Eşkıya (EDHO) Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2019 2020

1 Yorum 5.251 kez izlendi

Eşkıya (EDHO) Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2019 2020... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yaklaştı. Sezon finali ile birlikte diziden ayrılan isimler oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda diziye yeni katılan isimler de oluyor elbette. Edho Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan ve ayrılan tüm isimleri konumuzun devamında bulacaksınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Atv Yapım imzası taşırken yönetmenliğini Onur Tan üslteniyor. Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba başrollerini oynuyor. 2 sezondur Atv de yayınlanan dizi sezon finali yaparak 3. sezonda yine Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finalinden itibaren yeni sezonda da diziye yeni isimler katılıyor ve ayrılıyor. Bu bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2019-2010 yeni sezonu başlarken diziye yeni katılan isimlerin bilgilerini paylaşmaya başlayalım. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon oyuncularına başlamadan önce önceki sezonda diziye kimler dahil oldu bilgileri paylaşalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Diziye Katılan Oyuncuların İsimleri Bilgileri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mehmet Çepiç (İstihbarat Başkanı) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezona finaline bir kaç bölüm kala yeni bir oyuncu dahil oldu. EDHO ya dahil olan oyuncu dizi de İstihbarat Başkanı rolünde. Hızır’ı Mesut öldürmüştür hatırlarsanız sonrasında istihbaratın başına yeni bir isim geliyor. Ünal Kaplan yeni istihbarat başkanı konusunda dostlarıyla anlaşmaya vardıklarını söylüyor Hızır’a. Ancak hem Hızır hem de Alpaslan şüpheleniyorlar. İstahbarat başkanı olarak diziye yeni katılan karakter de Çakırbeyliler’e karşı sıcak bakmadığı Ünal’a bildiriyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde istihbarat başkanı rolünü canlandıracak olan oyuncu Mehmet Çepiç oldu. Mehmet Çepiç Kimdir? Mehmet Çepiç  1962 Ankara doğumludur. 1980 yılında Erkan Yücel’in kurduğu Ankara Halk Tiyatrosu kursuna katılarak profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Mehmet Çepiç bu zamana kadar bir çok projede yer almıştır. Bazıları ; Dur Yolcu, Sakarya Fırat, Göç Zamanı Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol almıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Gözde Okur (Mine) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mine karakteri Hayriye annenin eve onlara hizmet etmesi için aldığı hizmetçidir. Mine karakteri sadece hizmetçi mi yoksa eve girmesi istenmiş bir ajan mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mine karakterini canlandıran oyuncunun adı Gözde Okur. Gözde Okur Kimdir? Gözde Okur hangi dizilerde rol aldı bilgileri sizlerle…

Gözde Okur 1980 yılında İzmir’de doğdu.  Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Ana sanat bilim dalı mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi En Son Babalar Duyar dizisi ile olmuştur. Çeşmi Bülbül, Hırsız Polis, Tatlı bela Fadime, Derbest, Zengin Kız Fakir Oğlan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez dizilerinde rol aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Demet İyigün (Serpil) Kimdir?

Demet İyigün Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özlem’in annesi rolünü canlandırıyor. Mesut Serpil’i ajan olarak kullanacaktır. Çakırbeyli ailesine girecek ve Mesut’a içeriden bilgi sızdıracaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Serpil karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı da Demet İyigün oldu. Demet İyigün Kimdir? Demet İyigün daha önce hangi dizilerde rol aldı.

Demet İyigün 1973 Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2005 yılında Eylül isimli dizi ile oyunculuğa başlayan Demet İyigün’ün rol aldığı projeler şöyle; Yağmurdan Sonra, Kasaba, Kayıp Şehir, Her Sevda Bir Veda, Hayat Mucizelere Gebe, Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Koray Şahinbaş (Zeki) Kimdir?

Koray Şahinbaş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde  Zeki karakterini canlandıracaktır. Zeki kardeşleri ölen ve öfke intikam duyguları ile dolu bir insandır. Zeki bomba hazırlatır ve bu hazırlattığı bombalar ile tanınır. Zeki masaya dahil olmayı planlamaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zeki karakterini canlandıran oyuncunun adı Koray Şahinbaş. Koray Şahinbaş kimdir, daha önce hangi projelerde dahil oldu? Koray Şahinbaş 1972 yılında doğdu. Koray Şahinbaş oynadığı dizilerde kendinden söz ettirmeyi her zaman başarmıştır. Koray Şahinbaş Dila Hanım, Diriliş Ertuğrul, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sahipli, Savaşçı dizilerinde rol aldı. Dila Hanım dizisinde ki rolü ile tanınmıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Sevcan Yaşar (Esra) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra bu diziye iki defa katıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra karakteri daha önce İlyas’tan olan çocuğu aldırmıştı bu yüzden boşanmışlar ve Esra annesinin yanına gitmişti. Aydın’a gittiği söylenerek diziden ayrılan Esra karakteri senaristlerin değişmesinin ardından diziye geri döndü. Esra yine İlyas’ı istiyor. Bunun için çabalayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra karakterini canlandıran oyuncu Sevcan Yaşar. Sevcan Yaşar 1990 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunudur. İstanbul’a yerleşip sonrasında oyunculuk eğitimi almaya başladı. İlk kez 2012 yılında Böyle Bitmesin dizisinde oyunculuk yapmıştır. Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez ve Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı. İki İyi Çocuk filminde de rol almıştır.

