyor. EDHO dizisinde Selman Korkmaz karakterini canlandıran oyuncu Soner Türker senaryo gereği ölerek diziden ayrılıyor. Soner Türker 2016 yılından beri dizi filmlerde rol almaktadır.  Görevimiz Komedi, Yuvaya Dönüş, Gecenin Kraliçesi, Diriliş Ertuğrul ve Avlu dizi filmlerinde rol aldı. Soner Türker instagram hesabı https://www.instagram.com/sonerturker/

Soner Turker Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz dizisinden ayrildi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cansu Melis Karakuş (Meltem) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meltem karakterini canlandıran oyuncu Cansu Melis KARAKUŞ. Meltem Edho dizisine Alpaslan’ın sevgilisi rolü ile giriş yapmıştı. Zeki ise Alpaslan ve Meltem’i kaçırarak ağızları bantladı. Zeki hain planı ile Hızır’ı aradı isteklerini söyledi. Hızır Alpaslan’ın ağzı bantlı olmasına dayanamadı ne istiyorlarsa ver dedi. ancak Zeki bunu dinlemedi. Alpaslan’ın gözü önünde Meltem’i vurdu ve öldürdü.

Edho dizisinde Meltem karakterine hayat veren Cansu Melis Karakuş Kimdir? Cansu Melis Karakuş 1991 yılında KOnya da dünyaya gelmiştir.  2014 yılı Best Model seçilen güzel oyuncuya dizi teklifleri gelmeye başladı. Sonrasında o da kendini bu yönde geliştirdi.  Türkiye’nin ilk internet dizisi Fi’de rol alan oyuncu EDHO dizisinde ki rolünden de ölerek ayrılmıştır. Yeni projelerinde başarılar diliyoruz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Erkan Bektaş (Ateş) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterini canlandıran oyuncu Erkan Bektaş oldu. Erkan Bektaş Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı? Edho dizisinde Ateş karakterine hayat veren oyuncu Erkan Bektaş 1972 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 2010 yılında kendine ait Tiyatro Baykuş’u kurdu. Bir çok tv dizisinde sinema filminde rol aldı. Oynadığı bazı dizi filmler şu şekilde; Aşk ve Ceza, Kül ve Ateş, Böyle Bitmesin, Ağır Roman Yeni Dünya, Serçe Sarayı dizilerinde rol aldı. EDHO dizisinde ölerek ayrılmasının ardından Show tv de yayınlanan Gülperi dizisi ekibine dahil olmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Anıl Kır (Ercan) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ercan Hızır’ın adamlarından birisidir. Anıl sadık biridir ve onun ailesine saygı gösterir. Ercan İlyas’ı hapishanede korur ancak bu ona pahalıya patlamıştır. Ercan Façalı’nın adamları tarafından bıçaklanıp öldürüldü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ercan karakterini canlandıran isim Anıl Kır. Anıl Kır Kimdir?  Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Anıl Kır 1988 Trabzon doğumludur. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Anıl Kar 2015 yılında Aşk ve Günah dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Seni Seven Ölsün, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde rol aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2021-2022 Gelen Giden Oyuncular

Yıllardır sevilerek izlenen dizilerin başında gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 2021-2022 Gelen Giden Oyuncuları da bu sayfada sizlere sunmaya devam edeceğiz. Eşkıya EDHO dizisine 2021-2022 yıllarında Gelen Giden Oyuncuları bilgileriyle sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizler de merak ettiklerinizi yazabilirsiniz.

Yorum yaz

23 Yorum

  1. Avatar Erendiz Oney

    Olgun Simsek diziye cok yakisan bir karekter onu istiyoruz.Tipi varmi?Erkan Bektasi,Zarayii bunlarla dizi bir baskaydi.

  2. Meryem diziye tekrardan renk katacak Hızır’a çok yakışan kadın oyuncu Meryem çakırbeyli birde kimsesiz Yaşar’da çok yakışıyor

  3. Meryem denen balon karekter ve toplumun ifrit olduğu kadının çıkması güzel oldu. Ama sanem çelik acilen dönmeli.

  4. kimsesiz yar gelsin ozledik ya dizi artik eskisi gibi heyacanli diyil kimsesiz yasar dahil olmasi gerek zaten edho da isler karisdi kimsezin gelmesi daha guzel olcak meryemde gelse guzel olur

  5. En önemli karekterin yani alpaslan in diziden çıkmaması gerekiyor çıkarsa diziyi izlemeye degmez

  6. Eskıya 4. Sezo.n kalitelı kadrosuna yeniden kimsesiz yasar da eklenmiş daha kaliteli ve heyacanlı surekleyeci olacak

Etiketler