Not:  İlyas’ın (Akbaba) eski karısı rolünde dizide bulunan Esra’yı canlandıran ve kadroya geçtiğimiz haftalarda yeniden dahil olan Sevcan Yaşar, aradan çok geçmeden 137. bölümde senaryo gereği ölerek diziden kesin olarak ayrıldı. Yeni senaristler ile birlikte çalışmaya başlamışken neden ölüp diziden çıktığı konusunda bir açıklama yapılmadı ancak Sevcan Yaşar yeni projelerde olacağı için kendi isteği ile diziden ayrıldığı belirtiliyor.Eşkıyadan Esra karakteri ölerek çıktı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Ceren Benderlioğlu (Ömür Façalı) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür Façalı karakterini canlandıracak olan oyuncu Ceren Benderlioğlu oldu. Ceren Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür oldu ve Ömür Façalı ailesine mensuptur. Haşmet’in kardeşidir. Façalı ailesinin kız kardeşlerinden olan Ömür Façalı dizide kendinden çok söz ettirecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür Façalı rolünü canlandıran Ceren Benderlioğlu Kimdir? Ceren Benderlioğlu daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Ceren Benderlioğlu 1983 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezunudur. Ceren Benderlioğlu 2010 yılında soyadını aldığı Emir Bendelioğlu ile evlenmiştir. Ceren Benderlioğlu daha önce oynadığı diziler; İlk oynculuk tecrübesi 2002 yılında Ekmek Teknesi ile olmuştur. Parmaklıklar Ardında, Bez Bebek, Cam Kırıkları, Kollama, Çiçek İçimdeki Fırtına dizilerin rol almıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler Bilgileri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cansu Melis Karakuş (Meltem) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meltem karakterini canlandıran oyuncu Cansu Melis KARAKUŞ. Meltem Edho dizisine Alpaslan’ın sevgilisi rolü ile giriş yapmıştı. Zeki ise Alpaslan ve Meltem’i kaçırarak ağızları bantladı. Zeki hain planı ile Hızır’ı aradı isteklerini söyledi. Hızır Alpaslan’ın ağzı bantlı olmasına dayanamadı ne istiyorlarsa ver dedi. ancak Zeki bunu dinlemedi. Alpaslan’ın gözü önünde Meltem’i vurdu ve öldürdü.

Edho dizisinde Meltem karakterine hayat veren Cansu Melis Karakuş Kimdir? Cansu Melis Karakuş 1991 yılında KOnya da dünyaya gelmiştir.  2014 yılı Best Model seçilen güzel oyuncuya dizi teklifleri gelmeye başladı. Sonrasında o da kendini bu yönde geliştirdi.  Türkiye’nin ilk internet dizisi Fi’de rol alan oyuncu EDHO dizisinde ki rolünden de ölerek ayrılmıştır. Yeni projelerinde başarılar diliyoruz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Erkan Bektaş (Ateş) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterini canlandıran oyuncu Erkan Bektaş oldu. Erkan Bektaş Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı? Edho dizisinde Ateş karakterine hayat veren oyuncu Erkan Bektaş 1972 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 2010 yılında kendine ait Tiyatro Baykuş’u kurdu. Bir çok tv dizisinde sinema filminde rol aldı. Oynadığı bazı dizi filmler şu şekilde; Aşk ve Ceza, Kül ve Ateş, Böyle Bitmesin, Ağır Roman Yeni Dünya, Serçe Sarayı dizilerinde rol aldı. EDHO dizisinde ölerek ayrılmasının ardından Show tv de yayınlanan Gülperi dizisi ekibine dahil olmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Anıl Kır (Ercan) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ercan Hızır’ın adamlarından birisidir. Anıl sadık biridir ve onun ailesine saygı gösterir. Ercan İlyas’ı hapishanede korur ancak bu ona pahalıya patlamıştır. Ercan Façalı’nın adamları tarafından bıçaklanıp öldürüldü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ercan karakterini canlandıran isim Anıl Kır. Anıl Kır Kimdir?  Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Anıl Kır 1988 Trabzon doğumludur. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Anıl Kar 2015 yılında Aşk ve Günah dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Seni Seven Ölsün, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde rol aldı.

Yorum yaz

1 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Dizi Yazar